Dámský stříbrný prsten s nano sultanitom (chameleónový kameň, imitácia) a zirkónmi
Kód: SP-SS162R

Dámský stříbrný prsten s nano sultanitom (chameleónový kameň, imitácia) a zirkónmi

Kód: SP-SS162R

Stručný opis

Category: 
Prsteny
Zirkónové prsteň
Rozměry: 16 mm × 10 mm × 0 mm
Brand: 

Kategória: PrsteneZirkónové prsteň

Kameň: zirkón

Séria: Nano Sultanite - Chameleon Stone

Rozmery: 16 mm × 10 mm × 0 mm

Značka: 162

SP-SS162R - Prsteň strieborný 925/1000

Kód: 52

 Kov: striebro 925/1000, s nano sultanitom (chameleón, imitácia) a zirkónmi

Obal: Rhodium

Šírka: 2 mm

Veľkosť: 16x10 mm

Hmotnosť: 3,2 g

Váha: 3.2 gr
39 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Dámský stříbrný prsten s nano sultanitom (chameleónový kameň, imitácia) a zirkónmi - pic 1Dámský stříbrný prsten s nano sultanitom (chameleónový kameň, imitácia) a zirkónmi - pic 2Dámský stříbrný prsten s nano sultanitom (chameleónový kameň, imitácia) a zirkónmi - pic 3Dámský stříbrný prsten s nano sultanitom (chameleónový kameň, imitácia) a zirkónmi - pic 4Dámský stříbrný prsten s nano sultanitom (chameleónový kameň, imitácia) a zirkónmi - pic 5Dámský stříbrný prsten s nano sultanitom (chameleónový kameň, imitácia) a zirkónmi - pic 6
Podrobný popis 

Šperky zo špeciálneho kameňa s nanohydrotermálnym sultanitom, diaspóra (syntetický kameň chameleón, imitácia sultanitu).

 Sultanitový kameň je vzácny a veľmi drahý, ale veľa krásnych dám si ho chce vlastniť, a preto sa naučili syntetizovať sultanit. Syntetický alebo hydrotermálny sultanit nie je svojimi chemickými a optickými vlastnosťami horší ako prírodný kameň. Vnútorný svet hydrotermálneho sultanitu je úplnou identifikáciou prírodného sultanitu, iba svet tohto kameňa bol vytvorený za účasti človeka.

 Hlavné kúzlo a tajomstvo minerálu spočíva v jeho schopnosti zmeniť farbu. Áno, je to ten istý chameleón ako ametyst alebo alexandrit, má iba rozmanitejšie odtiene. Každý, kto má medzi ozdobami sultanitový kameň, môže pozorovať ohromujúcu metamorfózu. V zlý deň alebo so slabou lampou vyzerá intenzívne zelená, podobne ako svieža jarná tráva po osviežujúcom daždi. Keď svetlo vyjasní, minerál získa nové odtiene - od zelenohnedej po jantárovo žltú, medovú. Fialová, ružová, malinová, olivovo-koňaková, zelenohnedá - to sú farby tohto zázraku.

 Nechajte sa byť iní.

 Elegancia vtelená do kovu

 Každá žena miluje štýl a originalitu v šperkoch. Ale niekedy je veľmi ťažké nájsť šperk, ktorý zdôrazňuje vlastnosti prírody, upúta pozornosť ostatných a poteší vás osobne. Existuje však obojstranne výhodná varianta, ktorá sa dokonale hodí ako pre ľahké letné šaty, tak pre večerné šaty - dámsky prsteň so zirkónom.

 Magický dizajn klenotníkov

Na dizajne prsteňa, ktorý toto majstrovské dielo vytvoril, stelesňujú štýl, harmóniu a pôvab, pracovali najlepší českí remeselníci. Tenký strieborný rám s elegantným vzorom dokonale padne na prst a jeho nízka hmotnosť (iba 3,2 g) vám umožňuje nosiť ho celý deň a necítiť sa unavený.

 Originálny dizajn dokáže zdôrazniť osobnosť človeka a zmysel pre štýl. Tenký rám zdôrazňuje zmyselnosť a nežnosť charakteru a dekorácia vo forme zirkóniového kameňa nielen dobre vyzerá, ale tiež sa stará o vaše zdravie.

 Tajomstvo zirkónia

Zirkónium alebo takzvaný „kameň ranného svitania“ (vďaka svojej zlatožltej farbe) sa cení pre svoju krásu a priaznivé účinky na štítnu žľazu, hypofýzu a stimuláciu pečene. Tento kameň dodáva telu energiu a pomáha dosiahnuť skutočnú emočnú rovnováhu.

 Magické a energetické vlastnosti zirkónia sú známe už po stáročia. To je veril, že tento konkrétny zirkónia umožňuje človeku rozvíjať dôveru, intuíciu a dáva mu skutočný optimizmus. Ukazuje sa, že strieborný prsteň so zirkónom poteší nielen elegantným vzhľadom a poteší ostatných, ale tiež pomôže dosiahnuť vnútornú harmóniu a rovnováhu.

 Máme to najlepšie

Vynikajúce šperky od českých remeselníkov majú mnoho výhod:

 - elegantný dizajn. Štýlová kombinácia tvarov a farieb nikdy nevyjde z módy a dekorácia sa hodí tak pri večerných šatách, ako aj pri bežnom nosení;

 - trvanlivosť. Rhodiovaný strieborný povlak poskytuje produktu oslnivý lesk a ochranu proti náhodnému mechanickému poškodeniu;

 - zirkónium je pre telo dobré. Tento „kameň ranného úsvitu“ dáva majiteľovi optimizmus a pomáha dosiahnuť vnútornú harmóniu;

 - prijateľné náklady a rýchle dodanie. Ak sa dnes objednáte, môžete sa stať šťastným majiteľom elegantných šperkov za pár dní.

 Dámsky strieborný prsteň so zirkóniom bude skvelým darčekom pre skutočných znalcov krásy, zdôrazní ich zmysel pre štýl a túžbu po individualite.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Zirkónové prsteň

Prsteny