Platba a dodanie

Obchod Zlatka sa snaží vytvárať tie najlepšie a najvýhodnejšie podmienky pre zákazníkov. Ponúkame rýchle a bezpečné doručenie po celom svete. Pre potvrdenie podrobnosti, prejdite na stránku banky, aby všetky osobné údaje zostali cudzím osobám neznáme. Počítačoví zlodeji nemôžu kód rozlúštiť a nakladať s finančnými prostriedkami podľa vlastného uváženia, takže môžete byť úplne pokojný.

Ak ste zvyknutí platiť za už dodaný tovar, možnosť platby na dobierku je k dispozícii v mnohých krajinách. A dodacia lehota a náklady na služby môžu Vas príjemne prekvapiť.

 

  • Cena za doručenie na Slovensku a v Českej republike je 3 eurá pri platbe vopred a 4 eur pri platbe na dobierku;

  • Dodávka na území Európskej únie – sa začína od 5 eur pri platbe vopred;

  • Veľká Británia, Severná a Južná Amerika - 7 eur;

  • Do ostatných krajín sveta je 7-9 eur.

 

Keď sa termíny „krátia“ a šperky potrebujete čo najrýchlejšie, prídeme Vám pomôcť. Vďaka expresnej dodávke bude produkt pred Vašimi dverami za 1-3 pracovné dni (za predpokladu, že je dostupný na sklade). Doručenie si môžete objednať na poštové oddelenie alebo spolu s kuriérom do samotného domu. Všetky balíky sú dôkladne zabalené a starostlivo prepravené, aby ste dostali šperky v úplnom poriadku. Obchod Zlatka vynakladá maximálne úsilie, aby vás potešil.