Platba

Platba a dodanie

Obchod Zlatka sa snaží vytvárať tie najlepšie a najvýhodnejšie podmienky pre zákazníkov. Ponúkame rýchle a bezpečné doručenie po celom svete. Pre potvrdenie podrobností prejdite na stránku banky, aby všetky osobné údaje zostali cudzím osobám neznáme. Počítačoví zlodeji nemôžu kód rozlúštiť a nakladať s finančnými prostriedkami podľa vlastného uváženia, takže môžete byť úplne pokojní. V mnohých krajinách je k dispozícii i platba na dobierku, pričom dodacia lehota a náklady na služby Vás môžu príjemne prekvapiť.

Prepravné náklady

  • Slovensko 2 predplatené 2 EUR a 3 dobierky (1-2 pracovné dni)
  • Česká republika - predplatené 3 EUR a 4 dobierky; (2-5 dní) – tomuto celkom nerozumiem – predplatené je objednávka? A má byť 2 eurá a 3 eurá, ale skôr by som tam dala symbol €

Vďaka expresnej dodávke bude produkt na dosah ruky za 1-3 pracovné dni (pre Slovensko) v závislosti od dostupnosti v sklade. Doručenie si môžete objednať aj na poštu.
Expedícia sa uskutoční do 1-3 pracovných dní, po odoslaní uvedieme číslo zásielky na sledovanie objednávky.

Podmienky vrátenia:

 

  • Šperky patria do špeciálnej skupiny tovaru, ktoré prichádzajú do styku s pokožkou. Pre následný predaj ich musí pripraviť a odborne vyčistiť klenotník. Cena tejto služby je 10 eur. Túto sumu odpočítame od celkovej sumy vrátenej platby.
  • Náklady na výrobu prsteňa na mieru sú 7 eur. Túto sumu odpočítame od celkových nákladov na vrátenie.
  • Náklady na vrátenie a prepravu sú zodpovednosťou kupujúceho.
  • Upozorňujeme, že položka musí byť vrátená presne tak, ako bola odoslaná s darčekovou krabičkou, vložkami a darčekmi.
  • Cena darčekovej krabičky je 5 eur. Ak kupujúci vráti položku bez nej, bude táto suma odpočítaná z celkovej vratnej sumy.

Po prijatí položky vám vrátime peniaze do 30 dní.

V prípade úmyselného poškodenia tovaru sa finančné prostriedky nevracajú kupujúcemu.

Skontrolujte tovar na pošte. Zásielku otvorte za prítomnosti poštového pracovníka. Ak je neporušená neporušenosť obalu a je poškodená dekorácia, zafixujte to v pošte. Odfoťte položku a poštový účet. Poškodenie tovaru zaregistrujte na pošte. Sme pripravení pomôcť vám s refundáciou finančných prostriedkov.

Všetky zásielky sú starostlivo zabalené a starostlivo prepravené, aby ste dostali svoje šperky bezpečné a zdravé. Obchod Zlatka sa všemožne snaží zabezpečiť, aby ste zostali potešení.

Kolonka Recenzie od kupujúcich

Máte tam namiesto čiarky bodku – oprava – iba skutočné recenzie, napíšte nám, a my Vám odpovieme

Sme hrdí na našu povesť a uznanie zákazníkov. Môžete si prečítať skutočné hodnotenia našich zákazníkov, ktorí boli s objednávkami uzavretými s obchodom Zlatka spokojní. Toto sú skutoční ľudia, môžete sa s nimi osobne spojiť a opýtať sa na kvalitu služieb našej spoločnosti. Okrem toho môžete prispieť vlastnými recenziami, ktoré pomôžu ostatným zákazníkom.