Strieborné biele sladkovodné perlové náušnice
Kód: CS-8975

Strieborné biele sladkovodné perlové náušnice

Kód: CS-8975

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Perlové náušnice
Visiace náušnice
S kameňmi
Rozměry: 0 mm × 8 mm × 100 mm

Kategórie: Náušnice s perlami, Náušnice s príveskami, Kamene

Kameň: Prírodné a Swarovski perly

Séria: Sladkovodné perly

Rozmery: 0 mm x 8 mm x 100 mm

šperky náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa (perla): biela

druh kameňa (perla): prírodný

27 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Silver White Freshwater Pearl Chain Earrings - pic 1Silver White Freshwater Pearl Chain Earrings - pic 2Silver White Freshwater Pearl Chain Earrings - pic 3Silver White Freshwater Pearl Chain Earrings - pic 4Silver White Freshwater Pearl Chain Earrings - pic 5Silver White Freshwater Pearl Chain Earrings - pic 6Silver White Freshwater Pearl Chain Earrings - pic 7Silver White Freshwater Pearl Chain Earrings - pic 8Silver White Freshwater Pearl Chain Earrings - pic 9Silver White Freshwater Pearl Chain Earrings - pic 10
Podrobný popis 

Retiazkové perlové náušnice - elegancia a pôvab českých remeselníkov

Mnoho priateľov v priebehu rokov obdivuje vašu schopnosť obliekania sa dokonale a vytvára dokonalý vzhľad. Nezáleží na tom, na akej udalosti ste - obchodná večera, hlučná párty alebo módna prehliadka, pozornosť vás vždy upokojuje. Tajomstvo tohto úspechu sú v jednoduchých, ale harmonických detailoch, ktoré dopĺňajú obraz.

 Napríklad u vás existuje celá zbierka štýlových šperkov vhodných pre každú príležitosť. Neexistujú žiadne komplikované alebo príliš chytľavé výrobky, ktoré sú prekvapivo drahé a bez chuti. Iba skutočné šperky. A dokonca aj medzi nimi je úžasný favorit - sú to strieborné retiazkové náušnice s perlami, práca profesionálnych českých remeselníkov.

Krása, zdravie a vnútorná dôvera pomocou perlových náušníc z internetového obchodu Zlatkaeu

Remeselníci z Českej republiky pracovali na tvorbe šperkárskeho diela, ktoré sa ukázalo byť prekvapivo krásne a kvalitné. Vznešený lesk vzácneho kovu fascinuje a zaujme na prvý pohľad. Zdá sa, že si tieto štýlové náušnice môžete donekonečna vychutnať. Najjemnejšia práca a vzácny kov 925 vyzerajú skvele a vďaka tenkému rhodiovanému povlaku, ktorý chráni pred poškriabaním a mechanickým poškodením, budú vyzerať skvele.

 Okrem toho striebro priaznivo ovplyvňuje majiteľa a poskytuje mu vynikajúcu ochranu pred zlými myšlienkami, zlým okom alebo urážkou na cti. Striebro navyše pomáha čistiť organizmus, účinne z neho odstraňuje toxíny, vyhladzuje pokožku a dáva jej druhú mladosť.

 Elegantnou ozdobou náušníc sú prírodné biele perly s priemerom 8 milimetrov. Tento kameň je vynikajúci pre ryby, raky a Vodnáry. Cisárovná Kleopatra ho veľmi milovala a verila, že tento minerál je schopný dať večnú mladosť. Čiastočne je to pravda, pretože perly majú priaznivý vplyv na pokožku a činnosť vnútorných orgánov. Okrem toho má kameň silné magické vlastnosti. Od pradávna sa verilo, že symbolizuje bohatstvo a šťastie, a preto môže majiteľovi priniesť skutočný úspech v živote. Symbolizuje tiež čistotu a integritu, pomáha predchádzať problémom, zlodejom a podvodníkom na ceste života.

 Nákup za vašich podmienok

Na internete je veľa online obchodov, ale najvýhodnejšou možnosťou je Zlatka. Je to preto, že spoločnosť sa stará o svojich zákazníkov a ponúka im najlepšie podmienky.

 Príjemné prekvapenie. Presne tak, pretože ceny obchodov sú výrazne nižšie ako ceny ostatných konkurentov;

Produkt je na ceste. Od okamihu objednania do okamihu, keď sa šperky objavia na prahu domu, uplynie len pár dní. Prevádzková doručovacia služba organizuje prepravu do ktorejkoľvek krajiny;

Kvalita, na ktorú ste hrdí. Dokonca aj po mnohých rokoch bude dekorácia vyzerať dokonale vďaka vysokej kvalite práce a špeciálnemu náteru ródiom.

Získajte dôležitý detail, ktorý vám pomôže vytvoriť dokonalý vzhľad.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Perlové náušnice

Visiace náušnice

S kameňmi