Strieborné biele sladkovodné perlové náušnice
Kód: CS-8975

Strieborné biele sladkovodné perlové náušnice

Kód: CS-8975

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Perlové náušnice
Visiace náušnice
S kameňmi
Rozměry: 0 mm × 8 mm × 100 mm

Kategórie: Náušnice s perlami, Náušnice s príveskami, Kamene

Kameň: Prírodné a Swarovski perly

Séria: Sladkovodné perly

Rozmery: 0 mm x 8 mm x 100 mm

šperky náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa (perla): biela

druh kameňa (perla): prírodný

27 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Strieborné biele sladkovodné perlové náušnice - pic 1Strieborné biele sladkovodné perlové náušnice - pic 2Strieborné biele sladkovodné perlové náušnice - pic 3Strieborné biele sladkovodné perlové náušnice - pic 4Strieborné biele sladkovodné perlové náušnice - pic 5Strieborné biele sladkovodné perlové náušnice - pic 6Strieborné biele sladkovodné perlové náušnice - pic 7Strieborné biele sladkovodné perlové náušnice - pic 8Strieborné biele sladkovodné perlové náušnice - pic 9Strieborné biele sladkovodné perlové náušnice - pic 10
Podrobný popis 

Retiazkové perlové náušnice - elegancia a pôvab českých remeselníkov

Mnoho priateľov v priebehu rokov obdivuje vašu schopnosť obliekania sa dokonale a vytvára dokonalý vzhľad. Nezáleží na tom, na akej udalosti ste - obchodná večera, hlučná párty alebo módna prehliadka, pozornosť vás vždy upokojuje. Tajomstvo tohto úspechu sú v jednoduchých, ale harmonických detailoch, ktoré dopĺňajú obraz.

 Napríklad u vás existuje celá zbierka štýlových šperkov vhodných pre každú príležitosť. Neexistujú žiadne komplikované alebo príliš chytľavé výrobky, ktoré sú prekvapivo drahé a bez chuti. Iba skutočné šperky. A dokonca aj medzi nimi je úžasný favorit - sú to strieborné retiazkové náušnice s perlami, práca profesionálnych českých remeselníkov.

Krása, zdravie a vnútorná dôvera pomocou perlových náušníc z internetového obchodu Zlatkaeu

Remeselníci z Českej republiky pracovali na tvorbe šperkárskeho diela, ktoré sa ukázalo byť prekvapivo krásne a kvalitné. Vznešený lesk vzácneho kovu fascinuje a zaujme na prvý pohľad. Zdá sa, že si tieto štýlové náušnice môžete donekonečna vychutnať. Najjemnejšia práca a vzácny kov 925 vyzerajú skvele a vďaka tenkému rhodiovanému povlaku, ktorý chráni pred poškriabaním a mechanickým poškodením, budú vyzerať skvele.

 Okrem toho striebro priaznivo ovplyvňuje majiteľa a poskytuje mu vynikajúcu ochranu pred zlými myšlienkami, zlým okom alebo urážkou na cti. Striebro navyše pomáha čistiť organizmus, účinne z neho odstraňuje toxíny, vyhladzuje pokožku a dáva jej druhú mladosť.

 Elegantnou ozdobou náušníc sú prírodné biele perly s priemerom 8 milimetrov. Tento kameň je vynikajúci pre ryby, raky a Vodnáry. Cisárovná Kleopatra ho veľmi milovala a verila, že tento minerál je schopný dať večnú mladosť. Čiastočne je to pravda, pretože perly majú priaznivý vplyv na pokožku a činnosť vnútorných orgánov. Okrem toho má kameň silné magické vlastnosti. Od pradávna sa verilo, že symbolizuje bohatstvo a šťastie, a preto môže majiteľovi priniesť skutočný úspech v živote. Symbolizuje tiež čistotu a integritu, pomáha predchádzať problémom, zlodejom a podvodníkom na ceste života.

 Nákup za vašich podmienok

Na internete je veľa online obchodov, ale najvýhodnejšou možnosťou je Zlatka. Je to preto, že spoločnosť sa stará o svojich zákazníkov a ponúka im najlepšie podmienky.

 Príjemné prekvapenie. Presne tak, pretože ceny obchodov sú výrazne nižšie ako ceny ostatných konkurentov;

Produkt je na ceste. Od okamihu objednania do okamihu, keď sa šperky objavia na prahu domu, uplynie len pár dní. Prevádzková doručovacia služba organizuje prepravu do ktorejkoľvek krajiny;

Kvalita, na ktorú ste hrdí. Dokonca aj po mnohých rokoch bude dekorácia vyzerať dokonale vďaka vysokej kvalite práce a špeciálnemu náteru ródiom.

Získajte dôležitý detail, ktorý vám pomôže vytvoriť dokonalý vzhľad.

Ohlasy
5
Švagrinej som k narodeninám kúpil dva páry náušníc, obidve ich milovala! Predajca má vynikajúcu komunikáciu a veľmi rýchlo odpovedal na otázky.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Perlové náušnice

Visiace náušnice

S kameňmi