Dámske strieborné náušnice s bielou perlou
Kód: CS-4687

Dámske strieborné náušnice s bielou perlou

Kód: CS-4687

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Perlové náušnice
Náušnice s gombíkmi
S kameňmi
Rozměry: 0 mm × 7 mm × 0 mm
Brand: 

Kategórie: Náušnice, Náušnice s perlami, Náušnice, Karafiáty, Kamene

Kameň: Prírodné a Swarovski perly

Séria: Sladkovodné perly

Rozmery: 0 mm × 7 mm × 0 mm

Značka: 4687

Dámske strieborné náušnice s perlami

Kód: 4687

Typ: Strieborné náušnice dámske

Kameň: Perly

Váha: 1.3 gr
13 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Women's Silver Stud Earrings with white Pearls - pic 1Women's Silver Stud Earrings with white Pearls - pic 2Women's Silver Stud Earrings with white Pearls - pic 3Women's Silver Stud Earrings with white Pearls - pic 4Women's Silver Stud Earrings with white Pearls - pic 5
Podrobný popis 

Strieborné náušnice Swarovski - cenovo dostupný luxus

Tieto elegantné strieborné perlové náušnice sú nevyhnutnosťou v každej krabici. Sú minimalistické, bez zbytočných detailov a klasickej perlovej farby, takže padnú každému vzhľadu.

Ako nosiť strieborné náušnice s perlami

Pretože tieto náušnice sú univerzálne, môžete si pre ne vybrať veľa obrázkov. Sú vhodné takmer kdekoľvek a kedykoľvek. Tu je niekoľko návrhov na kombináciu:

 Príležitostná.

 Tieto malé náušnice s priemerom 6 mm je možné nosiť najmenej každý deň. V letnom dni sa priblíži k letnej slnečnici ak zimnému klobúku a sveteru. V každom prípade budete vyzerať elegantne.

 Dobrý večer.

 Aj keď vás predbiehajú náhle správy, že musíte byť pripravení na dôležitú večernú udalosť vo večerných hodinách, vždy budete musieť niečo nosiť. Koniec koncov, máte klasické perlové náušnice. Budú vyhovovať všetkým šatám alebo oblekom a môžete bezpečne pridať náhrdelník, prsteň alebo náramok.

 Prísny.

 Zišli ste sa na stretnutie alebo obchodné stretnutie? Tieto náušnice zdôrazňujú závažnosť obrazu bez ozdôb. Vyzerajú drahé a zdržanlivé, ako šperky zo zbierky kráľovskej rodiny. Ak máte večer večer po práci rande, pridajte si do náušníc jasný perlový náhrdelník a lesk!

Náušnice s perlami Swarovski - ako sa starať o produkt

Tieto náušnice určite nebudú nečinné. Možno ich budete musieť dať svojej dcére alebo vnučke. Preto sa vopred ubezpečte, že si dlho zachovajú svoj pôvodný vzhľad a správne sa o ne starajte. Tu sú niektoré pravidlá, ktoré ich udržiavajú krásne:

 Vyvarujte sa nadmerného tepla.

 Slnečné lúče poškodzujú nielen vašu pokožku, ale aj vaše šperky. Ak nosíte náušnice za slnečného dňa, nestane sa nič zlé. Ale príliš horúce dni by ste ich nemali často prenášať na pláž. Neskladujte šperky ani v blízkosti domácich spotrebičov, ktoré sa zohrievajú.

 Zabráňte kontaktu s kozmetickými výrobkami a výrobkami pre domácnosť.

 Pred nasadením náušníc naneste parfumy a pleťové vody. Pokúste sa zabrániť tomu, aby kozmetické výrobky padali na šperky. Pred čistením ich tiež odstráňte.

 Vyvarujte sa vlhkosti.

 Nenoste náušnice, ak sú vystavené vode: na pláži, v sprche, v telocvični atď. Ak si namočíte náušnice, skúste ich okamžite utrieť suchou handrou.

 Očista.

 Šperky utrite suchou handrou vždy, keď ich Strieborné náušnice s bielymi perlami Swarovski. Priemer náušnice 6 mm. Náušnice majú zapínanie na skrutky. Materiál - striebro 925/1000. Náušnice majú povrchovú úpravu ródiom.

 Strieborné náušnice s perlami

vyberiete. Nikdy nečistite tvrdými kefami, saponátmi na umývanie riadu alebo inými chemikáliami, ktoré nie sú určené na čistenie šperkov.

 Naše šperky sú navrhnuté tak, aby sa dievčatá cítili krásne a sebavedomé. Noste ich tak, ako chcete, a nezabudnite sa starať o svoje šperky!

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
Podobné

Perlové náušnice

Náušnice s gombíkmi

S kameňmi