Dámsky náramok so strieborným hadom
Kód: CS-5324

Dámsky náramok so strieborným hadom

Kód: CS-5324

Stručný opis

Category: 
náramky
Reťaz
Séria: 
Brand: 

Kategórie: Náramky, Retiazky

Séria: had

Značka: 5324

Dámsky strieborný náramok

 Kód: 5324

Typ: Strieborný náramok pre ženy

Váha: 2.4 gr
14 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
 - pic 1 - pic 2 - pic 3 - pic 4 - pic 5
Podrobný popis 

Strieborný mosadzný náramok. Hmotnosť náramku 18 cm je 2,42 g. Ponúkame veľkosti 17 18 19 20. Materiál - striebro 925/1000.

 Dámsky strieborný náramok

 Klasický strieborný náramok je pre vás nevyhnutnosťou. Je vyrobená z čistého striebra a bude vyhovovať každému vzhľadu. Pozrime sa, ako ho môžete nosiť.

 Ako nosiť klasický strieborný náramok

Základný strieborný náramok je možné kombinovať s čímkoľvek. Môžete ho nosiť v kancelárii aj na prechádzku. Musíte byť schopní správne ho kombinovať s inými šperkami a obrázkami. Tu je niekoľko nápadov:

 Sviatky a večierky.

 Minimalistický náramok je ideálny pre všetky šaty. Noste kompletný s rôznymi šperkami, kombinujte s malými a veľkými šperkami. Nenoste všetky svetlé šperky, vyberte dôraz na jeden.

 Obrázky pre každý deň.

 Náramok môžete nosiť každý deň v kombinácii s rôznymi šperkami. Môžete k nej pridať iba pár diskrétnych krúžkov alebo reťaz. Prívesky môžete zavesiť aj priamo na náramok.

 Tučné obrázky.

 Svetlé šperky sú v móde, takže kombinujte klasický náramok s mohutnými svetlými náramkami, položte na jednu ruku veľa šperkov naraz. Nesnažte sa však všetko nosiť naraz a pridajte všetky odtiene. Vyberte si pár farieb a oblečte si nepotlačené oblečenie.

 Ako sa starať o základný náramok

Keď strieborné šperky strácajú lesk, stmavnú a zakryjú sa filmom, neznamená to nízku kvalitu kovu a kameňov. Je to prirodzený proces pre prírodné striebro, ak nie ste zvyknutí starať sa o šperky. Tu sú základné pravidlá starostlivosti o náramok a ďalšie šperky z vašej krabice:

 Po vybratí šperky vždy utrite suchou handričkou alebo navlhčenou v mydlovej vode. Po vyčistení utrite dosucha.

 Nečistite šperky abrazívnymi výrobkami, ktoré by ich mohli poškriabať.

 Vyčistite si domáce šperky alebo odneste ich do čistiarne na čistenie.

 Škrabance a škrabance. Nenoste šperky pred čistením, športovaním, prácou v domácnosti alebo akoukoľvek inou činnosťou, pri ktorej by šperky mohli byť náhodne poškodené.

 Chemikálie mimo šperkov: odstraňovač lakov na nechty sa musí uchovávať oddelene a výrobky pre domácnosť sa na šperky nedostávajú.

 Nezabudnite dodržiavať všetky tieto pravidlá a nezabudnite nosiť šperky, ako sa vám páči, napriek všetkým pravidlám. Vyjadrite sa a cítite sa krásne a sebavedome v našich šperkoch!

Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Reťaz

náramky