Dámský stříbrný přívěsek se žlutými a bílými zirkony
Kód: SP-SS127P

Dámský stříbrný přívěsek se žlutými a bílými zirkony

Kód: SP-SS127P

Stručný opis

Category: 
Prívesky
Zirkónové prívesky
Geometria
Rozměry: 15 mm × 9 mm × 0 mm
Brand: 

Kategórie: Prívesky, Zirkónové prívesky, Geometria

Kameň: zirkón

Séria: Juicy Lemon

Rozmery: 15 mm × 9 mm × 0 mm

Značka: 127

Dámsky strieborný prívesok so žltými a bielymi zirkónmi

 Kód: SS127P / 09

 Kov: 925/1000 striebro, zirkón

Obal: Rhodium

Rozmer: 15x9 mm

Hmotnosť: 1,2 g

Váha: 1.2 gr
11 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
 Dámský stříbrný přívěsek se žlutými a bílými zirkony - pic 1 Dámský stříbrný přívěsek se žlutými a bílými zirkony - pic 2
Podrobný popis 

Pozornosť, entuziazmus a ochrana energie sa spojili do jedného

 Šperky sú navrhnuté tak, aby upútali pozornosť ostatných. Správne vybrané šperky pomáhajú stať sa centrom pozornosti a spôsobiť obdiv. Problém je však v tom, že nie všetky názory môžu byť zhovievavé - niektoré sú schopné niesť zlé oko, závisť, kaz a iné negatívne emócie. Ako zostať krásny v očiach ostatných a zaručiť si spoľahlivú ochranu?

 Riešenie je jednoduché - ide o ženský strieborný prívesok s bielymi a žltými zirkónmi českých remeselníkov. Vzácny kov je dokonalý pre večerné aj bežné šaty a v kombinácii s náušnicami zo súpravy pomáha vytvoriť dokonale harmonický vzhľad. A čo je najdôležitejšie, zirkón má silné energetické a magické vlastnosti, ktoré pomáhajú nájsť vnútornú rovnováhu a posilňujú zdravie.

 Ranná Dawn Stone Magic

Od staroveku indickí ezoterici zaznamenali zvláštnu silu zirkónu, ktorá ho nazývala mladším bratom diamantu. Ak je správne rezaný, jeho žiara je porovnateľná s diamantom. Ale hlavná vec je, že tento kameň symbolizuje múdrosť, umožňuje vám rozvíjať intuíciu a mentálne schopnosti. A žltý zirkón vybraný ako hlavný prvok môže priniesť šťastie a úspech v podnikaní a dosiahnuť vzájomné porozumenie s ľuďmi.

 Magický kameň je schopný identifikovať slabé miesto v ochrane človeka a tam nasmeruje svoju energiu. Jednoduchá kontemplácia zirkónu navyše pomáha dobiť vaše batérie energiou, optimizmom a tiež dosiahnuť vnútornú harmóniu a emočnú rovnováhu. Predpokladá sa, že dekorácia môže chrániť pred zlým okom a zlými želaniami, chrániť pred nespavosťou alebo nočnými morami.

 Okrem toho sa preukázali pozitívne účinky zirkónu na organizmus. Kameň stimuluje pečeň, štítnu žľazu, vyhladzuje vrásky a omladzuje pokožku.

 Rýchly, spoľahlivý a lacný

Náš obchod ponúka najlepšie podmienky na nákup dámskeho strieborného prívesku s bielymi a žltými zirkónmi.

 · Expresná služba. Rýchle dodanie zaručuje príjem produktu za pár dní a malé náklady na pozastavenie vás potešia;

 · Zabezpečenie kvality. Dokonca aj po rokoch bude dekorácia vyzerať skvele a potešene vďaka svojmu ušľachtilému lesku vďaka špeciálnemu ochrannému povlaku z ródia, ktorý chráni pred poškriabaním a mechanickým namáhaním;

 · Skutočná ochrana. Silné energetické a magické vlastnosti zirkónu ochránia pred negatívnymi vplyvmi, pozitívne ovplyvnia zdravotný stav a tiež prispejú k dosiahnutiu vnútornej harmónie;

 · Elegancia a štýl. Prívesok je vynikajúcou voľbou pri vytváraní elegantného a kompletného obrazu, pretože dekorácia je skvelá pre všetky šaty alebo oblečenie.

 Buďte stredobodom pozornosti, ale pod spoľahlivou ochranou.

Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Geometria

Zirkónové prívesky

Prívesky