Dámsky strieborný náramok s okrúhlymi zirkónmi a príveskom
Kód: SP-SB123

Dámsky strieborný náramok s okrúhlymi zirkónmi a príveskom

Kód: SP-SB123

Stručný opis

Category: 
náramky
S kameňmi
Tvrdé náramky
Zirkónové náramky
Rozměry: 8 mm × 8 mm × 0 mm
Brand: 

Kategórie: Náramky, S kameňmi, Náramky, Zirkónové náramky

Kameň: zirkón

Rozmery: 8 mm × 8 mm × 0 mm

Značka: 123

 Dámsky strieborný náramok so zirkónmi

Kód: SB123

 Kov: 925/1000 striebro, zirkóny

Srsť: Rhodium

Dĺžka: 18 cm

Šírka: 2 mm

Rozmer: 8x8 mm

Hmotnosť: 5,4 g

Váha: 5.4 gr
33 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Dámsky strieborný náramok s okrúhlymi zirkónmi a príveskom - pic 1Dámsky strieborný náramok s okrúhlymi zirkónmi a príveskom - pic 2Dámsky strieborný náramok s okrúhlymi zirkónmi a príveskom - pic 3Dámsky strieborný náramok s okrúhlymi zirkónmi a príveskom - pic 4
Podrobný popis 

 Dámsky strieborný náramok so zirkónom

 Dnes je významný deň - sestra má svadbu. Toto je skutočná dovolenka, kde musíte byť krásni a neodolateľní. Ale, ako by to malo šťastie, súčasný vnútorný stav nie je veľmi dobrý, a preto je nálada nulová. Existuje však spôsob, ako napraviť všetko - obliecť svoje obľúbené šperky, ktoré vám nielen umožnia stať sa skutočnou kráľovnou, ale tiež sa postarajú o vaše zdravie a emocionálnu rovnováhu. Jedná sa o ženský strieborný náramok so zirkónom.

 Pútavá dekorácia

Elegantný náramok z dielne českých klenotníkov sa vyznačuje milosťou popravy a vznešenou brilanciou. Striebro je v dokonalej harmónii s vynikajúcimi večernými šatami a bežným oblečením. Všade a vždy tento náramok vyzerá skvele a štýlovo, zachytáva názory druhých a ich obdiv. Okrem toho je to veľmi pohodlná a praktická dekorácia - pevný zámok dokonale odoláva mechanickým vplyvom, nie je ľahké ho poškodiť. Opotrebovaný povlak chráni kov pred poškodením alebo poškriabaním a zároveň si zachováva jeho vynikajúci vzhľad po mnoho rokov.

 Čerešňa na torte

Zirkónové šperky dodávajú náramku pôvab a štýl a samotný kameň symbolizuje múdrosť a má priaznivý vplyv na zdravie. Od staroveku sa „kameň ranného úsvitu“ používal na liečenie rôznych chorôb. Predpokladá sa, že priaznivo ovplyvňuje štítnu žľazu, hypofýzu a stimuluje aj pečeň a gastrointestinálny trakt.

 Navyše v indickom ezoterike má zirkón najvyššie miesto ako kameň s obrovskou energiou. Verí sa, že chráni majiteľa pred nočnými morami a pomáha dosiahnuť emocionálnu rovnováhu. Okrem toho zirkón dáva osobe istotu, rozvíja intuíciu a mentálne schopnosti. Najlepšie sa hodí pre ľudí narodených v znamení Barana, Kozorožca alebo Vodnára.

 Výhody nášho obchodu

· Na našom webe je najlepšie objednať ženský strieborný náramok so zirkónom, pretože klient má veľa výhod:

 · Krása a výhody. Elegantná dekorácia bude vyzerať skvele v každej situácii a liečivé vlastnosti zirkónu pomôžu dosiahnuť emocionálnu rovnováhu a vnútornú rovnováhu;

 · Trvanlivosť a praktickosť. Povlak tyče chráni kov pred mechanickým namáhaním. Aj po rokoch bude náramok vyzerať skvele.

 · Účinnosť. Rýchla doručovacia služba zabezpečí, že dekorácia bude s vami čo najskôr. A cena šperkov vás poteší.

 Doprajte si šperk.

Odporučiť
Podobné

Zirkónové náramky

S kameňmi