Dámsky strieborný náramok so zirkónmi v tvare nekonečna
Kód: SP-SB124

Dámsky strieborný náramok so zirkónmi v tvare nekonečna

Kód: SP-SB124

Stručný opis

Category: 
náramky
S kameňmi
Darčeky na Valentína
Darčeky pre medzinárodný deň žien
Zirkónové náramky
Séria: 
Rozměry: 185 mm × 4 mm × 0 mm

Kategórie: Náramky, S kameňmi, Náramky so zirkónom

Kameň: zirkón

Séria: SP-SB124

Rozmery: 185 mm x 4 mm × 0 mm

Materiál: striebro 925/1000, zirkóny

Povrchová úprava: Rhodium (čierne, lesklé a biele zlato)

Povrch: lesklý

Dĺžka: 18,5 cm

Šírka: 4 mm

Hmotnosť: 9,5 g

Váha: 95 gr
78 EUR
55 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Dámsky strieborný náramok so zirkónmi v tvare nekonečna - pic 1
Podrobný popis 

Obdiv a láska na prvý pohľad

 Spravidla je pre vás ťažké vybrať si správne šperky. Niekde si pletie cenu, niekde - príliš umelecký dizajn a niekde - zhoršuje kvalitu spracovania a vlastnosti produktu. Ale tu bolo všetko jednoduché a na prvý pohľad sa ukázalo, že elegantný ženský strieborný náramok so zirkónmi vám dokonale padne.

 Zdokonalený dizajn a elegantné tkanie vykladané zirkónmi - taký ornament bude vyhovovať aj tým najelegantnejším a najluxusnejším oblečením. A to je pravda - už na prvom podujatí ste boli v centre pozornosti a zaujali nadšený vzhľad ostatných. Ale to nie je všetko - zirkón zlepšoval pohodu a dával príjemné emócie.

 Kúzlo alebo sila kameňa

Pozitívne účinky zirkónu na organizmus sú známe už v staroveku. Dokonca aj indickí esoterici tvrdia, že stimuluje činnosť pečene, hypofýzy a štítnej žľazy. Okrem toho dokáže vyhladiť vrásky a dať pokožke druhú mladosť. Zároveň je krásne robiť to, pretože zirkón, keď je správne rezaný, silne pripomína diamant s čistou hrou svetla.

 Navyše, magické vlastnosti kameňa ranného svitania sú veľmi silné. Poskytuje majiteľovi silnú ochranu energie, pomáha rozvíjať vhľad, intuíciu a vynikajúce mentálne schopnosti. Tento kameň je patrónom cestovateľov a je schopný chrániť sa pred podvodníkmi, zlým okom a nespavosťou. Aj jeho rozjímanie pomáha dosiahnuť pokoj a vnútornú harmóniu, dosiahnuť múdrosť. Niet divu, že ho mnoho kúzelníkov používa na meditáciu. Táto dekorácia je vhodná najmä pre tých, ktorí sa narodili v znamení zverokruhu Baran, Býk, Kozoroh alebo Vodnár.

 Možnosť nákupu šperkov za najlepších podmienok

Náš obchod zaisťuje spokojnosť všetkých zákazníkov. Preto si tu môžete kúpiť ženský strieborný náramok so zirkónmi:

 · Spoľahlivosť a trvanlivosť. Mnohé priťahuje ušľachtilá žiara z drahých kovov kombinovaná so žiarením zirkónu. Bude to tak po veľmi dlhú dobu, pretože náramok má povlak na ródiu, ktorý chráni pred poškriabaním a zákalom;

 · Ušetrite čas a peniaze. Náklady na dekoráciu sú výrazne nižšie ako náklady konkurencie a rýchle dodanie zaručuje, že tovar bude na dosah ruky za pár dní;

 · Univerzálnosť. Luxusný a elegantný náramok je vhodný pre takmer každé oblečenie alebo udalosti. Uisťujeme vás, že sa ocitnete v centre pozornosti;

 · Neviditeľný asistent. Náramok sa postará nielen o vynikajúci imidž, ale má aj priaznivý vplyv na telo a emocionálny stav.

 Nech je nový obľúbený súbor šperkov.

Odporučiť
Podobné

Zirkónové náramky

S kameňmi

Darčeky pre medzinárodný deň žien