Dámsky strieborný prsteň s fialovým okrúhlym zirkónom a bielymi zirkónmi
Kód: SP-54

Dámsky strieborný prsteň s fialovým okrúhlym zirkónom a bielymi zirkónmi

Kód: SP-54

Stručný opis

Category: 
Prsteny
Zirkónové prsteň
Geometriс
Rozměry: 10 mm × 2 mm × 10 mm

Kategórie: Prstene, Prstene so zirkónom, Geometrické

Kameň: zirkón

Séria: Purpurový zirkón

Rozmery: 10 mm x 2 mm x 10 mm

Materiál: striebro 925/1000, zirkóny

Povrchová úprava: Rhodium (čierne, lesklé a biele zlato)

Povrch: lesklý

Šírka: 2 mm

Veľkosť: 10x10 mm

Hmotnosť: 3,2 g

Váha: 32 gr
23 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Dámsky strieborný prsteň s fialovým okrúhlym zirkónom a bielymi zirkónmi - pic 1
Podrobný popis 

Prsteň, ktorý si zaslúži

 Ukazuje sa, že výber šperkov nie je taký jednoduchý. Koniec koncov, nepotrebujete iba prsteň, ale skutočné umelecké dielo, ktoré zdôrazňuje jeho individualitu a šarm. Chcete nájsť najlepšiu možnosť, ktorá zaujme svojou eleganciou a spracovaním. Navyše by to nemalo byť náročné, ale elegantné a jedinečné ako ona. A teraz ste našli perfektnú možnosť - ženský strieborný prsteň s fialovým zirkónom.

 Dizajn šperku od českých majstrov sa tešil dizajnu - zvodná iskra vzácneho kovu dokonale ladí so žiarou fialového zirkónu. Na prste bude tento prsteň vyzerať skvele, vďaka čomu bude každý výstroj a obraz dokonalý a harmonický. Ale hlavná vec je, že to nielen preukáže váš postoj, ale tiež sa postará o ochranu energie hostiteľa.

 Tajomstvo prsteňa z kameňa

Zirkón bol dobre známy aj starými indickými esoterikmi a bol vysoko cenený pre svoje silné magické vlastnosti. Verilo sa, že jeho rozjímanie pomáha pri meditácii a majiteľ je schopný dosiahnuť vnútornú harmóniu a emočnú rovnováhu. Zirkón navyše symbolizuje múdrosť a je schopný dať majiteľovi silnú intuíciu, rozvíjať jeho zmyslové a mentálne schopnosti. Fialový kameň je talisman cestovateľov a chráni majiteľa pred podvodníkmi, zlým okom a zlými snami.

 Preukázaný je tiež priaznivý účinok zirkónu na organizmus. Vďaka špeciálnej forme kryštálov stimuluje kameň pečeň, hypofýza a štítna žľaza, pomáha normalizovať chuť do jedla a schudnúť. Okrem toho dokáže vyhladiť vrásky a dodať pokožke novú mladosť. Spolu s touto výzdobou získa žena halo šarmu a sexuality. Tento prsteň je zvlášť vhodný pre osoby narodené na znamenie zverokruhu Baran, Býk, Kozorožec alebo Vodnár. Samotný kameň dokonale spolupracuje s prvkami ohňa, vody alebo zeme.

 Ešte pár kladov

Náš obchod ponúka najlepšie podmienky na nákup ženského strieborného prsteňa so zirkónmi. Koniec koncov, s nami získate ďalšie výhody:

 · Perfektný vzhľad. Exkluzívna dekorácia je ideálna pre každú udalosť a pôvodný dizajn bude príkladom štýlu a upúta pozornosť ostatných. Tento prsteň je obzvlášť nádherný v kombinácii s podobnými náušnicami a príveskom;

 · Praktickosť. Povlak ródia dokonale odoláva poškriabaniu a mechanickému poškodeniu, čo znamená, že prsteň bude mať krásny vzhľad aj po dlhom čase;

 · Výhody pre telo. Silné magické vlastnosti kameňa sa starajú nielen o vaše zdravie, ale tiež o dosiahnutie emočnej rovnováhy a harmónie;

 · Pár dní pred šťastím. Doručenie prsteňa kupujúcemu po zadaní objednávky trvá tak dlho.

 Cítite energiu fialového zirkónu.

Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Geometriс

Zirkónové prsteň

Prsteny