Dětské stříbrné náušnice ve tvaru srdce s křišťálem Swarovski
Kód: CS-6029

Dětské stříbrné náušnice ve tvaru srdce s křišťálem Swarovski

Kód: CS-6029

Stručný opis

Category: 
Detské sperky
Detské náušnice
Darčeky na Valentína
Šperky na Valentína
Séria: 
Rozměry: 0 mm × 6 mm × 0 mm
Brand: 

Kategórie: Detské šperky, Náušnice pre deti

Kameň: kryštály Swarovski - perfektné fazety

Séria: CS-6029

Rozmery: 0 mm x 6 mm x 0 mm

Značka: 6029

Detské strieborné náušnice v tvare srdca s kryštálmi Swarovski

Kód: 6029

Typ: Detské náušnice

Kameň: Swarovski Crystal

23 EUR
17 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Children's silver heart earrings with Swarovski crystal - pic 1Children's silver heart earrings with Swarovski crystal - pic 2Children's silver heart earrings with Swarovski crystal - pic 3Children's silver heart earrings with Swarovski crystal - pic 4Children's silver heart earrings with Swarovski crystal - pic 5Children's silver heart earrings with Swarovski crystal - pic 6
Podrobný popis 

Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski v tvare srdca. Veľkosť kryštálov je 6 mm. Náušnice majú zapínanie na skrutky. Materiál - striebro 925/1000. Náušnice majú povrchovú úpravu ródiom.

 Strieborné náušnice pre deti s kryštálmi Swarovski v tvare srdca

Svetlé vínové náušnice poteší každú princeznú. Vyzerajú skvele s rôznymi odevmi a vyhovujú každému dievčaťu. Zvážte, ako sa môžu nosiť a ako sa o ne starať.

 Ako nosiť náušnice s červeným srdcom

S náušnicami v tvare kvetín môžete prísť s rôznymi obrázkami. Tu je niekoľko z nich:

 Party. V týchto náušniciach bude dieťa žiariť počas sviatkov a večierkov. Noste ich s oblečením alebo džínsami. Pridajte k krku tenkú retiazku alebo elegantný detský fajčiar.

 Dôležité udalosti. Ako jeden z prvkov používajte strieborné náušnice na srdce, ktoré pridávajú retiazky, prívesky, prstene atď.

 Denné obrázky. Takéto náušnice sa dajú ľahko kombinovať s každodenným oblečením: s nohavicami a džínsami, tričkami a blúzkami atď. Ide o dostatočne jednoduchú ozdobu na prechádzku a originálnu výzdobu, aby ste sa mohli zúčastniť sviatkov.

 Pravidlá starostlivosti o detské náušnice

Aby mohli zostať vo svojej pôvodnej podobe mnoho rokov, je potrebné dodržiavať niekoľko pravidiel. Tu je niekoľko z nich

 Nepoužívajte chemikálie na šperky. Medzi chemické výrobky, ktoré by nemali prísť do styku s náušnicami, patria čistiace prostriedky pre domácnosť (nikdy tieto náušnice nečistiť), kozmetika (krémy, výrobky na úpravu vlasov, parfumy atď.) A ďalšie.

 Šperky nenamáčajte. Voda postupom času kazí akúkoľvek dekoráciu. Zložte ich pred odchodom na pláž, do sprchy a na akékoľvek iné miesto, kde si môžete namočiť náušnice. Ak spozorujete vlhkosť, odstráňte ju suchou handričkou.

 Vyčistite a utrite. Po odstránení náušníc dieťaťom ich utrite špeciálnou mäkkou handričkou. Ak sa tak nestane, na šperkoch, ktoré tvoria film, sa nahromadí špina a kožný maz. Z tohto dôvodu náušnice vyblednú.

 Skladujte správne. Skladujte ich na špeciálnych miestach, aby ste zabránili poškriabaniu a odieraniu šperkov. Usporiadajte samostatnú škatuľu alebo vložte všetky šperky do mäkkých vriec tak, aby sa navzájom nedotýkali a nepoškrabali.

 Postarajte sa o strieborné náušnice a oni vám budú slúžiť mnoho rokov. Nech ich dieťa nosí tak, ako chce.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
Podobné

Šperky na Valentína

Detské náušnice

Darčeky na Valentína