Náušnice zo strieborného ružového motýľa Swarovski
Kód: CS-933

Náušnice zo strieborného ružového motýľa Swarovski

Kód: CS-933

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z krištáľu Swarovski
Detské sperky
Detské náušnice
Anglický zámok
S kameňmi
Rozměry: 0 mm × 0 mm × 10 mm

Kategórie: Náušnice, Náušnice s kryštálmi Swarovski, Anglický hrad, S kamienkami

Kameň: kryštály Swarovski - perfektné fazety

Séria: Pink Butterfly

Rozmery: 0 mm × 0 mm x 10 mm

Šperky: Náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa (krištáľ): ružová

druh dekorácie: zips

druh kameňa (krištáľ): Swarovski

19 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Náušnice zo strieborného ružového motýľa Swarovski - pic 1Náušnice zo strieborného ružového motýľa Swarovski - pic 2Náušnice zo strieborného ružového motýľa Swarovski - pic 3
Podrobný popis 

Náušnice Swarovski v tvare fuchsie motýľa

Veľkosť motýľa 10mm. Tento drahokam má čistý povlak na ródiu, ktorý nespôsobuje alergické reakcie.

 Náušnice sú vhodné pre ženy a dievčatá, ktoré chcú zdôrazniť mladosť a krásu. Svetlé, ružové mory, ktoré zdôrazňujú lietajúce dievča a počas dňa sa obrátili k prírode a ich záhadné blikajúce malé krídla, ktoré nie sú nápadné v umelom svetle.

 Prívesok na náušnici s anglickým zámkom je vyrobený vo forme elegantne opracovaného mole. Rozpätie krídla tohto krištáľového motýľa je len 10 mm, jeho silné uchytenie a stabilné zavesenie neumožňuje rotáciu kryštálov, náušnice vyzerajú elegantne a elegantne na malom uchu. Ružová farba kryštálu je spojená s nežnosťou a krehkosťou, pokojom, láskavosťou a jemnou romantikou. Ich majiteľ sa chce starať, opatrovať a chrániť pred nepriaznivými úmyslami. Takýto darček - mäkký a nenápadný zdôrazní váš uctivý postoj a umožní nadaným cítiť sa v každej situácii radostne a pohodlne.

 Prívesok na oko a náušnica sú vyrobené z 925 striebra. Kovový povrch je potiahnutý ródiom na ochranu pred sčernením. Povlak sa dlhodobo neopotrebuje a nie je vystavený menším mechanickým poruchám. Prívesky naušnice sú nenapraviteľné, čo vytvára ďalší efekt „úletu“ a beztiažnosti šperkov.

Náušnice z ružového motýlika Swarovski - elegancia českých majstrov

 Krištáľ Swarovski vo farbe a lesk je úspešným stelesnením umelého ružového zafíru. Náušnice doplnia akýkoľvek obrázok „princeznej“, urobia z nej svetlý a nezabudnuteľný obraz. Priehľadnosť kameňov umožňuje kombinovať šperky s akýmikoľvek ružovými odtieňmi oblečenia. Môže ísť o elegantné večerné šaty v odtieňoch vodovej a práškovej farby a svetlý svieži kokteil. Bude zaujímavé vyzerať s fialovými a fialovými odevmi a tiež nevylúčiť niektoré červené a hnedé tóny v šatách. Zároveň ho môžete nosiť na štúdium alebo do práce a na podnikanie: ružový kameň pomáha prekonať krízu a celkovo zmierňuje prísne konzervatívne zvuky. Prívesok môžete nosiť s akýmkoľvek iným priehľadným šperkom. A môžete ho úspešne doplniť príveskom s podobným motýľovým príveskom v súprave prezentovanej v našom obchode.

 Obsahuje náušnice

 Ružový krištáľ Swarovski;

Prívesky v tvare motýľa;

Strieborné striebro s ródiom;

Anglický hrad.

Nosenie a starostlivosť o výrobok

Dekorácie budú vyhovovať ako každý deň. Kryštály sú dostatočne pevné, nie sú náchylné na čipy a poveternostné podmienky. Zámok vyžaduje opatrnú manipuláciu. Aby sa produkt uchoval, ošetrite ho alkoholom alebo mydlovým roztokom (mierne kyslé médium) a utrite ho mäkkou suchou handrou. Chráňte pred alkáliami.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Náušnice z krištáľu Swarovski

Detské náušnice

Detské sperky