Stříbrné náušnice ve tvaru květu se zelenými krystaly Swarovski
Kód: CS-1337

Stříbrné náušnice ve tvaru květu se zelenými krystaly Swarovski

Kód: CS-1337

Stručný opis

Category: 
Detské sperky
Detské náušnice
Brand: 

Kategórie: Baby ukrainedecrees náušnice 

Kameň: Swarovski Kryštály - ideálny tvár 

Značka: 1337 

Baby strieborné náušnice v kvete tvar so zelenými Swarovski kryštálmi 

Kód: 1337 

Typ: detské náušnice Kameň: Swarovski kryštály

Váha: 1 gr
17 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Baby silver earrings in the shape of a flower with green Swarovski crystals - pic 1Baby silver earrings in the shape of a flower with green Swarovski crystals - pic 2Baby silver earrings in the shape of a flower with green Swarovski crystals - pic 3Baby silver earrings in the shape of a flower with green Swarovski crystals - pic 4
Podrobný popis 

Na výrobu detské strieborné náušnice boli použité Swarovski kryštály, krištáľové veľkosti 6 mm. Približná hmotnosť náušníc 0.96 g Baby strieborné náušnice v tvare kvetu, so zelenými Swarovski kryštálmi Roztomilý náušnice so zeleným kryštály bude skvelý darček pre dievčatko alebo teenager. 

Je vyrobený zo striebra a á s ródium pre viac Lesku. Všetky prírodných materiálov, takže je hypoalergénny. 

Čo kombináciu strieborné náušnice so zeleným kryštály Môžete prísť s rôznymi obrázkami pre dieťa s náušnice, alebo môžete použiť tieto myšlienky. 

Tu sú niektoré z najviac klasických obrazov tento skvost: Náušnice pre každý deň. Tieto náušnice sú ideálne pre každodenné oblečenie do školy, alebo daycare ak neexistuje žiadny dress code. Sú dokonale zvýrazniť šaty v tóne, alebo vlasové ozdoby rovnakej farby. 

Náušnice pre dovolenku. Vytvoriť obraz Princezná, nosia Quinceanera šaty a pridať twist tým, že nosia náušnice s kryštálmi. Zelená je opäť v móde, čo znamená, že deti môžu nosiť na zábavné udalosti. Náušnice na narodeniny. Náušnice sú ideálne pre narodeniny vášho dieťaťa. 

Budú dopĺňať pekné vlasy a svetlé obyčajný šaty, a iskrivý balet bytov. Dievča sa bude cítiť s ich Kráľovnou. Ako sa starať o strieborné náušnice Takže šperky boli vždy rovnaké, lesklé a krásne zabezpečiť, aby dieťa dodržiavať pravidlá starostlivosti. 

Nezabudnite, že ak ste raz zabudnúť na odstránenie náušnice pred sprchovacím kútom, s nimi nič nestane. Ale ak sa vám to pravidelne, šperky rýchlo stráca svoj pôvodný vzhľad. Spomenúť si na mechanické poškodenie. Nemusíte nosiť šperky pred čistením, šport, domáce práce a iné aktivity, kde si môžu náhodne poškodiť vaše šperky. Nečistite šperky brúsne nástroje, ktoré môžu poškriabať nich. 

Udržať fondov s amoniaku preč z šperky: kvapalina nail Polish remover by mala stáť samostatne. Po odstránení, vždy utrite šperky suchou tkaninou alebo navlhčené v mydlovej vode. 

Uistite sa, že utrite do sucha po čistení. Pravidelne čistiť šperky doma alebo aby klenotníctvo na čistenie. Nemusí dodržiavať všetky pravidlá a nechajte dieťa, aby vynikli: nosiť s tenisky a športový oblek, v kombinácii s svetlé ozdoby. 

Ale buďte opatrní, že vaše dieťa nie je ich nosiť na športových podujatiach alebo pri iných miestach, ale tam je riziko, háčik náušnice. 

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
Podobné

Detské náušnice

Detské sperky