Stříbrné náušnice ve tvaru želvy
Kód: CS-10680

Stříbrné náušnice ve tvaru želvy

Kód: CS-10680

Stručný opis

Category: 
Detské sperky
Detské náušnice
Rozměry: 0 mm × 9 mm × 6 mm
Brand: 

Kategórie: Detské šperky, Náušnice pre deti

Séria: Silver Turtle

Rozmery: 0 mm x 9 mm x 6 mm

Značka: 10680

 Náušnice zo striebornej farby

 Kód: 10680

Typ: Detské náušnice

Váha: 1.2 gr
10 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
 - pic 1 - pic 2 - pic 3 - pic 4
Podrobný popis 

Strieborné náušnice. Náušnice korytnačky 9x6 mm. Približná hmotnosť náušníc je 1,18 g. Materiál - 925/1000 striebra.

 Strieborné náušnice v tvare korytnačky

 Tieto náušnice nahradia nudné klasické šperky a určite potešia dieťa. Roztomilé korytnačky naušnice vyzerajú skvele pri denných alebo sviatočných šatách. Zvážte, ako sa môžu nosiť.

 Ako nosiť strieborné korytnačky

 S náušnicami v tvare korytnačky môžete prísť s rôznymi obrázkami. Tu je niekoľko z nich: 

 Detská párty.

 V týchto náušniciach bude dieťa žiariť počas sviatkov a večierkov. Noste ich s oblečením alebo džínsami. Pridajte k krku tenkú retiazku alebo elegantný detský fajčiar.

 Dôležité sviatky.

 Množstvo šperkov na jednom obrázku sa dokonca vracia k detskej móde. Ako jeden z prvkov použite náušnice zo striebornej korytnačky, ktoré pridávajú retiazky, prívesky, prstene atď. Nechajte dieťa vyjadriť sa!

 Obrázok pre každý deň.

 Takéto náušnice sa dajú ľahko kombinovať s každodenným oblečením: s nohavicami a džínsami, tričkami a blúzkami atď. Ide o dostatočne jednoduchú ozdobu na prechádzku a originálnu výzdobu, aby ste sa mohli zúčastniť sviatkov.

 Ako sa starať o strieborné náušnice pre deti

 Tieto náušnice sú vyrobené z čistého 925 striebra. Aby mohli zostať vo svojej pôvodnej podobe mnoho rokov, je potrebné dodržiavať niekoľko pravidiel. Tu je niekoľko z nich:

 Nepoužívajte chemikálie na šperky.

 Medzi chemické výrobky, ktoré by nemali prísť do styku s náušnicami, patria čistiace prostriedky pre domácnosť (nikdy tieto náušnice nečistiť), kozmetika (krémy, výrobky na úpravu vlasov, parfumy atď.) A ďalšie.

 Šperky nenamáčajte.

 Voda postupom času kazí akúkoľvek dekoráciu. Zložte ich pred odchodom na pláž, do sprchy a na akékoľvek iné miesto, kde si môžete namočiť náušnice. Ak spozorujete vlhkosť, odstráňte ju suchou handričkou.

  Vyčistite a utrite.

 Po odstránení náušníc dieťaťom ich utrite špeciálnou mäkkou handričkou. Ak sa tak nestane, na šperkoch, ktoré tvoria film, sa nahromadí špina a kožný maz. Z tohto dôvodu náušnice vyblednú.

  Skladujte správne.

 Skladujte ich na špeciálnych miestach, aby ste zabránili poškriabaniu a odieraniu šperkov. Usporiadajte samostatnú škatuľu alebo vložte všetky šperky do mäkkých vriec tak, aby sa navzájom nedotýkali a nepoškrabali.

  Postarajte sa o strieborné náušnice a oni vám budú slúžiť mnoho rokov. Napriek všetkým odporúčaniam nechajte dieťa nosiť tak, ako chce. Nechajte svoje dieťa vyjadriť sa!

Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Detské náušnice

Detské sperky