Strieborné náušnice Swarovski Chameleon Crystal Cube
Kód: CS-789

Strieborné náušnice Swarovski Chameleon Crystal Cube

Kód: CS-789

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z krištáľu Swarovski
Náušnice s gombíkmi
S kameňmi
Séria: 
Rozměry: 0 mm × 6 mm × 6 mm

Kategórie: Náušnice, Náušnice Swarovski, Náušnice s kamienkami

Kameň: kryštály Swarovski - perfektné fazety

Séria: CS-789

Rozmery: 0 mm x 6 mm x 6 mm

Šperky: Náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa (krištáľ): ostatné farby

druh dekorácie: skrutka

druh kameňa (krištáľ): Swarovski

21 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Swarovski Chameleon Crystal Cube Silver Earrings - pic 1Swarovski Chameleon Crystal Cube Silver Earrings - pic 2Swarovski Chameleon Crystal Cube Silver Earrings - pic 3Swarovski Chameleon Crystal Cube Silver Earrings - pic 4
Podrobný popis 

Strieborné náušnice zdobené kryštálmi Swarovski AB Crystal

Kocky s rozmerom 6x6 mm. Farba AB Crystal sa mení na základe uhlu dopadajúceho svetla a tým sa stáva šperk príťažlivejším. Tieto šperky majú čistý povrch ródia, ktorý nespôsobuje alergické reakcie.

Klasické náušnice („napichovačky“) pomôžu vytvoriť bezstarostný a ľahký každodenný vzhľad. Čistota malej (6x6 mm) a dokonale priehľadnej kocky Swarowski zvýrazňuje vašu osobnosť. Neobvyklá a výrazná forma dáva štýlu prísnosť, zatiaľ čo kryštály pripomínajúce kocky ľadu rozptyľujú dúhové lúče vo všetkých smeroch.

Hra svetla na kryštáloch úplne vytvára požadovaný účinok AuroraBorealis („Northern Lights“) známeho rakúskeho domu Swarovski. Bezchybné povrchové úpravy a drvenie kryštálov boli vykonávané českými remeselníkmi, pričom sa prihliadalo na optické vlastnosti materiálu pomocou moderného vybavenia. Jedinečnosť tvaru zdôrazňuje celý vývoj technológie spracovania syntetických kryštálov. Materiál „šošoviek“ nestráca svoje vizuálne vlastnosti ani v priebehu času. Telo a svorka na náušniciach sú vyrobené z mincového striebra 925 s galvanickým pokovovaním, pri ktorom bolo použité ródium. Ten dodáva produktu nielen kúzlo bieleho lesku, ale má aj hypoalergénne vlastnosti. Náušnice nezaťažujú ušné lalôčiky, sponka pevne drží šperky počas celého dňa.

Výhody náušníc v tvare kocky z internetového obchodu Zlatka.eu :

 Vysokokvalitné kryštály;

Jedinečný tvar;

Nízka hmotnosť;

Pohodlný kolík, pevná spona;

Odolnosť proti opotrebeniu materiálov;

Hypoalergénny.

Náušnice sa hodia k ostatným šperkom jednoduchého a geometricky výrazného tvaru, malým príveskom a výrobkom bez kryštálovej vložky. Môžu tiež slúžiť ako jediné šperky. Drobné kamienky v ušnom lalôčiku nebudú odvádzať pozornosť od iných šperkov, ktoré sa rozhodnete nosiť, napríklad od šperkov s malými kameňmi, ktoré získavajú na popularite. Prinášajú iskry do vášho bežného života a pridajú iskru aj do novej kolekcie módnych odevov bez toho, aby prezentovali presnosť a zdržanlivosť zvoleného štýlu. Diskrétne kryštáliky“ sa dajú ľahko kombinovať s jednoduchými šatami vo svetlých odtieňoch, ale vyhovujú aj pre dámske kostýmy v tmavých odtieňoch.

Farby kryštálov sa líšia. Cena výrobku je v súlade so zásadou cenovo dostupného luxusného rakúskeho módneho šperku.

 Starostlivosť o výrobky

Náušnice sú odolné, nemusíte sa báť náhodných škrabancov. Pri používaní sa však odporúča vyhnúť sa priamemu vystaveniu chemicky agresívnym látkam, vrátane parfumov, dezodorantov, laku na vlasy, atď. Pred návštevou kúpeľne alebo pláže by ste mali šperky odložiť. Pred uskladnením produkt ošetrite vodou alebo alkoholickým roztokom a utrite ho mäkkou handrou. Na spracovanie nepoužívajte zásadité látky a agresívne domáce chemikálie, abrazíva. Je vhodné vyhnúť sa kontaktu s inými šperkami a kovovými predmetmi.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
Podobné

Náušnice z krištáľu Swarovski

Náušnice s gombíkmi

S kameňmi