Strieborné náušnice Swarovski Chameleon Crystal Cube
Kód: CS-789

Strieborné náušnice Swarovski Chameleon Crystal Cube

Kód: CS-789

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z krištáľu Swarovski
Náušnice s gombíkmi
S kameňmi
Séria: 
Rozměry: 0 mm × 6 mm × 6 mm

Kategórie: Náušnice, Náušnice Swarovski, Náušnice s kamienkami

Kameň: kryštály Swarovski - perfektné fazety

Séria: CS-789

Rozmery: 0 mm x 6 mm x 6 mm

Šperky: Náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa (krištáľ): ostatné farby

druh dekorácie: skrutka

druh kameňa (krištáľ): Swarovski

16 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Серебряные серьги в форме куба с кристаллами хамелеонами Сваровски - pic 1Серебряные серьги в форме куба с кристаллами хамелеонами Сваровски - pic 2Серебряные серьги в форме куба с кристаллами хамелеонами Сваровски - pic 3
Podrobný popis 

Strieborné náušnice zdobené kryštálmi Swarovski AB Crystal 

Kocky s rozmermi 6x6 mm. Farba AB Crystal je meniteľná. Tieto šperky majú čistý povrch ródia, ktorý nespôsobuje alergické reakcie.

Klasické puškové náušnice („klinčeky“) pomôžu vytvoriť bezstarostný a ľahký vzhľad pre každý deň. Čistota malej (6x6 mm) a dokonale priehľadnej vložky kocky Swarowski zvýrazňujú vašu osobnosť. Neobvyklá a výrazná forma dáva štýlu prísnosť, zatiaľ čo kryštály pripomínajúce kocky ľadu rozptyľujú zlomyseľné dúhové lúče vo všetkých smeroch.

 Hra svetla na kryštáloch úplne vytvára požadovaný účinok Aurora Borealis („Northern Lights“) známeho rakúskeho domu Swarowski. Bezchybné povrchové úpravy a drvenie kryštálov boli vykonávané českými remeselníkmi, pričom sa prihliadalo na optické vlastnosti materiálu pomocou moderného vybavenia. Jedinečnosť strihu zdôrazňuje celý vývoj technológie spracovania syntetických kryštálov. Materiál „šošoviek“ nestráca svoje vizuálne vlastnosti a v priebehu času nestráca. Čap a svorka na náušnice sú vyrobené zo striebra 925 mincového striebra s galvanickým povrchom potiahnutým ródiom. Ten dáva produktu nielen kúzlo bieleho lesku, ale má aj hypoalergénne vlastnosti. Náušnice nezaťažujú ušné lalôčiky, sponka pevne drží šperky.

Výhody náušníc v tvare kocky z internetového obchodu Zlatkaeu :

 Vysokokvalitné kryštály;

Jedinečný tvar;

Nízka hmotnosť;

Pohodlný kolík, pevná spona;

Odolnosť proti opotrebeniu materiálov;

Hypoalergénny.

Náušnice sa hodia k ostatným šperkom jednoduchého a geometricky výrazného tvaru, malým príveskom a výrobkom bez krištáľovej vložky a môžu tiež slúžiť ako jediné šperky. Miniatúrny kameň na ušnom lane nebude odvádzať pozornosť od iného príslušenstva, ktoré sa rozhodnete nosiť, napríklad od neviditeľných kameňov, ktoré získavajú na popularite. Prinášajú iskry do vášho bežného života a pridajú iskru do novej kolekcie módnych odevov bez toho, aby namazali presnosť a zdržanlivosť zvoleného štýlu. Diskrétne „karafiáty“ sa dajú ľahko kombinovať s jednoduchými šatami vo svetlých odtieňoch, ako aj s oblekom obchodnej kancelárie v tmavých odtieňoch.

 Farby kryštálov sa líšia. Cena výrobku je v súlade so zásadou cenovo dostupného luxusného rakúskeho módneho šperku.

 Starostlivosť o výrobky

 Náušnice sú odolné, nebojí sa náhodných škrabancov. Pri používaní sa však odporúča vyhnúť sa priamemu vystaveniu chemicky agresívnym látkam, vrátane parfumov, dezodorantov, lak na vlasy. Pred návštevou kúpeľne alebo na pláži by sa malo odstrániť. Na uskladnenie produkt ošetrite vodou alebo alkoholom a utrite ho mäkkou handrou. Na spracovanie nepoužívajte zásadité výrobky a agresívne domáce chemikálie, abrazíva. Je vhodné vyhnúť sa kontaktu s inými šperkami a kovovými predmetmi.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
Podobné

Náušnice z krištáľu Swarovski

Náušnice s gombíkmi

S kameňmi