Strieborné šperky set so štvorcovým pravý Český granát, pyrope
Kód: 20000030

Strieborné šperky set so štvorcovým pravý Český granát, pyrope

Kód: 20000030

Stručný opis

Category: 
Súpravy šperkov
Granátové súpravy
Promo akcie a predaj
Rozměry: 0 mm × 9 mm × 9 mm

Kategória: Šperky laboranory z granthamala a predaj

Kameň: Unikátny Český granát - Pyrope

Séria: Námestie pyrope

Balenie: 0 mm × 9 mm × 9 mm

Strieborné šperky set so štvorcovým pravý Český granát pyrope

Súprava obsahuje:

Strieborné náušnice s prírodný granát

Strieborné námestie prívesok s České garnets

Strieborný prsteň s štvorcových skutočné granát

91 EUR
74 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 1Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 2Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 3Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 4Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 5Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 6Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 7Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 8Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 9Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 10Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 11Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 12Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 13Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 14Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 15Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 16Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 17Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 18Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 19Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 20Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 21Silver jewelry set with square natural Czech Garnet, Pyrope - pic 22
Podrobný popis 

Jedinečný klenot, hoden chvály Ako materiál českej jewelers vybrali ušľachtilý kov - striebro. Jeho pôvabný lesk a vynikajúci profesionálny povrch je schopný čaro. To je veril, že v priebehu času strieborné slabnúť a stratiť jeho vzhľadu, a to je tiež ľahko poškriabať. 

Ale to nie je - produkt má tenký povlak ródium, ktorý účinne odoláva mechanickému poškodeniu. Dokonca roky neskôr tento súbor bude vyzerať v pohode. 

Okrem toho, striebro má pozitívny účinok na telo a má silné magické vlastnosti. Je dokázané, že ióny striebra podporujú vylučovanie toxínov z tela a zlepšenie celkovej pohody. 

Okrem toho, to je veril, že strieborné šperky, rozvíjať silu intuície a dať mu dar predvídavosti - veľa veštcov a liečitelia sú predmety vyrobené z tohto kovu. Set je zdobený krásne kamene granát. Je to špeciálny druh Český granát - pyrope.

 Má bohaté tmavé farby a jedinečné vlastnosti. To je veril, že tento kameň je schopný pozdvihnúť, aby zachránil ľudí z neopätovanej lásky, chrániť ho od nepriateľov, a pomôcť im získať silnej vôle. 

Okrem toho, že kameň má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém a posilňuje srdcový sval. Tento ornament sa najlepšie hodí pre tých, ktorí sa narodili v znamení ohňa: Baran, Leos a Strelec. 

Náš obchod ponúka najlepšie podmienky. Samozrejme, existuje veľa on-line šperky, ale ak sa rozhodnete Zlatka ste sa urobiť správne rozhodnutie. Pretože sme:

 • Funkčný. S rýchle dodanie tovaru bude na vaše ruky v priebehu niekoľkých dní; 

• ziskové. Cena šperky potešia vás aj s dodávkou; 

• Zodpovednosť. Dostanete položky na čas a to bude najvyššej kvality. Shop Zlatka vám pomôže urobiť najlepší darček.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Granátové súpravy

Promo akcie a predaj

Súpravy šperkov