Strieborné šperky set so štvorcovým pravý Český granát, pyrope
Kód: 20000030

Strieborné šperky set so štvorcovým pravý Český granát, pyrope

Kód: 20000030

Stručný opis

Category: 
Súpravy šperkov
Granátové súpravy
Promo akcie a predaj
Rozměry: 0 mm × 9 mm × 9 mm

Kategória: Šperky laboranory z granthamala a predaj

Kameň: Unikátny Český granát - Pyrope

Séria: Námestie pyrope

Balenie: 0 mm × 9 mm × 9 mm

Strieborné šperky set so štvorcovým pravý Český granát pyrope

Súprava obsahuje:

Strieborné náušnice s prírodný granát

Strieborné námestie prívesok s České garnets

Strieborný prsteň s štvorcových skutočné granát

125 EUR
119 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Серебряный комплект украшений с квадратным натуральным чешским гранатом, пироп - pic 1Серебряный комплект украшений с квадратным натуральным чешским гранатом, пироп - pic 2Серебряный комплект украшений с квадратным натуральным чешским гранатом, пироп - pic 3Серебряный комплект украшений с квадратным натуральным чешским гранатом, пироп - pic 4Серебряный комплект украшений с квадратным натуральным чешским гранатом, пироп - pic 5Серебряный комплект украшений с квадратным натуральным чешским гранатом, пироп - pic 6Серебряный комплект украшений с квадратным натуральным чешским гранатом, пироп - pic 7Серебряный комплект украшений с квадратным натуральным чешским гранатом, пироп - pic 8Серебряный комплект украшений с квадратным натуральным чешским гранатом, пироп - pic 9Серебряный комплект украшений с квадратным натуральным чешским гранатом, пироп - pic 10Серебряный комплект украшений с квадратным натуральным чешским гранатом, пироп - pic 11Серебряный комплект украшений с квадратным натуральным чешским гранатом, пироп - pic 12Серебряный комплект украшений с квадратным натуральным чешским гранатом, пироп - pic 13Серебряный комплект украшений с квадратным натуральным чешским гранатом, пироп - pic 14Серебряный комплект украшений с квадратным натуральным чешским гранатом, пироп - pic 15
Podrobný popis 

Jedinečný klenot, hoden chvály Ako materiál českej jewelers vybrali ušľachtilý kov - striebro. Jeho pôvabný lesk a vynikajúci profesionálny povrch je schopný čaro. To je veril, že v priebehu času strieborné slabnúť a stratiť jeho vzhľadu, a to je tiež ľahko poškriabať. 

Ale to nie je - produkt má tenký povlak ródium, ktorý účinne odoláva mechanickému poškodeniu. Dokonca roky neskôr tento súbor bude vyzerať v pohode. 

Okrem toho, striebro má pozitívny účinok na telo a má silné magické vlastnosti. Je dokázané, že ióny striebra podporujú vylučovanie toxínov z tela a zlepšenie celkovej pohody. 

Okrem toho, to je veril, že strieborné šperky, rozvíjať silu intuície a dať mu dar predvídavosti - veľa veštcov a liečitelia sú predmety vyrobené z tohto kovu. Set je zdobený krásne kamene granát. Je to špeciálny druh Český granát - pyrope.

 Má bohaté tmavé farby a jedinečné vlastnosti. To je veril, že tento kameň je schopný pozdvihnúť, aby zachránil ľudí z neopätovanej lásky, chrániť ho od nepriateľov, a pomôcť im získať silnej vôle. 

Okrem toho, že kameň má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém a posilňuje srdcový sval. Tento ornament sa najlepšie hodí pre tých, ktorí sa narodili v znamení ohňa: Baran, Leos a Strelec. 

Náš obchod ponúka najlepšie podmienky. Samozrejme, existuje veľa on-line šperky, ale ak sa rozhodnete Zlatka ste sa urobiť správne rozhodnutie. Pretože sme:

 • Funkčný. S rýchle dodanie tovaru bude na vaše ruky v priebehu niekoľkých dní; 

• ziskové. Cena šperky potešia vás aj s dodávkou; 

• Zodpovednosť. Dostanete položky na čas a to bude najvyššej kvality. Shop Zlatka vám pomôže urobiť najlepší darček.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Granátové súpravy

Promo akcie a predaj

Súpravy šperkov