Strieborný prívesok s prírodným českým vltavínom a granátmi
Kód: jw-AGVG1017

Strieborný prívesok s prírodným českým vltavínom a granátmi

Kód: jw-AGVG1017

Stručný opis

Category: 
Prívesky
Moldavitové prívesky
Nová kolekcia
Prívesky z granátu
Séria: 
Váha: 1.9 gr
57 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Silver pendant with natural Czech moldavite and garnets - pic 1Silver pendant with natural Czech moldavite and garnets - pic 2Silver pendant with natural Czech moldavite and garnets - pic 3Silver pendant with natural Czech moldavite and garnets - pic 4Silver pendant with natural Czech moldavite and garnets - pic 5Silver pendant with natural Czech moldavite and garnets - pic 6Silver pendant with natural Czech moldavite and garnets - pic 7Silver pendant with natural Czech moldavite and garnets - pic 8Silver pendant with natural Czech moldavite and garnets - pic 9Silver pendant with natural Czech moldavite and garnets - pic 10
Podrobný popis 

Symfónia granátu a vltavínu

Úžasný prívesok vyrobený z prírodného vltavínu a granátu. Tieto šperky kombinujú krásu a luxus dvoch najobľúbenejších českých kameňov. Klenoty sa považujú za národný poklad a pýchu krajiny. V Českej republike sa častejšie používajú názvy vltavín a pyrop. Tieto kamene zdobili vládcov, boli darmi na znak večnej lásky a vernosti. Vltavín a pyrop sú dnes oceňované na medzinárodných výstavách a turisti si ich z Prahy prinášajú ako suveníry. Môžete sa stať majiteľom jedinečného prívesku, ktorý kombinuje krásu a vznešenosť ušľachtilých minerálov. Doplňte ho náušnicami tejto série a získate súpravu šperkov, ktorá sa stane vaším rodinným dedičstvom.

História ušľachtilých kameňov

Vltavín sa formoval pod vplyvom štyroch živlov. Kameň je starý viac ako 14 miliónov rokov. Predpokladá sa, že zelený minerál je fragment jadra kométy, ktorý nezhorel v atmosfére a narazil do Zeme v oblasti súčasnej Českej republiky. V prírodnom vltavíne sú viditeľné škvrny bublín, ktoré obsahujú kozmickú atmosféru. Preto sa kameň často používa pri meditácii, ako talizman a na rozvoj intuície. Pyrop je stuhnutá sopečná láva, hovorí sa jej krv ohňa. S týmto kameňom sa spája veľa legiend a povier. Predpokladá sa, že Noe vyzdobil stožiar svojej lode veľkým granátom a že ním osvetľoval cestu počas potopy. V priebehu stredoveku dávali mladí muži svojej milovanwj granát ako vyznanie večnej lásky. Granát neznáša nespravodlivosť. Existuje legenda o zlodejovi, ktorý ukradol šperky s granátom, neskôr však zistil, že stmavli a stali sa z nich obyčajné kamene.

Kto by mal nosiť šperky s granátom a vltavínom

Granát je kameň so silnou energiou, vyberajú si ho herci, umelci a hudobníci, aby získali inšpiráciu. Na bezpečné cestovanie sa odporúča nosiť ľuďom, ktorých práca súvisí so služobnými cestami. Dodáva sebavedomie, dodáva energiu a vitalitu. Perfektné pre bystrých, cieľavedomých jednotlivcov, ktorí vedia, čo od života chcú. Granátové jablko sa prenáša z generácie na generáciu, pretože jeho energia sa rokmi zvyšuje. Vltavín je kameň múdrosti a harmónie. Poskytuje majiteľovi pokoj, rozvíja intuíciu a paranormálne schopnosti. Minerál môžete držať v ruke počas verejného prejavu, nabíja dôverou a pomáha ovplyvňovať ľudí.

Doprava a platba

Ponúkame rýchle a bezpečné doručenie zákazníkom po celom svete.

Všetky produkty sa nachádzajú v našom sklade, nemusíte čakať na ich dostupnosť.

Možná je platba vopred a na dobierku.

Náklady na doručenie od 2 do 9 eur.

Spôsob platby: PayPal alebo kreditná karta.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Prívesky z granátu

Moldavitové prívesky

Prívesky