Strieborný prsteň zo sopky s prírodnými granátmi
Kód: jw-AGG3168

Strieborný prsteň zo sopky s prírodnými granátmi

Kód: jw-AGG3168

Stručný opis

Category: 
Nová kolekcia
Prsteny
Granátové prsteň
Séria: 

 

Materiál: striebro 925/1000

Veľkosť kameňa: 6mm

Produkcia: Česká republika

Váha: 2.7 gr
49 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Silver ring volcano with natural garnets - pic 1Silver ring volcano with natural garnets - pic 2Silver ring volcano with natural garnets - pic 3Silver ring volcano with natural garnets - pic 4Silver ring volcano with natural garnets - pic 5Silver ring volcano with natural garnets - pic 6
Podrobný popis 

Ohnivá vášeň sopky na Vašich rukách

Ohromujúci prsteň krvavočervenej farby je pútavý a hypnotizujúci. Veľký granát s priemerom 6mm je zdobený siedmimi kameňmi rozptýlenými na každej strane. Celkovo Váš výzor zdôrazní pätnásť prírodných českých granátov – pyropov. Hmotnosť prsteňa je 2,7g, ale môže byť vyššia vzhľadom k veľkosti. Rám je vyrobený z 925 mincového striebra. Tento kov je najlepším riešením pre taký jasný minerál. Jemne zdôrazňuje krásu pyropu a nevstupuje s ním do opozície. V našom obchode môžete prívesok a náušnice zladiť s prsteňom a vytvoriť si tak svoj vlastný individuálny šperk na každú príležitosť.

Vlastnosti šperku s českým granátom

Pyrop má jedinečný sklovitý lesk a krvavočervenú farbu, čím si získal popularitu po celom svete. Pripisujú sa mu mnohé magické vlastnosti. To nie je prekvapujúce, pretože ak granátové jablko vezmete do ruky, okamžite pocítite jeho zvláštnu energiu. Pyrop bol v minulosti považovaný za kameň sily a múdrosti; šperky z neho často dostávali panovníci. V staroveku sa mu tiež hovorilo „zamrznutá krv sopky“ a používal sa tiež na liečenie chorôb či ako talizman. Granátové jablko si vyberajú kreatívni a aktívni ľudia, ktorí sa neboja byť stredobodom pozornosti. Šperky s granátovým jablkom sa dajú nosiť každý deň, je však lepšie nekombinovať prsteň s takýmto množstvom kamienkov s inými šperkmi na rukách. Môžete ho však doplniť príveskom s malým okrúhlym granátom a jednoduchými náušnicami na cvoky. 

Legenda o sopkách

Sopka najlepšie vystihuje charakter tohto prsteňa. Od samého počiatku civilizácie ho ľudstvo spájalo s božskou silou a mocou. Sopky sú desivé a fascinujúce zároveň. Najkrajšia legenda o ich pôvode pochádza z Kamčatky. Kedysi, keď toto pohorie ešte nejestvovalo a namiesto neho bola len rovina, sa v týchto končinách objavilo nádherné dievča nevídanej krásy. Všetci mladí muži sa do nej zamilovali a chceli ju za manželku. Nikto sa jej nechcel vzdať, a tak došlo medzi nimi k bitke. Stará čarodejnica, unavená z nekonečných vojen, hrozila, že ich premení na hory. To však mladých mužov nezastavilo. V boji pokračovali a ani si nevšimli, ako ich čarodejnica skutočne premenila. Ale krv v ich žilách vrela tak prudko, že praskla a zmenila sa na lávu.

Ohlasy
5
Prsteň je krásny a vyzerá byť kvalitný. Zodpovedalo to popisu. Rád ho nosím. som z , Českí predkovia a láska rozprávajú ľuďom históriu českého granátu.
5
To je krásne!! Presne to, čo som očakával!
5
Svoj český granátový prsteň úplne milujem! Je to úplne nádherné! Kvalita položky je vynikajúca a je presne taká, ako je popísaná na webovej stránke. Moje očakávania boli určite splnené. Som nesmierne spokojný s mojím nákupom. Odkedy prsteň prsteň nezobral som ho dolu. V mojej mysli niet pochýb o tom, že nosenie prsteňa ma bude baviť ešte veľa rokov.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Granátové prsteň

Prsteny

Nová kolekcia