Strieborný retiazkový náramok nezostrihaný meteorit s českým vltavínom
Kód: jw-AGN8316

Strieborný retiazkový náramok nezostrihaný meteorit s českým vltavínom

Kód: jw-AGN8316

Stručný opis

Category: 
Nová kolekcia
náramky
Náramky s vltavinom

Materiál: striebro 925/1000

Produkcia: Česká republika

Váha: 3.5 gr
99 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Silver chain bracelet uncut meteorite with Czech moldavite - pic 1Silver chain bracelet uncut meteorite with Czech moldavite - pic 2Silver chain bracelet uncut meteorite with Czech moldavite - pic 3Silver chain bracelet uncut meteorite with Czech moldavite - pic 4Silver chain bracelet uncut meteorite with Czech moldavite - pic 5
Podrobný popis 

Prírodná krása meteoritu

Náramok s prírodným nebrúseným vltavínom je originálny a atraktívny šperk. Vyrobené z 22-karátového ródiovaného striebra. Zapína sa na zámok v tvare karabíny. Reťaz je zložená striedaním väčších a menších článkov. Hmotnosť je 3,5 gramu. Ako ozdoba slúži nebrúsený vltavín. Veľkosť kameňa sa môže meniť, pretože minerál sa nespracováva. Náramok je hypoalergénny a môžu ho nosiť ľudia s citlivou pokožkou. Doplňte šperky príveskom zo série Nebrúsený meteorit a získate originálnu sadu šperkov.

Vlastnosti českých meteoritov

Vltavín má neobvyklé vlastnosti. Koncentrácia a tlak plynových bublín v mineráli sa líši od parametrov zemskej atmosféry. Chemické vlastnosti vltavínu sú navyše odlišné aj od tektitov, ku ktorým patrí. To všetko dáva vedcom dôvod predpokladať, že minerál vznikol pod vplyvom vyšších síl. Doslova. Vznik vltavínu súvisí s meteoritom padajúcim na Zem na mieste, ktoré sa neskôr stalo povodím Vltavy v Českej republike. Iba v tejto oblasti sa nachádzajú ložiská vltavínov. V iných častiach planéty sa nenachádzajú.

Sila kozmického kameňa

Naši predkovia si vltavín veľmi vážili. Amulety a talizmany sa kvôli ochrane často vyrábali z minerálov. Čarodejnice to používali pri magických rituáloch. Roľníci považovali kameň za symbol plodnosti a pred zasiatím plodiny ho zakopali do zeme. Dnes sa vltavín používa na čistenie aury počas meditácie. Predpokladá sa, že nebrúsený kameň si zachováva viac kozmickej sily. Preto sa šperky s prírodným kameňom bez spracovania používajú na duchovné účely. Vltavín je vhodný pre všetky znamenia zverokruhu. Má obzvlášť silné puto s Baranom a Rakom. Prvý vltavín pomôže vyriešiť dlhotrvajúce problémy a druhý priináša tvorivú inšpiráciu. Avšak Ryby a Škorpióny by mali byť opatrní, ak budú kameň používať pri magických rituáloch. Pre tieto znamenia je ťažké vyrovnať sa s kozmickou energiou vltavínu.

Doprava a platba

Ponúkame rýchle a bezpečné doručenie zákazníkom po celom svete

Všetky výrobky sú v našom sklade, nemusíte čakať na dostupnosť.

Možná je platba vopred a na dobierku.

Náklady na doručenie od 2 do 9 eur.

Spôsob platby: PayPal alebo kreditná karta.

Ohlasy
5
Náramok je veľmi pekný. Kameň je o niečo menší, ako na obrázku, ale náramok vyzerá pekne a veľmi jemne. Prijaté rýchlo.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Náramky s vltavinom

náramky

Nová kolekcia