Strieborný set so Český granát, pyrope v tvare obdĺžnika
Kód: 20000032

Strieborný set so Český granát, pyrope v tvare obdĺžnika

Kód: 20000032

Stručný opis

Category: 
Súpravy šperkov
Granátové súpravy
Promo akcie a predaj
Rozměry: 0 mm × 7 mm × 15 mm

Kategória: Šperky laboranory z granthamala a predaj

Kameň: Unikátny Český granát - Pyrope

Séria: Obdĺžnikové granát

Balenie: 0 mm × 7 mm × 15 mm

Strieborný set so Český granát pyrope v tvare obdĺžnika

Súprava obsahuje:

Strieborné náušnice s prírodný granát

Strieborný prívesok s České garnets

95 EUR
89 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Silver jewelry set with natural Czech garnet, pyrope in the shape of rectangle - pic 1Silver jewelry set with natural Czech garnet, pyrope in the shape of rectangle - pic 2Silver jewelry set with natural Czech garnet, pyrope in the shape of rectangle - pic 3Silver jewelry set with natural Czech garnet, pyrope in the shape of rectangle - pic 4Silver jewelry set with natural Czech garnet, pyrope in the shape of rectangle - pic 5Silver jewelry set with natural Czech garnet, pyrope in the shape of rectangle - pic 6Silver jewelry set with natural Czech garnet, pyrope in the shape of rectangle - pic 7Silver jewelry set with natural Czech garnet, pyrope in the shape of rectangle - pic 8Silver jewelry set with natural Czech garnet, pyrope in the shape of rectangle - pic 9Silver jewelry set with natural Czech garnet, pyrope in the shape of rectangle - pic 10Silver jewelry set with natural Czech garnet, pyrope in the shape of rectangle - pic 11
Podrobný popis 

Úžasné šperky set s ohnivý-červená České garnets. 

Krásne náušnice, ktoré sú naozaj pohodlné na nosenie, a strieborný prsteň s originálnym granát pyropower obdĺžnikový tvar sa budete cítiť zvláštne, že v každom prípade. Môžete nosiť tento súbor nie len v noci, ale aj počas dňa. 

Česká majstri urobili naozaj dobrú prácu. Môžete ho vidieť v krásne rezanie kameňa. Špeciálny ródium povlak chráni Vaše šperky pred poškriabaním a stmavnutie kovu. Tak môžete byť istí, že tento súbor strieborných šperkov vám dáva kúzlo a obdivné pohľady. 

Český granát - Pyrope - malé priehľadné kameňa sú výnimočne tmavo červenej farby, ktoré svieti žiarivo v slnečnom svetle. 

Granát sa považuje za kameň, ktorý môže zvýšiť vášeň, aby rozohnal melanchólia a priniesť pocit radosti svojho majiteľa.

 V staroveku jedinečné právomoci boli delegované na kameň. Ľudia verili, že granát je schopný: 

• na obranu pred nepriateľmi; 

• pomoc s travel; 

• na podporu rýchleho zotavenia; 

• poskytnúť fyzickej sily. 

Český granát sa považuje za kameň, ktorý prináša šťastie, pomáha získať požehnanie od Boha človek robí dobré a ušľachtilé. 

Nestrácajte čas - kontaktujte nás. Najlepšie je teraz k dispozícii v našom obchode súbor strieborných jewelries s Český granát.

To je iba poskytujeme celú škálu potrebných služby: 

· Najlepšie ceny a podmienky. Cena súpravy je oveľa nižšia ako v iných obchodoch, a preprava tovaru, bude trvať len niekoľko dní; 

· Elegancie a krásy. Teraz perfektny obraz sa stáva oveľa jednoduchšie a príjemnejšie. Jemné šperky pomôže dosiahnuť ideálnu. Bez ohľadu na to, aké udalosti - obdivné pohľady sú len; 

· Vynikajúci dizajn pre dlhú dobu. Každý detail kit má tenké ródium povlak, ktorý odoláva poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Na lesk a čistotu, sú poskytované na mnoho rokov; 

· Pozitívne účinky na telo. Granát prináša vitalitu, vysoká energetická a ochrany Ak chcete vytvoriť nádherný obraz pekné a jednoduché.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Granátové súpravy

Promo akcie a predaj

Súpravy šperkov