Dámské stříbrné náušnice se Swarovski Red Crystal
Kód: CS-3090

Dámské stříbrné náušnice se Swarovski Red Crystal

Kód: CS-3090

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z krištáľu Swarovski
Visiace náušnice
Anglický zámok
S kameňmi
Séria: 
Brand: 

Kategórie: Náušnice, Náušnice s kryštálmi Swarovski, Náušnice s príveskami, Anglický hrad, S kameňmi

Kameň: kryštály Swarovski - perfektné fazety

Séria: Západ slnka

Značka: 3090

Dámske strieborné náušnice s červeným krištáľom Swarovski

 

Kód: 3090

Typ: Strieborné náušnice dámske

Kameň: Swarovski Crystal

Váha: 4.7 gr
35 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Women's Silver Earrings with Square Swarovski Red Crystal - pic 1Women's Silver Earrings with Square Swarovski Red Crystal - pic 2Women's Silver Earrings with Square Swarovski Red Crystal - pic 3Women's Silver Earrings with Square Swarovski Red Crystal - pic 4Women's Silver Earrings with Square Swarovski Red Crystal - pic 5Women's Silver Earrings with Square Swarovski Red Crystal - pic 6Women's Silver Earrings with Square Swarovski Red Crystal - pic 7Women's Silver Earrings with Square Swarovski Red Crystal - pic 8
Podrobný popis 

Svetlé červené náušnice Swarovski - kúpte v internetovom obchode Zlatkaeu

Veľkosť kryštálov je 10 x 10 mm. Náušnice majú povrchovú úpravu ródiom.

 Strieborné náušnice s červenými kryštálmi Swarovski

 Náušnice s červenými kryštálmi sú ideálne, ak chcete vytvoriť osudový vzhľad. Môžete ich kombinovať s rôznymi odevmi a šperkami, preto máme niekoľko nápadov.

 Ako nosiť náušnice z červeného krištáľu Swarovski

Veľkosť kryštálu je 10x10 mm, takže červená farba nebude vyzerať príliš chytľavo a jasne. Môžu sa nosiť na večerných aj pracovných stretnutiach v kancelárii. Musíte však pozorne premyslieť obrázok. Tu je niekoľko nápadov, ako skombinovať tieto náušnice.

 Klasický vzhľad

Ak máte nejaké hladké čierne šaty, váš univerzálny fatálny vzhľad je pripravený. Pridajte k tomu tieto náušnice a budete vyzerať dokonale. Neváhajte ich kombinovať s akýmkoľvek formálnym oblečením, ale nepreháňajte to šperkami: pridajte iba strieborné.

 Kancelársky štýl

Ak nosíte tieto náušnice pre prácu, uistite sa, že obrázok nie je príliš jasný. Môžete pridať iba niekoľko ďalších malých šperkov, ako sú tenké strieborné prstene alebo náramok. Nenoste náhrdelník alebo masívnu retiazku.

 Večerný pohľad

Náušnice s červenými kryštálmi Swarovski dokonale zvýrazňujú večerný vzhľad. Noste ich v obyčajných šatách. Vyzerajú najlepšie s klasickou čiernou, bielou alebo červenou. K večerným šatám môžete bezpečne pridať mohutný náhrdelník - náušnice ho doplnia malými rozmermi.

Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovki - ako sa starať

Náušnice si vyžadujú osobitnú starostlivosť, inak rýchlo stratia lesk a tieň. Pokúste sa dodržiavať iba niekoľko pravidiel, aby vám slúžili dlhý čas.

 Čistota.

 Vždy, keď šperky vyberiete, nezabudnite ich utrieť suchou handrou. Každoročné čistenie šperkov robte špeciálnymi výrobkami alebo ich odneste na čistenie do klenotníctva.

 Správne skladovanie.

 Šperky skladujte v špeciálnych mäkkých vreciach alebo v rakvi. Môžete si kúpiť alebo vyrobiť špeciálny stojan na náušnice vlastnými rukami, aby sa navzájom nedotýkali a nepoškrabali.

 Správna ponožka.

 Nenoste náušnice na pláži, vo vani, v sprche a na iných miestach, kde je vysoká vlhkosť. Ak ich zabudnete vziať raz pred odchodom na pláž, je to v poriadku. Ale ak to robíte neustále, náušnice stmavnú alebo jednoducho stratia svoj lesk a svetlý odtieň.

 Postarajte sa o šperky a kombinujte ich podľa svojich predstáv. Naše šperky sú vytvorené pre krásne a sebavedomé ženy!

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Visiace náušnice

Náušnice z krištáľu Swarovski

Anglický zámok