Dámský stříbrný přívěsek se Swarovski Red Crystal
Kód: CS-3238

Dámský stříbrný přívěsek se Swarovski Red Crystal

Kód: CS-3238

Stručný opis

Category: 
Prívesky
Crystal prívesky Swarovski
Geometria
Séria: 
Brand: 

Kategórie: Prívesky, Prívesky s kryštálmi Swarovski, Geometria

Kameň: kryštály Swarovski - perfektné fazety

Séria: Západ slnka

Značka: 3238

Dámsky strieborný prívesok s červeným kryštálom Swarovski

 Kód: 3238

Typ: Strieborný prívesok dámsky

Kameň: Swarovski Crystal

Váha: 2.1 gr
19 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Women's Silver Pendant with Swarovski Red Crystal - pic 1Women's Silver Pendant with Swarovski Red Crystal - pic 2Women's Silver Pendant with Swarovski Red Crystal - pic 3Women's Silver Pendant with Swarovski Red Crystal - pic 4Women's Silver Pendant with Swarovski Red Crystal - pic 5Women's Silver Pendant with Swarovski Red Crystal - pic 6Women's Silver Pendant with Swarovski Red Crystal - pic 7Women's Silver Pendant with Swarovski Red Crystal - pic 8Women's Silver Pendant with Swarovski Red Crystal - pic 9Women's Silver Pendant with Swarovski Red Crystal - pic 10
Podrobný popis 

Strieborný prívesok s kryštálom Swarovski. Veľkosť kryštálov je 10 x 10 mm. Materiál - striebro 925/1000. V internetovom obchode nájdete aj prívesky naušnice.

 Strieborný prívesok s červeným kryštálom Swarovski

 Ak potrebujete jasné, ale elegantné šperky, strieborný prívesok s červeným kryštálom Swarovski je pre vás ideálny. Náušnice s rovnakými štvorcovými kryštálmi môžu byť zladené, aby získali solídny vzhľad.

 Ako nosiť prívesok s červeným krištáľom Swarovski

Prívesok môžete nosiť v súprave alebo kombinovať s inými šperkami. Červená je farba sebavedomia a ženskosti. Takáto dekorácia na krku bude odrážať vašu vnútornú energiu. Zvážte, ako sa dá kombinovať.

 Strieborný a červený kryštál.

 Pretože prívesok je vyrobený zo striebra, dá sa bezpečne kombinovať s inými striebornými šperkami. Pridajte jednoduché strieborné náušnice a prstene. Obrázok nepreťažujte a neuprednostňujte miniatúrne prvky.

 Kit.

 Pridajte rovnaký prívesok s červenými kryštálmi do prívesku a obrázok je pripravený! Vzhľad môžete doplniť malými striebornými prsteňmi alebo tenkým náramkom.

 Bright.

 Kto hovorí, že môže existovať jedna farba? Ak je pre vás živý obraz vhodný, vyberte si zlaté alebo smaragdové náušnice. Hlavná vec je, že všetky prvky sú navzájom spojené. Ak nosíte čierne alebo biele hladké šaty, môžete si bezpečne vybrať svetlé šperky aj pre večerné udalosti.

 Ako sa starať o šperky

Ak chcete, aby prívesok zostal rovnaký bohatý červený odtieň, musíte dodržiavať niektoré pravidlá pre starostlivosť o šperky. Prívesok je vyrobený z čistého 925 mincový striebro a je ozdobený kryštálom Swarovski. Ako sa o neho starať:

 Nie je mokrý.

 Predtým, ako idete na pláž, do kúpeľne, osprchujte sa alebo sa sprchujte, choďte do posilňovne, nezabudnite si sňať prívesok. Zabráňte vniknutiu vody na prívesok. Ak ste ju zabudli vybrať a navlhčiť, utrite ju iba suchou handrou. Nevystavujte ju však neustále vlhkosti.

 Skladujte správne.

 Prívesok, rovnako ako všetky šperky, uschovajte na samostatnom mieste. Môže to byť krabica alebo krabica. Je dôležité, aby sa šperky navzájom nedotýkali. Na tento účel sú k dispozícii aj špeciálne tašky.

 Slnečné lúče.

 Pred návštevou solária neprídite na pláž s ozdobami. Slnko pôsobí na kryštály, takže sa časom strácajú a strácajú lesk.

 Pamätajte, že správna starostlivosť o šperky vám umožní užiť si ich krásu po dlhú dobu. Nezabudnite na tieto pravidlá a noste prívesok s radosťou!

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Crystal prívesky Swarovski

Geometria

Prívesky