Dámske strieborné náušnice v tvare kvetu s granátmi Swarovski
Kód: CS-2094

Dámske strieborné náušnice v tvare kvetu s granátmi Swarovski

Kód: CS-2094

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z granátu
Anglický zámok
S kameňmi

Kategórie: Náušnice, Náušnice z granátu, Anglický hrad, S kameňmi

Kameň: granát Swarovski

Séria: CS-2094

šperky náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa: červená

typ kameňa: granát Swarovski

43 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Женские серебряные сережки в форме цветка с гранатами Сваровски - pic 1Женские серебряные сережки в форме цветка с гранатами Сваровски - pic 2Женские серебряные сережки в форме цветка с гранатами Сваровски - pic 3Женские серебряные сережки в форме цветка с гранатами Сваровски - pic 4
Podrobný popis 

Prečo sú granátové náušnice z internetového obchodu Zlatkaeu zvláštne?

Náušnice zo strieborného granátu majú klasickú sponu. Materiál - striebro 925/1000.

 Tieto náušnice sú pokovované ródiom. Kamene sú pevne pripevnené k krabom, takže nemôžu vypadnúť. Zaručená strata kameňa.

Strieborné náušnice s granát, každý zdobený 16 malými kameňmi. Rozptyl kameňov priaznivo hrá pri jasnom červenom svetle pri dennom aj umelom osvetlení. V žiarení lúčov v kameňoch budete nepochybne spoznať granát Swarovski, ktorý ovláda viac ako jednu generáciu módy a ich fanúšikov. Lesk týchto malých kamienkov je podobný plameňom a dá sa porovnať s rôznymi formami modulácie. Náušnice zdôrazňujú ohnivú a všestrannú povahu majiteľa bez toho, aby rozptyľovali pozornosť od jej prírodných krás a nadšenia. Základ náušníc je z liateho striebra 925 a potiahnutý ródiovou zliatinou. Povlak zvyšuje trvanlivosť produktu a dodáva efekt „studeného striebra“

 Kamene sú usporiadané technikou granulovanej výsadby. Silné a zručne vypracované labky okraja zabraňujú strate jednotlivých kameňov, vďaka čomu je výrobok žiaduci a známy pre každodenné nosenie. granát je považované za polodrahokam. Zároveň vám celková skromnosť produktu umožňuje nosiť tieto náušnice vo dne: v práci, v kancelárii alebo v škole.

 Veľkosť kameňov je asi 2 mm a vybraný tvar náušníc pripomína jednu z legiend spojených s granátmi. Kamene zhromaždené vo forme centrálneho prvku obklopeného dvoma radmi kameňov sa podobajú kvetu granáto a kúsku ovocia.

Náušnice zo svarowského granátu - luxusný darček

Zmyselné a jednoduché šperky, ktoré môžu byť darom blízkym, dcéram, matkám. Kameň prináša aj šťastie, šťastie a prosperitu v podnikaní, teda aj v Českej republike. Tento nevylučuje náušnice zo zoznamu možných darov kolegovi.

 Náušnice je možné nosiť v granátových šperkoch - prstene, prívesky s kameňmi alebo podobné šperky, ako napríklad teplý granát a diamanty alebo kontrastné.

 Vlastnosti produktu:

32 granátov Swarovski (16 v každom náušnici);

Strieborné 925 potiahnuté;

Klasický dizajn;

Francúzska spona

 

Náušnice chcú vyzerať dobre s trojuholníkovou tvárou a akýmkoľvek tvarom uší a uší. Ostré rohy listu s 5 listami, vyhladené okrúhlym výstrihom z kameňov, chcú rysy tváre a dobre vyzerajú s vysokým účesom alebo krátkym účesom.

 Starostlivosť o dekorácie

Nenoste náušnice na pláži alebo v kúpeľni. Vyvarujte sa mechanickému namáhaniu, neskúšajte kamene sami. Z času na čas by ste mali skontrolovať labky kamenných úchytiek, aby ste predišli strate kameňov. Vynakladanie mimoriadneho úsilia na rukoväť zámku. Pred skladovaním ošetrite mydlom alebo alkoholom.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
Podobné

Náušnice z granátu

Anglický zámok

S kameňmi