Dámske strieborné náušnice v tvare trojuholníkov so zirkónmi
Kód: SP-SE019

Dámske strieborné náušnice v tvare trojuholníkov so zirkónmi

Kód: SP-SE019

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice zirkónia
Visiace náušnice
Náušnice s gombíkmi
S kameňmi
Rozměry: 0 mm × 14 mm × 28 mm

Kategórie: NáušniceNáušnice zo zirkóniaNáušnice s príveskamiNáušnice s kamienkami

Kameň: zirkón

Séria: Zirkón z trojuholníka

Rozmery: 0 mm x 14 mm x 28 mm

Materiál: striebro 925/1000, zirkóny

Povrchová úprava: Rhodium (čierne, lesklé a biele zlato)

Mount: cvočky do uší

Povrch: lesklý

Rozmer: 28x14 mm

Hmotnosť: 5,6 g

Váha: 56 gr
24 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Dámske strieborné náušnice v tvare trojuholníkov so zirkónmi - pic 1
Podrobný popis 

České zirkónové náušnice - žiaria jasnejšie ako hviezdy

Včera sa udiala úžasná udalosť - stretnutie absolventov vysokých škôl o päť rokov neskôr. A videl si ju tam znova. Bola nádherná: ľahké večerné šaty, štýlový účes a nádherné náušnice, ktoré zdôrazňujú magickú iskru jej očí. Tento večer bola bezpochyby ideálna a všetci okolo sa na ňu pozerali s obdivom.

 K vytvoreniu tohto hotového obrazu významne prispeli ženské strieborné náušnice so zirkónmi vyrobenými českými klenotníkmi. Pôvabný trojuholníkový tvar a vynikajúci lesk drahých kovov môžu na prvý pohľad zaujať a očariť. Akýkoľvek obrázok bude dokonalý, ak pridáte také vynikajúce podrobnosti. A skutočné tajomstvo spočíva v azúrovom zirkóne, očarujúcej hre svetla pripomínajúcej diamant.

 Kameň s úžasnou energiou

Druhé meno zirkónu je kameň ranného úsvitu a esoterici ho vysoko oceňujú za jeho silné magické schopnosti. Verí sa, že zirkón symbolizuje múdrosť a je schopný poskytnúť svojmu majiteľovi silnú intuíciu a prenikavú myseľ. Okrem toho identifikuje najslabší bod ochrany človeka a nasmeruje tam všetku energiu. Spolu s touto výzdobou je ľahké dosiahnuť vnútornú rovnováhu a emocionálnu rovnováhu, nie bez dôvodu, že tento kameň jogíni používali na meditáciu.

 Vďaka pôvodnej štruktúre kryštálov zirkónu môže kameň priaznivo ovplyvniť zdravie, stimulovať činnosť pečene, hypofýzy a štítnej žľazy. Spolu s takýmito šperkami získava žena halo tajomstva a sexuality a je tiež chránená pred nevyžiadanou láskou. Kameň vyhladzuje vrásky, pomáha znižovať hmotnosť a normalizovať chuť do jedla. Okrem toho spoľahlivo chráni majiteľa pred zlými snami, zlým okom a podvodníkmi. Sponzorom zirkónu je Jupiter a je najvhodnejší pre Barana, Býk, Kozorožca a Vodnára.

Trojuholníkové náušnice so zirkónmi si môžete kúpiť v internetovom obchode Zlatkaeu

Je zrejmé, že v našom obchode je najlepšie kúpiť dámske strieborné zirkónové náušnice. Potom budete 100% spokojní.

 · Elegancia v rukách. Pôvabné tvary, magický lesk a elegantné rámy zaručujú pozornosť ľudí okolo vás v každom prípade. Spolu s touto dekoráciou bude váš obraz dokonalý;

 · Spoľahlivosť. Náušnice si zachovajú svoj nádherný vzhľad po mnoho rokov. A to všetko vďaka špeciálnemu náteru z ródia, ktorý chráni pred poškriabaním a mechanickým poškodením;

 · Vnútorné potešenie. Dokonca aj vaše telo povie vďaka, pretože zirkón priaznivo ovplyvňuje mnoho orgánov. Okrem iného sa zlepšuje pohoda a nálada;

 · Pár kliknutí. Niekoľko sekúnd a objednávka je zadaná. A operatívna doručovacia služba zaručuje, že bude u klienta za pár dní.

 Vytvorte magický obraz, zvodný a očarujúci.

Ohlasy
5
Unikátny súčasný dizajn, ktorý je veľmi iskrivý!
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Visiace náušnice

Náušnice s gombíkmi

Náušnice zirkónia