Dámsky nočný sladký perlový náhrdelník
Kód: CS-9792

Dámsky nočný sladký perlový náhrdelník

Kód: CS-9792

Stručný opis

Category: 
Náhrdelník
Perlový náhrdelník
Séria: 
Rozměry: 410 mm × 7 mm × 0 mm

Kategórie: Náhrdelník, Perlový náhrdelník

Kameň: Prírodné a Swarovski perly

Séria: Night's Dream

Rozmery: 410 mm x 7 mm × 0 mm

Šperky: Náhrdelník

Smer: pre ženy

farba kameňa (perla): čierna

druh kameňa (perla): prírodný

24 EUR
Skladem

Doručenie

  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Women's freshwater black pearl necklace nightdream - pic 1Women's freshwater black pearl necklace nightdream - pic 2Women's freshwater black pearl necklace nightdream - pic 3Women's freshwater black pearl necklace nightdream - pic 4Women's freshwater black pearl necklace nightdream - pic 5Women's freshwater black pearl necklace nightdream - pic 6
Podrobný popis 

Prírodné riečne perly sú čierne. Približný priemer perly je 7 mm. Máme náhrdelník dlhý približne 38 - 41 cm, ktorý je vyrobený zo striebra 925/1000.

Čierny perlový náhrdelník dlhý 41 cm s priemerom korálikov asi 7 mm.

Perly nikdy nevyjdú z módy. Prezentovaný náhrdelník nie je mäkký, mäkký lesk svetlých perál, je to dar a ozdoba tajomnej a nepochopiteľnej ženy. Rovnako ako v prírode existuje iba 1 perla čiernej farby na 15 000 vyťažených, takže majiteľ tohto šperku sa bude cítiť jedinečný. Dekorácie vám umožnia cítiť sebavedomie za akýchkoľvek okolností a súčasne bez straty ženskosti.

Spojovacie prvky náhrdelníka sú vyrobené z 925 mincového striebra. Odolný a ľahký zámok vám umožní robiť si starosti so stratou šperkov. Každá z perál s priemerom do 7 mm s krásnym leskom, bez viditeľného poškodenia, prasklín, nepravidelností a škrabancov. Prírodné korálky nemôžu byť ideálne: nie je možné kontrolovať dozrievanie perál v lastúre mäkkýšov. Malé hľuzy a nedokonalý tvar v tomto náhrdelníku zdôrazňujú iba ich prirodzený pôvod a naznačujú, že sa neuskutočnilo žiadne vyplnenie korálikov. Každý výrobok tak nesie svoju jedinečnosť a odovzdáva ho vlastníkovi.

 Funkcie dekorácie:

 Prírodné čierne perly;

Striebro 925;

Hlboký čierny lesk korálikov;

Silné spojovacie prvky;

Klasický dizajn.

 Čierny náhrdelník môžete nosiť do akýchkoľvek šiat s holými plecami alebo výstrihom: od malých čiernych šiat po farebné a farebné kokteilové šaty. Zároveň bude týmto doplnkom úspešne doplnený aj obraz dievčaťa, ktoré je v neustálom pohybe, v džínsoch a otvorenej letnej témy. Ak sa vám oblečenie zdá byť príliš jednoduché, nemusíte sa báť použiť čierne perly. S týmto náhrdelníkom sa z neho stane jednoduchá a elegantná klasika v duchu Coco Chanel.

Náhrdelník je možné nosiť s iným čiernym perlovým príslušenstvom (prsteň, náušnice). Šperky s inými kameňmi vhodnými pre perly by sa nemali vyhýbať: akvamarín, diamant, ametyst, zirkón, granát, smaragd, ružový kremeň, jaspis. Tento náhrdelník je vizuálne bližší teplému „červenému“ radu, pričom prioritou je zvoliť šperky v týchto odtieňoch. Farba produktu sa môže mierne líšiť od farby zobrazenej v dôsledku rozdielov vo farebnom podaní.

Fanúšikovia transformácií a ich vlastný dizajn šperkov môžu náhrdelník prerobiť tak, že ho doplnia centrálnymi prvkami alebo príveskom alebo prestavajú šperky na jedinečnú vec pre vami vybraný obrázok.

 Pearl Care

 Perly sú produktom vodného prvku. Nepáči sa mu, keď sa vyschne počas skladovania, a nebude mu zraňovať, aby ho po každom použití ošetril tečúcou vodou. Súčasne môže mať expozícia parfumom, kozmetike alebo nadácii nepriaznivé následky. V prípade silného znečistenia perly ošetrite mydlovou vodou. Nepoužívajte silne zásadité alebo kyslé výrobky. V ideálnom prípade sa ošetrenie uskutoční pomocou detského mydla s neutrálnym pH.

video: 

Podobné výrobky

Môže vás zaujímať

Odporučiť

People who are interested in this product also bought

Odporučiť

Podobné

Perlový náhrdelník

Náhrdelník