Dámsky nočný sladký perlový náhrdelník
Kód: CS-9792

Dámsky nočný sladký perlový náhrdelník

Kód: CS-9792

Stručný opis

Category: 
Náhrdelník
Perlový náhrdelník
Séria: 
Rozměry: 410 mm × 7 mm × 0 mm

Kategórie: Náhrdelník, Perlový náhrdelník

Kameň: Prírodné a Swarovski perly

Séria: Night's Dream

Rozmery: 410 mm x 7 mm × 0 mm

Šperky: Náhrdelník

Smer: pre ženy

farba kameňa (perla): čierna

druh kameňa (perla): prírodný

Váha: 30 gr
27 EUR
Predávaný
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Women's freshwater black pearl necklace nightdream - pic 1Women's freshwater black pearl necklace nightdream - pic 2Women's freshwater black pearl necklace nightdream - pic 3Women's freshwater black pearl necklace nightdream - pic 4Women's freshwater black pearl necklace nightdream - pic 5Women's freshwater black pearl necklace nightdream - pic 6Women's freshwater black pearl necklace nightdream - pic 7Women's freshwater black pearl necklace nightdream - pic 8Women's freshwater black pearl necklace nightdream - pic 9
Podrobný popis 

Prírodná riečna perla - vynikajúci náhrdelník

Prírodné riečne perly sú čierne. Približný priemer perly je 7 mm. Máme náhrdelník dlhý približne 38 - 41 cm, ktorý je vyrobený zo striebra 925/1000.

Čierny perlový náhrdelník dlhý 41 cm s priemerom korálikov asi 7 mm.

Perly nikdy nevyjdú z módy. Prezentovaný náhrdelník nie je mäkký, mäkký lesk svetlých perál, je to dar a ozdoba tajomnej a nepochopiteľnej ženy. Rovnako ako v prírode existuje iba 1 perla čiernej farby na 15 000 vyťažených, takže majiteľ tohto šperku sa bude cítiť jedinečný. Dekorácie vám umožnia cítiť sebavedomie za akýchkoľvek okolností a súčasne bez straty ženskosti.

Spojovacie prvky náhrdelníka sú vyrobené z 925 mincového striebra. Odolný a ľahký zámok vám umožní robiť si starosti so stratou šperkov. Každá z perál s priemerom do 7 mm s krásnym leskom, bez viditeľného poškodenia, prasklín, nepravidelností a škrabancov. Prírodné korálky nemôžu byť ideálne: nie je možné kontrolovať dozrievanie perál v lastúre mäkkýšov. Malé hľuzy a nedokonalý tvar v tomto náhrdelníku zdôrazňujú iba ich prirodzený pôvod a naznačujú, že sa neuskutočnilo žiadne vyplnenie korálikov. Každý výrobok tak nesie svoju jedinečnosť a odovzdáva ho vlastníkovi.

 Funkcie dekorácie:

 Prírodné čierne perly;

Striebro 925;

Hlboký čierny lesk korálikov;

Silné spojovacie prvky;

Klasický dizajn.

Kúpte si náhrdelník z čiernych perál a staňte sa stelesnením elegancie

 Čierny náhrdelník môžete nosiť do akýchkoľvek šiat s holými plecami alebo výstrihom: od malých čiernych šiat po farebné a farebné kokteilové šaty. Zároveň bude týmto doplnkom úspešne doplnený aj obraz dievčaťa, ktoré je v neustálom pohybe, v džínsoch a otvorenej letnej témy. Ak sa vám oblečenie zdá byť príliš jednoduché, nemusíte sa báť použiť čierne perly. S týmto náhrdelníkom sa z neho stane jednoduchá a elegantná klasika v duchu Coco Chanel.

Náhrdelník je možné nosiť s iným čiernym perlovým príslušenstvom (prsteň, náušnice). Šperky s inými kameňmi vhodnými pre perly by sa nemali vyhýbať: akvamarín, diamant, ametyst, zirkón, granát, smaragd, ružový kremeň, jaspis. Tento náhrdelník je vizuálne bližší teplému „červenému“ radu, pričom prioritou je zvoliť šperky v týchto odtieňoch. Farba produktu sa môže mierne líšiť od farby zobrazenej v dôsledku rozdielov vo farebnom podaní.

Fanúšikovia transformácií a ich vlastný dizajn šperkov môžu náhrdelník prerobiť tak, že ho doplnia centrálnymi prvkami alebo príveskom alebo prestavajú šperky na jedinečnú vec pre vami vybraný obrázok.

Starostlivosť o čierny perlový náhrdelník

Perly sú produktom vodného prvku. Nepáči sa mu, keď sa vyschne počas skladovania, a nebude mu zraňovať, aby ho po každom použití ošetril tečúcou vodou. Súčasne môže mať expozícia parfumom, kozmetike alebo nadácii nepriaznivé následky. V prípade silného znečistenia perly ošetrite mydlovou vodou. Nepoužívajte silne zásadité alebo kyslé výrobky. V ideálnom prípade sa ošetrenie uskutoční pomocou detského mydla s neutrálnym pH.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Perlový náhrdelník

Náhrdelník