Dámský stříbrný přívěsek s nano sultanitom (chameleónový kameň, imitácia) a zirkónmi
Kód: SP-SS162P

Dámský stříbrný přívěsek s nano sultanitom (chameleónový kameň, imitácia) a zirkónmi

Kód: SP-SS162P

Stručný opis

Category: 
Prívesky
Zirkónové prívesky
Geometria
Rozměry: 0 mm × 28 mm × 9 mm
Brand: 

Kategórie: PríveskyZávesné príveskyGeometry

Kameň: zirkón

Séria: Nano Sultanite - Chameleon Stone

Rozmery: 0 mm x 28 mm x 9 mm

Značka: 162

SS162P - 925/1000 strieborný prívesok

 

Kód: SS162P

 Kov: striebro 925/1000, s nano sultanitom (chameleón, imitácia) a zirkónmi

Obal: Rhodium

Rozmer: 28x9 mm

Hmotnosť: 2,5 g

Váha: 2.5 gr
29 EUR
24 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Dámský stříbrný přívěsek s nano sultanitom (chameleónový kameň, imitácia) a zirkónmi - pic 1Dámský stříbrný přívěsek s nano sultanitom (chameleónový kameň, imitácia) a zirkónmi - pic 2Dámský stříbrný přívěsek s nano sultanitom (chameleónový kameň, imitácia) a zirkónmi - pic 3Dámský stříbrný přívěsek s nano sultanitom (chameleónový kameň, imitácia) a zirkónmi - pic 4
Podrobný popis 

Šperky zo špeciálneho kameňa s nanohydrotermálnym sultanitom, diaspóra (syntetický kameň chameleón, imitácia sultanitu).

 Sultanitový kameň je vzácny a veľmi drahý, ale veľa krásnych dám si ho chce vlastniť, a preto sa naučili syntetizovať sultanit. Syntetický alebo hydrotermálny sultanit nie je svojimi chemickými a optickými vlastnosťami horší ako prírodný kameň. Vnútorný svet hydrotermálneho sultanitu je úplnou identifikáciou prírodného sultanitu, iba svet tohto kameňa bol vytvorený za účasti človeka.

 Hlavné kúzlo a tajomstvo minerálu spočíva v jeho schopnosti zmeniť farbu. Áno, je to ten istý chameleón ako ametyst alebo alexandrit, má iba rozmanitejšie odtiene. Každý, kto má medzi ozdobami sultanitový kameň, môže pozorovať ohromujúcu metamorfózu. V zlý deň alebo so slabou lampou vyzerá intenzívne zelená, podobne ako svieža jarná tráva po osviežujúcom daždi. Keď svetlo vyjasní, minerál získa nové odtiene - od zelenohnedej po jantárovo žltú, medovú. Fialová, ružová, malinová, olivovo-koňaková, zelenohnedá - to sú farby tohto zázraku.

 Nechajte sa byť iní.

 Jas a osobnosť so štýlovými šperkami

 Viete, aký bude najlepší darček pre ženu? Čo ju poteší radosťou a zdôrazní jej individualitu a originalitu? Jedná sa o vynikajúci šperk, ktorý poteší svojím dizajnom, užitočnými funkciami a príjemnou cenou.

 Českí majstri vytvorili pre dámy skutočné majstrovské dielo, príjemné svojou krásou a eleganciou. Štýlová strieborná retiazka s klasickým tkaním článkov má vynikajúcu pevnosť - ani pri ťažkých nákladoch nie je ľahké rozbiť.

 Ušľachtilá, štýlová, ale nie komplikovaná dekorácia sa hodí v každej situácii: na večierku aj v pracovnom prostredí. Dokonale sa spája s luxusným večerným oblečením a neformálnym oblekom. Jeho majiteľ bude všade a všade predmetom pozornosti a obdivu ostatných.

 Vyznamenanie kráľovnej

Skutočnou čerešňou na torte tohto produktu je vynikajúci prívesok zirkónu v striebornom rámčeku. Ušľachtilý hnedožltý kameň nielenže vyzerá štýlovo, ale má aj vlastnosti prospešné pre telo.

 Tento „kameň z rána svitania“ (ako je jeho neoficiálny názov) priaznivo ovplyvňuje štítnu žľazu, stimuluje pečeň a hypofýzu. Okrem toho je schopný dať telu živosť, energiu a dobrú náladu na celý deň.

 Predpokladá sa, že zirkónium má tiež magické vlastnosti a zvyšuje ľudskú energiu a tiež rozvíja jeho intuíciu. Držiteľ týchto šperkov nielen prekvapí ostatných nádherným zmyslom pre štýl, ale bude tiež schopný rýchlo dosiahnuť vnútornú harmóniu a rovnováhu.

 Dôvody pre výber tohto šperku

- skutočné prínosy mágie a zdravia. Zirkónium priaznivo ovplyvňuje telo a jeho energiu a pomáha naplno odhaliť osobný potenciál človeka;

 - krása. Veľkolepý dizajn a elegantné tvary v kombinácii so štýlovou dekoráciou sú ideálne pre akékoľvek miesto a udalosť;

 - výber na mnoho rokov. Ušľachtilé striebro časom nestmavne a nepoškodí sa. Špeciálny povlak na ródium chráni reťaz pred náhodným mechanickým poškodením. Aj po mnohých rokoch zostane jasná a elegantná;

 - pekná cena. Zdobenie práce najlepších českých majstrov má prijateľnú cenu a rýchle doručenie kamkoľvek na svete vám umožní získať ho za pár dní po zadaní objednávky.

 Vyberte si darček, vďaka ktorému budete žiariť radosťou a upútať pozornosť ostatných.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Geometria

Zirkónové prívesky

Prívesky