Súprava strieborných šperkov s nano sultanitom (chameleónový kameň, imitácia) a zirkónmi
Kód: 20000008

Súprava strieborných šperkov s nano sultanitom (chameleónový kameň, imitácia) a zirkónmi

Kód: 20000008

Stručný opis

Category: 
Súpravy šperkov
Zirkónové súpravy
Promo akcie a predaj

Kategória: Sady šperkov, Zirkónové sady, Predaj a predaj

Kameň: zirkón

Séria: Nano Sultanite - Chameleon Stone

Sada obsahuje: strieborné náušnice so zirkónmi, prívesok striebra, prsteň s nano sultanitom (chameleón, imitácia) a zirkón 

Materiál: 925/1000 striebra

 Veľkosť prívesku: 0 mm x 28 mm x 9 mm

Veľkosť náušníc: 20 mm × 9 mm × 0 mm

 

Smer: pre ženy

 farba kameňa (kryštál): hnedá / biela

druh kameňa (kryštál): nano-sultanit (chameleón, imitácia) a zirkón

119 EUR
Predávaný
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Set of silver jewelry with nano sultanite (chameleon stone, imitation) and cubic zirconia - pic 1Set of silver jewelry with nano sultanite (chameleon stone, imitation) and cubic zirconia - pic 2Set of silver jewelry with nano sultanite (chameleon stone, imitation) and cubic zirconia - pic 3Set of silver jewelry with nano sultanite (chameleon stone, imitation) and cubic zirconia - pic 4Set of silver jewelry with nano sultanite (chameleon stone, imitation) and cubic zirconia - pic 5Set of silver jewelry with nano sultanite (chameleon stone, imitation) and cubic zirconia - pic 6Set of silver jewelry with nano sultanite (chameleon stone, imitation) and cubic zirconia - pic 7Set of silver jewelry with nano sultanite (chameleon stone, imitation) and cubic zirconia - pic 8Set of silver jewelry with nano sultanite (chameleon stone, imitation) and cubic zirconia - pic 9Set of silver jewelry with nano sultanite (chameleon stone, imitation) and cubic zirconia - pic 10Set of silver jewelry with nano sultanite (chameleon stone, imitation) and cubic zirconia - pic 11Set of silver jewelry with nano sultanite (chameleon stone, imitation) and cubic zirconia - pic 12Set of silver jewelry with nano sultanite (chameleon stone, imitation) and cubic zirconia - pic 13Set of silver jewelry with nano sultanite (chameleon stone, imitation) and cubic zirconia - pic 14Set of silver jewelry with nano sultanite (chameleon stone, imitation) and cubic zirconia - pic 15Set of silver jewelry with nano sultanite (chameleon stone, imitation) and cubic zirconia - pic 16
Podrobný popis 

Šperky zo špeciálneho kameňa s nanohydrotermálnym sultanitom, diaspóra (syntetický kameň chameleón, imitácia sultanitu).

Sultanitový kameň je vzácny a veľmi drahý, ale veľa krásnych dám si ho chce vlastniť, a preto sa naučili syntetizovať sultanit. Syntetický alebo hydrotermálny sultanit nie je svojimi chemickými a optickými vlastnosťami horší ako prírodný kameň. Vnútorný svet hydrotermálneho sultanitu je úplnou identifikáciou prírodného sultanitu, iba svet tohto kameňa bol vytvorený za účasti človeka.

 Hlavné kúzlo a tajomstvo minerálu spočíva v jeho schopnosti zmeniť farbu. Áno, je to ten istý chameleón ako ametyst alebo alexandrit, má iba rozmanitejšie odtiene. Každý, kto má medzi ozdobami sultanitový kameň, môže pozorovať ohromujúcu metamorfózu. V zlý deň alebo so slabou lampou vyzerá intenzívne zelená, podobne ako svieža jarná tráva po osviežujúcom daždi. Keď svetlo vyjasní, minerál získa nové odtiene - od zelenohnedej po jantárovo žltú, medovú. Fialová, ružová, malinová, olivovo-koňaková, zelenohnedá - to sú farby tohto zázraku.

 Nechajte sa byť iní.

 Elegantná voľba, ktorá zapadá do vášho vzhľadu.

 Nie je nič krajšie ako žena žiariaca šťastím. Najmä ak je to váš spoločník a dali ste jej tieto emócie. Za zmienku stojí, že premýšľanie a nájdenie správneho darčeku trvalo veľa času, pretože bolo potrebné nájsť vynikajúce šperky hodné jeho krásy. Teraz však viete s istotou povedať, že ste si vybrali správnu voľbu zakúpením sady strieborných šperkov so zirkónom v tvare kvapky. A jej nadšený vzhľad to potvrdzuje.

 Nie je to prekvapujúce, pretože výrobky českých klenotníkov uchvátia svojou krásou a vynikajúcou kvalitou práce. Prsteň s elegantným rámom a elegantným rytím vyzerá skvele na prste a štýlový prívesok priťahuje zvodný lesk. Konečným detailom súpravy sú vynikajúce náušnice - ich dizajn a tvar umožňujú nasadiť na súpravu aj v každodennom živote a cítiť sa pohodlne a sebaisto. Nielen vďaka očarujúcej kráse, ale aj jedinečnej energii zirkónového kameňa.

 Magická ochrana a dobré zdravie

Strieborná súprava samozrejme vyzerá skvele, ale aj tento kov je schopný chrániť majiteľa pred zlými duchmi, chrániť pred zlým okom a urážkou na cti. Okrem toho si majiteľ pri dlhodobom nosení vyvinie silnú intuíciu a dar predvídania. Predpokladá sa, že strieborné šperky sú nevyhnutným atribútom povolaní a čarodejníc. Kovové ióny navyše pomáhajú normalizovať fungovanie tela, odstraňujú z neho toxíny, zlepšujú fungovanie srdca a priaznivo pôsobia na pokožku. Je zaujímavé, že striebro dokonale vyhovuje všetkým znameniam zverokruhu bez výnimky.

 Zirkón alebo „kameň ranného úsvitu“, ktorý ľudstvo pozná už od staroveku, má ešte viac tajomstiev. Zvlášť ho oceňujú jogíni a často sa používa pri meditácii - jeho rozjímanie pomáha normalizovať náladu, pomáha nájsť vnútornú harmóniu a dosiahnuť emocionálnu rovnováhu. Kameň navyše identifikuje medzeru v magickej aure a nasmeruje tam všetku energiu, takže majiteľ je spoľahlivo chránený pred zlými snami, kliatbami a nespavosťou.

 Zirkón má pozitívny vplyv na ľudské telo a prispieva k činnosti hypofýzy a štítnej žľazy. Je známe, že pomáha schudnúť, rieši kožné problémy a vyhladzuje vrásky. Žena, ktorá nosí takúto ozdobu, bude v očiach opačného pohlavia jednoducho neodolateľná a nikdy nepozná nešťastie nevyžiadanej lásky. Chránič kameňa je planéta Jupiter a samotný minerál dokonale interaguje s prvkami vody, ohňa a zeme. Toto je najlepšia voľba pre ľudí narodených v znamení Barana, Býk, Kozoroha alebo Vodnára.

 Nestrácajte čas - kontaktujte nás

Najlepšie, čo teraz môžete urobiť, je objednať si v našom obchode sadu strieborných šperkov so zirkónom. Koniec koncov, len poskytneme celú škálu potrebných služieb:

- Najlepšia cena a podmienky. Náklady na súpravu sú výrazne nižšie ako náklady konkurentov a čakanie na doručenie bude trvať iba niekoľko dní;

- Elegancia a krása. Vytvorenie skvelého vzhľadu je teraz omnoho jednoduchšie a príjemnejšie. Vynikajúce šperky pomôžu dosiahnuť ideál. Nezáleží na tom, aký druh akcie sa plánuje - jednoducho sú poskytnuté nadšené vzhľadu;

· Skvelý dizajn na dlhú dobu. Každá časť súpravy má tenkú vrstvu ródia, ktorá dokonale odoláva poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Lesk a čistota sú zabezpečené po mnoho rokov;

 - Pozitívny vplyv na telo. Zirkón a striebro priaznivo ovplyvňujú vnútorný svet, stav mysle a činnosť orgánov. Spolu s krásou prichádza zdravie.

 Vytvorte vynikajúci vzhľad s ľahkosťou a potešením.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Zirkónové súpravy

Promo akcie a predaj

Súpravy šperkov