Sada strieborných šperkov s fialovým zirkónom a bielymi zirkónmi
Kód: 20000007

Sada strieborných šperkov s fialovým zirkónom a bielymi zirkónmi

Kód: 20000007

Stručný opis

Category: 
Súpravy šperkov
Zirkónové súpravy
Promo akcie a predaj
Séria: 

Kategória: Sady šperkov, Zirkónové sady, Predaj a predaj

Séria: Farebná kvapka zirkónu

Sada obsahuje: strieborný prsteň so zirkónmi, strieborný prívesok so zirkónmi

 Materiál: 925/1000 striebra

 Veľkosť prsteňa: 11 mm × 9 mm × 0 mm

 Veľkosť prívesku: 17 mm × 9 mm × 0 mm

 Smer: pre ženy

 farba kameňa (krištáľ): fialová / biela

typ kameňa (krištáľ): zirkón

40 EUR
35 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Set of silver jewelry with purple drop zircon and white zircons - pic 1Set of silver jewelry with purple drop zircon and white zircons - pic 2Set of silver jewelry with purple drop zircon and white zircons - pic 3
Podrobný popis 

Žiarivo fialový zirkón - kvapka luxusu od českých majstrov

Úprimne povedané, pri nasadení tejto súpravy ste neočakávali taký účinok. Áno, na prvý pohľad očaril a dokonale sa priblížil k oblečeniu. Ale prvýkrát ste cítili, čo to znamená byť v centre pozornosti. A to aj napriek tomu, že ste prišli na elegantnú párty, kde bolo veľa sofistikovaných znalcov krásy. Faktom však zostáva - súprava strieborných šperkov so zirkónom pomáhala vykúpať sa v lúčoch pozornosti a priťahovať závistivé pohľady iných spoločníkov.

 Možno by sme mali poďakovať českým majstrom, ktorí dokázali dosiahnuť tak kvalitný produkt. Vznešený lesk striebra z 925. testu je dokonale doplnený bielymi zirkónmi, ktoré majú skvelú hru svetla. A skutočná „čerešňa na torte“ sa stala veľkým fialovým zirkónom, ktorý je dokonale v súlade s vašim obrazom. Teraz sa cítite neuveriteľne sebavedomí a energickí. A čo je najdôležitejšie, nemôžete sa báť závisti rivalov.

 Nielen krása, ale aj kúzlo

Zirkón nebol vybraný ako dekorácia náhodou - jeho silná energetická zložka je ľudstvu už dávno známa. Predpokladá sa, že kameň nezávisle určuje najslabšie miesto v aure osoby a usmerňuje tam všetku silu, čím vytvára silnú bariéru. Je známe, že majiteľ týchto šperkov sa bojí zla, ohovárania, zlých snov alebo nespavosti. Okrem toho sú spoľahlivo chránení pred rizikom poznania neuspokojenej lásky.

 Tiež „kameň ranného úsvitu“ jogíni hojne používali. Jeho čistá žiara pomáha upokojiť nervy, naladiť sa na harmóniu a naučiť sa vnútornú rovnováhu. Silná energia Yangu, vyžarovaná kameňom, dáva majiteľovi ostrú intuíciu a rozvíja jeho mentálne schopnosti. A žena s takýmto ornamentom získa v očiach opačného pohlavia nehmotnú auru krásy a príťažlivosti.

 Predpokladá sa, že zirkón priaznivo ovplyvňuje vnútorné orgány, pomáha stimulovať pečeň, hypofýzu a pankreas. Pri dlhšom nosení sa majiteľovi podarí normalizovať chuť do jedla, zbaviť sa nadváhy a riešiť rôzne kožné problémy. Minerál, ktorého patrónom je planéta Jupiter, sa dokonale spája s Baranom, Býk, Kozorožcom a Vodnárom.

 Striebro, ktoré priťahuje svojou vznešenou brilanciou, má tiež množstvo magických funkcií. Tento kov používa veľa čarodejníc a lúpežníkov, pretože je schopný dať majiteľovi dar predvídania. Hodí sa na všetky príznaky zverokruhu a ióny striebra majú priaznivý vplyv na organizmus, podporujú uvoľňovanie toxínov a zlepšujú celkovú fyzickú kondíciu.

Internetový obchod Zlatka - výber praktických zákazníkov

Samozrejme, v mnohých obchodoch si môžete kúpiť sadu strieborných šperkov so zirkónom, ale najlepšie je urobiť to u nás. Koniec koncov, potom získate celú škálu výhod:

 · Kvalita a trvanlivosť. Uistite sa, že aj po rokoch dekorácie budete spokojní s vynikajúcim dizajnom a zvodnou brilanciou. Špeciálny postrek ródiom zaručuje dlhú dobu neprítomnosť škrabancov a poškodenie;

 · Perfektný vzhľad. Spolu so súpravou je veľmi ľahké dosiahnuť súlad - tieto vynikajúce detaily sú ideálne pre akýkoľvek outfit alebo udalosť. Zostáva len naučiť sa byť v centre pozornosti;

 · Žiadne nebezpečenstvo. Silná energia kameňa v kombinácii so silou kovu je silný amulet, ktorý dokonale odoláva zlému oku a urážke na cti. Spolu s nimi sa poskytuje nielen spoľahlivá ochrana, ale zlepšuje sa aj zdravotný stav;

 · Racionálny výber. Príjemná cena sa do vrecka nedostane a čakanie na tovar odletie. Iba pár dní od okamihu zadania objednávky a prevádzkový personál obchodu ju doručí k dverám.

 Zvyknite si na to - teraz potešíte ostatných.

Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Zirkónové súpravy

Promo akcie a predaj

Súpravy šperkov