Strieborné náušnice s oválnym granátom
Kód: CS-107542040

Strieborné náušnice s oválnym granátom

Kód: CS-107542040

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z granátu
Náušnice zirkónia
Anglický zámok
S kameňmi
Séria: 

Kategórie: Náušnice, Náušnice z granátu, Anglický hrad, S kameňmi

Kameň: Unikátny český granát - Pyrope

Séria: CS-107542040

31 EUR
To order, 10 days
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Strieborné náušnice s oválnym granátom - pic 1Strieborné náušnice s oválnym granátom - pic 2Strieborné náušnice s oválnym granátom - pic 3Strieborné náušnice s oválnym granátom - pic 4Strieborné náušnice s oválnym granátom - pic 5
Podrobný popis 

Unikátne české granátové náušnice - najlepšia cena

Striebro 925/1000 s antioxidačným povlakom s prímesou ródia.

Strieborné náušnice s granátmi rôznych tvarov. Každá náušnica má 4 kamene - prírodné české granáty: tri kamene malej veľkosti oblého tvaru a veľký kameň klasického oválneho tvaru v bodkovanej špičke.

 Tajomstvá rezania kameňa sú po stáročia utajované najlepšími českými majstrami. Zachovávajú prírodnú krásu kameňa a vytvárajú na jeho tvaroch jedinečné odrazy svetla. V tomto prípade sa pri dennom svetle aj pri umelom osvetlení prejavuje oheň horiacich uhlíkových kamienkov tmavo červenej farby.

Osadenie malých kamienkov v striebornom tele bráni ich strate. Špecifický typ ich osadenia robí tieto granáty vizuálne tmavšími, čo opäť zdôrazňuje bezchybnosť tvarových línii veľkých kameňov, ktoré spoľahlivo „sadnú“ do strieborného tela náušnice. Jednoduchosť a ľahkosť dizajnu vám umožňujú plne si vychutnať výbuchy ohňa v hĺbke kameňa so žiarivými lúčmi.

 Vlastnosti produktu:

Klasický dizajn;

Prírodné kamene (granát – pyrop);

925 striebro s antioxidačným povlakom.

Dobrým nápadom je nákup náušníc s pyropom v internetovom obchode Zlatka.eu

Náušnice so sponou - pohodlné, tenké, francúzskeho typu, obsahujúce otočnú konzolu. Samotný produkt je ľahký. Kvalitné európske ligatúrne zliatiny striebra používané na odlievanie tela náušnice robia z nej silný, spoľahlivý a odolný materiál proti opotrebeniu. Galvanicky nanesený povrch ródia: chráni základný ušľachtilý kov pred atmosférickými nečistotami, organickou oxidáciou a sulfináciou.

Prírodná krása náušníc zvýrazní pôvab majiteľky oválneho alebo okrúhleho tvaru tváre. Predĺžený ovál hlavného kameňa so sprievodnými granátmi vizuálne predlžuje tvár, dobre sedí na malých aj veľkých ušných lalôčikoch. Tmavočervená farba granátu doplní krásu hnedých alebo zelených očí. Tento doplnok je vhodný k večerným šatám v tmavých farbách alebo elegantným svetlým šatám. Náušnice sú zároveň vhodné aj na každodenné nosenie, nerušia pozorovateľa či už ako doplnok k ležérnemu štýlu či kostýmu pre obchodné rokovanie.

Podľa legendy granát prináša šťastie a chráni pred nepriateľmi, je symbolom lásky a vášne. Po tomto darčeku vo forme ušľachtilých klasických náušníc si vytvoríte neoddeliteľné spojenie medzi vami a obdarovanou ženou.

 Použitie a starostlivosť o výrobok

Pri nosení výrobkov sa vyvarujte mechanickému namáhaniu. Dlhodobé používanie tohto doplnku na každodenné nosenie môže viesť k mikro poruchám na stranách granátu, ktoré budú odstránené v ktorejkoľvek klenotníckej dielni. Na čistenie povrchu tela a kameňov použite handričku navlhčenú mydlom alebo roztokom na báze alkoholu a jemne ich osušte mäkkou handričkou pred uskladnením.

Ohlasy
5
Veľmi rýchle dodanie a prepracovaný vzhľad náušníc ma prekvapil. Ohromujúce! Sú darčekom pre moju tetu a hneď som oľutoval, že som si nekúpil druhý pár...
5
Náušnice sú ešte krajšie ako na fotografii. Som veľmi spokojný s mojím nákupom. Ďakujem!
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Náušnice z granátu

Anglický zámok

Náušnice zirkónia