Strieborné náušnice s oválnym granátom
Kód: CS-107542040

Strieborné náušnice s oválnym granátom

Kód: CS-107542040

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z granátu
Náušnice zirkónia
Anglický zámok
S kameňmi
Séria: 

Kategórie: Náušnice, Náušnice z granátu, Anglický hrad, S kameňmi

Kameň: Unikátny český granát - Pyrope

Séria: CS-107542040

31 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Серебряные серьги с овальным гранатом и цирконами - pic 1Серебряные серьги с овальным гранатом и цирконами - pic 2Серебряные серьги с овальным гранатом и цирконами - pic 3Серебряные серьги с овальным гранатом и цирконами - pic 4
Podrobný popis 

Unikátne české granátové náušnice - najlepšia cena

Antioxidant ródiom. Striebro 925/1000.

Strieborné náušnice so granátmi rôznych tvarov. Každé náušnice má 4 vložky - prírodné české granáty: tri kamene malej veľkosti okrúhleho strihu v slepom zapínaní a veľký kameň klasického oválneho strihu v bodkovanej špičke.

 Tajomstvá rezania kameňa sú po stáročia utajované najlepšími českými brúskami. Zachovávajú prírodnú prírodnú krásu kameňa, vytvárajú na jeho tvárach jedinečné odrazy svetla. V tomto prípade sa pri dennom svetle aj pri umelom osvetlení prejavuje oheň horiacich uhlíkových kamienkov tmavo červenej farby.

Slepé zapínanie malých kamienkov bráni ich strate a strate. Zvláštnosti ich zapínania ich robia vizuálne tmavšími, čo opäť zdôrazňuje bezchybnosť tvárových klinov veľkých kameňov, ktoré spoľahlivo „sadnú“ do vyleštených nôh hrebeňového zapínania. Jeho jednoduchosť a ľahkosť vám umožňujú plne si vychutnať výbuchy ohňa v hĺbke kameňa so žiarivými lúčmi.

 Vlastnosti produktu: 

Klasický dizajn; 

Prírodné kamene; 

Zobraziť garnet – pyrope; 

925 sterling silver s povlak.

Dobrým nápadom je nákup náušníc s pyropom v internetovom obchode Zlatkaeu

 Náušnice so sponou - pohodlné, tenké, francúzskeho typu, vystužené otočnou konzolou. Samotný produkt je celkom ľahký. Kvalitné európske ligatúrne zliatiny striebra používané na odlievanie základne robia z neho silnú, odolnú, spoľahlivú a odolnú proti opotrebeniu. Na povrch sa nanáša galvanický povrch ródia: chráni základný ušľachtilý kov pred atmosférickými nečistotami, organickou oxidáciou a sulfonáciou.

 Prírodná krása portrétu zvýrazní pôvab majiteľa oválneho alebo okrúhleho tvaru tváre. Predĺžený ovál hlavnej vložky so sprievodnými granátmi vizuálne predlžuje tvár, dobre sedí na malých aj veľkých lalokoch. Nasýtená červená farba zakalí krásu hnedých alebo zelených očí. Po vyzdvihnutí tohto doplnku pre otvorené večerné šaty z tmavých tónov alebo elegantné svetlé šaty sa nebudete mýliť a na obrázku budete mať tajnú vášeň. Náušnice sú zároveň vhodné aj na každodenné nosenie, nezasahujú do uličného štýlu ani do oblekov na bežné nosenie, dodávajú aristokracii obraz.

 Podľa legendy granát prináša šťastie a chráni pred nepriateľmi, je symbolom lásky a vášne. Po takom nezáväznom darčeke vo forme dvojice vynikajúcich a ušľachtilých klasických náušníc si nevedomky vytvoríte neoddeliteľné spojenie medzi vami.

 Použitie a starostlivosť o výrobok

 Pri nosení výrobkov sa vyvarujte mechanickému namáhaniu. Dlhodobé používanie tohto príslušenstva ako základne (na každodenné nosenie) môže viesť k mikročipom na stranách granátu, ktoré budú odstránené v ktorejkoľvek klenotníckej dielni. Na čistenie povrchu podstavca, oblúka a kameňov použite handričku navlhčenú mydlom alebo alkoholom a jemne ju osušte mäkkou handričkou na ďalšie uloženie.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Náušnice z granátu

Náušnice zirkónia

Anglický zámok