Strieborné náušnice s prírodným okrúhlym granátom 6 mm
Kód: CS-232

Strieborné náušnice s prírodným okrúhlym granátom 6 mm

Kód: CS-232

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z granátu
Náušnice s gombíkmi
S kameňmi
Rozměry: 0 mm × 6 mm × 0 mm

Kategórie: Náušnice, Náušnice z granátu, Náušnice s kamienkami

Kameň: Unikátny český granát - Pyrope

Séria: granát

Rozmery: 0 mm x 6 mm x 0 mm

náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa (granát): červená

Typ spojky: skrutka

druh kameňa (granát): nebezpečné

33 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Strieborné náušnice s prírodným okrúhlym granátom 6 mm - pic 1Strieborné náušnice s prírodným okrúhlym granátom 6 mm - pic 2Strieborné náušnice s prírodným okrúhlym granátom 6 mm - pic 3Strieborné náušnice s prírodným okrúhlym granátom 6 mm - pic 4Strieborné náušnice s prírodným okrúhlym granátom 6 mm - pic 5Strieborné náušnice s prírodným okrúhlym granátom 6 mm - pic 6Strieborné náušnice s prírodným okrúhlym granátom 6 mm - pic 7
Podrobný popis 

Strieborné náušnice s prírodným granátom 6 mm

Klasické špirálové náušnice s prírodným granátom.

Centrálna časť obsahuje kameň s priemerom 6 mm. Táto časť je pevne spojená s uzáverom náušníc a obsahuje dvojité lemovanie. Toto umožňuje posunutie striebornej časti náušnice. Tým je možné kameň zasadiť hlbšie do strieborného tela, čo prináša nový pohľad na farby kameňa.

Správny názov tohto druhu náušníc je  “Pusey“, čo v  preklade znamená „jemná náušnica s veľkým kameňom“. Úlohou metódy "spp" je zasadiť kameň do strieborného tela náušnice.

Náušnice sú ošetrené hypoalergénnym povlakom– sú vhodné ako prvé náušnice pre dievčatá, alebo ako náušnice na každý deň. Použitý kameň je prírodný granát s oblými tvarmi.

Granát bol ťažený na území Českej Republiky. Následne bol opracovaný v najlepších šperkárskych  výtvarných dielňach. Storočné tradície a tajomstvá remeselnej výroby vytvorili kamene ideálnej veľkosti a nádherného tvaru pre tento typ náušníc.

Forma, veľkosť a jednoduchá ozdoba predurčuje tieto náušnice pre ženy všetkých vekových kategórií, s akýmkoľvek typom tváre. Sú pohodlné na nosenie, nezaťažujú uši, či si ich vezmete na obchodné rokovanie alebo počas športovania. Jasná farba granátu upriamuje pozornosť na tvár a vlasy.

Náušnice môžete využiť tiež vo večerných hodinách, zdôrazňujú eleganciu šiat.

Pri obchodných stretnutiach podporujú business štýl. Tiež štýly biker jacket a "oversize" môžu byť doladené našimi náušnicami.

 

Výhody náušníc z českého Pyropu z internetového obchodu Zlatka.eu

Výhody produktu: Tradičná forma, náušnica je vyrobená z prírodného granátu. Všestrannosť.

Môžete ich nosiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Modelujú typ tváre. Náušnice opticky predlžujú tvár a potláčajú nedokonalosti pleti.

Sú pohodlné a vôbec ich necítite.

Zamykanie náušníc je ľahké, nezachytávajú sa do vlasov. Je možné ich kombinovať aj s ďalšími typmi náušníc.

Sú vhodné pre ležérne oblečenie, ale aj pre elegantné večerné nosenie. Pevný uzáver náušníc zabezpečí, že budú stále na svojom mieste.

Starostlivosť o výrobok: po celodennom použití odporúčame výrobok očistiť prostriedkami na báze alkoholu a utrieť mäkkou handričkou.

S výrobkom je nutné zaobchádzať jemne, nakoľko môže dôjsť k porušeniu formy a tvaru výrobku, v takom prípade je lepšie zveriť opravu do rúk odborníkom.

 

Ohlasy
5
Jednoduché, minimalistické šperky, dobre spracované! Zapínanie je bezpečné, takže žiadnu náušnicu nestratíte. Určite sa oplatí kúpiť. Tmavočervenú farbu kameňa je lepšie vidieť ako na obrúčke.
5
Dokonalá minimalistická súprava s českým granatovým kameňom. Každý šperk je kvalitne spracovaný a hodí sa na každodenný život. Dokonca aj prsteň! (čo je pre mňa väčšinou nepraktické). Som veľmi spokojný s týmto nákupom!
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Náušnice z granátu

Náušnice s gombíkmi

S kameňmi