Strieborný prívesok nebrúsený meteorit s českým vltavínom
Kód: jw-AGZ8306

Strieborný prívesok nebrúsený meteorit s českým vltavínom

Kód: jw-AGZ8306

Stručný opis

Category: 
Nová kolekcia
Prívesky
Moldavitové prívesky

Materiál: striebro 925/1000

Produkcia: Česká republika

Váha: 3.1 gr
69 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Silver pendant uncut meteorite with Czech moldavite - pic 1Silver pendant uncut meteorite with Czech moldavite - pic 2Silver pendant uncut meteorite with Czech moldavite - pic 3Silver pendant uncut meteorite with Czech moldavite - pic 4Silver pendant uncut meteorite with Czech moldavite - pic 5
Podrobný popis 

Krása a príťažlivosť skutočného meteoritu

Originálny prívesok vyrobený z nebrúseného meteoritu je jedným z najúžasnejších a najoriginálnejších šperkov. Prívesok je vyrobený z vysoko kvalitného rýdzeho striebra. Ozdobou je pravý český meteorit. Nebrúsený kameň si zachoval všetku svoju prirodzenú krásu a silu. Hmotnosť prívesku je 3,1 gramu, veľkosť minerálu sa môže líšiť, pretože nie sú brúsené. Striebro je potiahnuté tenkou vrstvou ródia, ktoré chráni kov a zvyšuje jeho pevnosť. Tento výrobok môžu nosiť ľudia s citlivou pokožkou, pretože má hypoalergénne vlastnosti.

Magické vlastnosti nadpozemského minerálu

Vltavín bol dlho považovaný za pozostatok sklárskych dielní v Českej republike, o storočie neskôr sa však minerály začali objavovať ďaleko za hranicami miest výroby skla. Potom vedci zvažovali mimozemský pôvod kameňa. Túto teóriu potvrdila aj skutočnosť, že chemické zloženie, farba a fyzikálne vlastnosti sa líšia od vulkanických hornín, ku ktorým bol spočiatku vltavín priradzovaný. Dnes je kameň považovaný za pýchu Českej republiky a je známy po celom svete. Predpokladá sa, že vltavín má spojenie s kozmom, preto obdarúva svojho majiteľa múdrosťou a darom predvídavosti. Kameň dodáva pocit pokoja, pomáha nájsť vnútornú harmóniu a normalizovať spánok. Astrológovia odporúčajú vltavín nosiť neustále , potom sa jeho sila zvýši.

Zaujímavosti o vltavíne

Vltavín sa kvôli podobnej farbe nazýva „kameň vo fľaši“.

Rozmery kameňa zriedka presahujú 30 mm.

V Českej republike existuje druh syrov nazývaný Vltavín, ktorý je pomenovaný podľa kameňa.

Vltavín je ťažko spracovateľný, takže neexistujú žiadne dokonale hladké minerály.

Kameň sa používa na meditácie a kúzla.

Predpokladá sa, že vltavín je fragmentom jadra kométy.

Kamene sa ťažia iba v Českej republike.

Vltavín podľa znamenia zverokruhu

Kameň má pokojnú energiu a má priaznivý vplyv na ľudí. Svojho majiteľa obdarúva múdrosťou a obozretnosťou. Astrológovia ho odporúčajú všetkým znameniam zverokruhu, výnimkou sú iba Ryby a Škorpión, kameň s nimi nie je kompatibilný. Vltavín pomáha Býkom a Baranom posilniť ich intuíciu, u Panny podnieti správne rozhodnutie. Váhy a Vodnár by nosiť mať kameň, ak chcú získať nové schopnosti. Levovi minerál pomôže ovplyvniť ľudí.

 

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Moldavitové prívesky

Prívesky

Nová kolekcia