Strieborný prsteň Kamélia s českým vltavínom a granátmi
Kód: jw-AGVG3075

Strieborný prsteň Kamélia s českým vltavínom a granátmi

Kód: jw-AGVG3075

Stručný opis

Category: 
Nová kolekcia
Prsteny
Granátové prsteň
Moldavitové prsteny
Séria: 

 

Materiál: striebro 925/1000

Veľkosť kameňa: 7x5 mm

Produkcia: Česká republika

Váha: 3 gr
79 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Silver ring camellia with Czech moldavite and garnets - pic 1Silver ring camellia with Czech moldavite and garnets - pic 2Silver ring camellia with Czech moldavite and garnets - pic 3Silver ring camellia with Czech moldavite and garnets - pic 4
Podrobný popis 

Ohromujúca hra kontrastov

Originálny prsteň s jasnými českými minerálmi iste nezostane bez povšimnutia. Jeho vrcholom je veľký zelený oválny vltavín o rozmeroch 7x5mm. Má okrúhly tvar, ale s oveľa väčšou brilantnosťou a scintiláciou. Vďaka presným proporciám kameň dokonale láme svetlo a trblieta sa na slnku. Oválny tvar je pre prstene vynikajúci, pretože vizuálne predlžuje a zoštíhľuje prsty. Živý kontrast s vltavínom vytvára rozptyl dvanástich granátov. Ako rám bolo vybrané 925 mincové striebro. Tento kov má biely platinový lesk a je spoľahlivo chránený pred vonkajšími vplyvmi prostredia vďaka ródiovaniu. Hmotnosť prsteňa je 3g, ale môže byť aj vyššia v závislosti od konkrétnej veľkosti. V našom obchode si môžete vyskladať zaujímavý set, ak si prsteň doplníte náušnicami a príveskom zo série Kamélia.

Legenda o kamélii

Farba kamélie je zo všetkých farieb kvetov najbližšia k jasným minerálom. Tento kvet, akoby vyrobený z vosku, je veľmi krásny, ale vôbec nevonia. Jasne zelené listy kamélie a červené okvetné lístky najlepšie odrážajú krásu vltavínu a granátového jablka. S kvetom sa tiež spája veľa legiend. Jedna z nich rozpráva o synovi Afrodity – Amorovi. Tento pekný mladý muž sa mohol zamilovať do akejkoľvek bohyne či smrteľníčky, takže sa ich pozornosti rýchlo nasýtil. Pri hľadaní lásky priletel na Saturn, kde stretol nádherné panny. Sedeli na brehu zamrznutého jazera a ďakovali Bohu, že ich vytvoril z ľadu, takže pozemské vášne sú pannám cudzie. Amor na ne vystrelil šípy, ale zostali voči nemu ľahostajné. Keď sa to dozvedela nahnevaná Afrodita, urobila z nich kamélie, a poslala ich na Zem s tým, že panny nie sú hodné toho, aby boli ženami.

Starostlivosť o striebro s minerálmi

Kamene chráňte pred nárazmi a deformáciami, aby sa zabránilo ich poškodeniu.

Zabráňte kontaktu s kozmetikou, výrobkami obsahujúcimi alkohol a chemikáliami.

Šperky si nasaďte až po nanesení krému, parfumu alebo laku na vlasy.

Výrobky neskladujte v blízkosti batérií alebo ohrievačov.

Zabráňte náhlym tepelným zmenám.

Po príchode domov si šperky dajte dolu a vložte ich do mäkkej látky.

Opláchnite teplou mydlovou vodou a osušte mäkkou handričkou.

Ohlasy
5
Toto je nádherný prsteň. Trvalo dlho, kým to prišlo kvôli rôznym výlukám, ale komunikácia bola dobrá a dôveroval som uisteniu. Spracovanie je ohromujúce. Bolo mi povedané, že cena sa zvýšila, a požiadal som, aby som zaplatil viac, keď dorazila, ale nakoniec to nechcel - našťastie sa nezdá, že by to na Etsy stúplo. Ale možno si to čoskoro kúpite.
5
ohromujúci - s týmto nákupom veľmi spokojný!
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Granátové prsteň

Moldavitové prsteny

Prsteny