Strieborné náušnice Kamélia s českým vltavínom a granátmi
Kód: jw-AGVG2075/1

Strieborné náušnice Kamélia s českým vltavínom a granátmi

Kód: jw-AGVG2075/1

Stručný opis

Category: 
Nová kolekcia
Náušnice
Náušnice z granátu
Moldavitové náušnice
Séria: 

 

Materiál: striebro 925/1000

Veľkosť kameňa: 7x5 mm

Produkcia: Česká republika

Váha: 3.3 gr
119 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Silver earrings camellia with Czech moldavite and garnets - pic 1Silver earrings camellia with Czech moldavite and garnets - pic 2Silver earrings camellia with Czech moldavite and garnets - pic 3Silver earrings camellia with Czech moldavite and garnets - pic 4Silver earrings camellia with Czech moldavite and garnets - pic 5
Podrobný popis 

Ohromujúci kontrast českých minerálov

Českí klenotníci vytvorili skutočné umelecké dielo spojením dvoch hlavných kameňov svojej krajiny v jednom kuse. Hlavným prvkom je zelený vltavín. Rozmer kameňa je 7x5mm a je obklopený rozptylom 12 ohnivých granátov. Dokopy vytvárajú bezkonkurenčnú hru farieb a očarujúci kontrast. Hmotnosť produktu je 3,3g. Zapína sa anglickým zámkom, čo je najtrvanlivejšia a najspoľahlivejšia voľba pre náušnice. Rám je striebornej farby 925/1000, 22k. Kov obsahuje tenkú vrstvu ródia, čo mu poskytuje ochranu pred vplyvmi vonkajšieho prostredia a dodáva mu hypoalergénne vlastnosti. Môžu ju nosiť dievčatá a dokonca aj malé dievčatká s citlivou pokožkou. Náušnice si môžete doplniť príveskom a prsteňom zo série Kamélia. V tomto sete šperkov sa budete cítiť ako skutočná kráľovná.

Legenda o kamélii 

Nie je náhoda, že sú náušnice pomenované podľa krásneho kvetu. Tento kvet je považovaný za symbol chladnej krásy. Je výraznej farby, ale bez vône, a dokonale odráža charakter šperkov. O tom, ako sa tieto kvety objavili na Zemi, existuje nádherná legenda, ktorá rozpráva o synovi Afrodity – Amorovi. Tento pekný mladý muž sa mohol zamilovať do akejkoľvek bohyne či smrteľníčky, takže sa ich pozornosti rýchlo nasýtil. Pri hľadaní lásky priletel na Saturn, kde stretol nádherné panny. Sedeli na brehu zamrznutého jazera a ďakovali Bohu, že ich vytvoril z ľadu, takže pozemské vášne boli pannám cudzie. Amor na ne vystrelil šípy, ale zostali voči nemu ľahostajné. Keď sa to dozvedela nahnevaná Afrodita, urobila z nich kamélie, a poslala ich na Zem s tým, že panny nie sú hodné toho, aby boli ženami. Odvtedy kamélie žijú medzi nami a pozorujú, ako sa zaľúbime, ako trpíme, ale samy zostávajú ľahostajné.

Starostlivosť o striebro s minerálmi

Kamene chráňte pred nárazmi a deformáciami, aby sa zabránilo ich poškodeniu.

Zabráňte kontaktu s kozmetikou, výrobkami obsahujúcimi alkohol a chemikáliami.

Šperky si nasaďte až po nanesení krému, parfumu alebo laku na vlasy.

Výrobky neskladujte v blízkosti batérií alebo ohrievačov.

Zabráňte náhlym tepelným zmenám.

Po príchode domov si šperky dajte dolu a vložte ich do mäkkej látky.

Opláchnite teplou mydlovou vodou a osušte mäkkou handričkou.

Ohlasy
5
Toto je nádherný prsteň. Trvalo dlho, kým to prišlo kvôli rôznym výlukám, ale komunikácia bola dobrá a dôveroval som uisteniu. Spracovanie je ohromujúce. Bolo mi povedané, že cena sa zvýšila, a požiadal som, aby som zaplatil viac, keď dorazila, ale nakoniec to nechcel - našťastie sa nezdá, že by to na Etsy stúplo. Ale možno si to čoskoro kúpite.
5
ohromujúci - s týmto nákupom veľmi spokojný!
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Náušnice z granátu

Moldavitové náušnice

Náušnice