Súprava strieborných šperkov s českým granátom, pyrope v tvare oka
Kód: 20000034

Súprava strieborných šperkov s českým granátom, pyrope v tvare oka

Kód: 20000034

Stručný opis

Category: 
Súpravy šperkov
Granátové súpravy
Promo akcie a predaj

Kategória: Šperky laboranory z granthamala a predaj 

Kameň: Unikátny Český granát - Pyrope 

Séria: Granát oči Sada 

obsahuje: šterlingov Strieborné náušnice s českými garnets, Strieborné dámske prsteň s Český granát

Smer: pre ženy

farba kameňa: červená

kamene: Český granát - pyrop

60 EUR
51 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Серебряные украшения с чешским гранатом, пиропом в форме глаза - pic 1Серебряные украшения с чешским гранатом, пиропом в форме глаза - pic 2Серебряные украшения с чешским гранатом, пиропом в форме глаза - pic 3Серебряные украшения с чешским гранатом, пиропом в форме глаза - pic 4Серебряные украшения с чешским гранатом, пиропом в форме глаза - pic 5Серебряные украшения с чешским гранатом, пиропом в форме глаза - pic 6Серебряные украшения с чешским гранатом, пиропом в форме глаза - pic 7Серебряные украшения с чешским гранатом, пиропом в форме глаза - pic 8Серебряные украшения с чешским гранатом, пиропом в форме глаза - pic 9Серебряные украшения с чешским гранатом, пиропом в форме глаза - pic 10
Podrobný popis 

Úžasné šperky set s ohnivý-červená České garnets. 

Krásny prívesok náušnice s západku zámku, ktorý je naozaj pohodlné na nosenie, a strieborný prsteň s prírodnými probnym granát okrúhly tvar v podobe oko sa budete cítiť zvláštne, že v každom prípade. 

Môžete nosiť tento súbor nie len v noci, ale aj počas dňa. Česká majstri urobili naozaj dobrú prácu. Môžete ho vidieť v krásne rezanie kameňa. 

Špeciálny ródium povlak chráni Vaše šperky pred poškriabaním a stmavnutie kovu. Tak môžete byť istí, že tento súbor strieborných šperkov vám dáva kúzlo a obdivné pohľady. 

Český granát - Pyrope - malé priehľadné kameňa sú výnimočne tmavo červenej farby, ktoré svieti žiarivo v slnečnom svetle. Granát sa považuje za kameň, ktorý môže zvýšiť vášeň, aby rozohnal melanchólia a priniesť pocit radosti svojho majiteľa. 

V staroveku jedinečné právomoci boli delegované na kameň. Ľudia verili, že granát je schopný: 

• na obranu pred nepriateľmi; 

• pomoc s travel; 

• na podporu rýchleho zotavenia; 

• poskytnúť fyzickej sily. 

Český granát sa považuje za kameň, ktorý prináša šťastie, pomáha získať požehnanie od Boha človek robí dobré a ušľachtilé. Nestrácajte čas - kontaktujte nás. 

Najlepšie je teraz k dispozícii v našom obchode súbor strieborných jewelries s Český granát. To je iba poskytujeme celú škálu potrebných služby: · Najlepšie ceny a podmienky. 

Cena súpravy je oveľa nižšia ako v iných obchodoch, a preprava tovaru, bude trvať len niekoľko dní; 

· Elegancie a krásy. Teraz perfektny obraz sa stáva oveľa jednoduchšie a príjemnejšie. Jemné šperky pomôže dosiahnuť ideálnu. Bez ohľadu na to, aké udalosti - obdivné pohľady sú len; 

· Vynikajúci dizajn pre dlhú dobu. Každý detail kit má tenké ródium povlak, ktorý odoláva poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Na lesk a čistotu, sú poskytované na mnoho rokov; 

· Pozitívne účinky na telo. Granát prináša vitalitu, vysoká energetická a ochrany Ak chcete vytvoriť nádherný obraz pekné a jednoduché. Podobné By vás mohli zaujímať

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Granátové súpravy

Promo akcie a predaj

Súpravy šperkov