Dámske strieborné náušnice v tvare oka s okrúhlymi granátmi
Kód: CS-107541734

Dámske strieborné náušnice v tvare oka s okrúhlymi granátmi

Kód: CS-107541734

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z granátu
Darčeky na Valentína
Šperky na Valentína
Anglický zámok
S kameňmi

Kategórie: NáušniceGarnet NáušniceEnglish Castle with Stones

Kameň: Unikátny český granát - Pyrope

Séria: granát

35 EUR
39 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Women's silver eye shaped drop earrings with circle garnets - pic 1Women's silver eye shaped drop earrings with circle garnets - pic 2Women's silver eye shaped drop earrings with circle garnets - pic 3Women's silver eye shaped drop earrings with circle garnets - pic 4Women's silver eye shaped drop earrings with circle garnets - pic 5
Podrobný popis 

Kúpte si náušnice s granátom - staňte sa majiteľom jedinečného českého kameňa

Náušnice sú ošetrené antioxidačným povlakom na báze ródia. Sú vyrobené zo striebra. Elegantné a malé strieborné náušnice lákajú nádherným a neobvyklým dizajnom s pravým českým granátom. Samotný názov tohto druhu granátu (pyrope) v gréčtine znamená "ohnivé oko" a symbolika mena je prenesená aj do produktu. Dizajn zohľadňuje legendy a povery vzťahujúce sa na pyrop. Náušnice sú vyrobené v tvare kvapky, oblé tvary granátu sú pevne spojené s decentným strieborným telom, ktoré je spojené s uzáverom. Tieto náušnice predlžujú tvár. Oblé tvary náušníc predstavujú kúzlo a hravosť. Sú vhodné pre každodenné nosenie, pre dievčatá ako aj pre ženy, ktoré uprednostňujú business štýl pre každodenné nosenie. Náušnice neodporúčame nosiť v kombinácii s diamantmi (môže dôjsť k poškodeniu pyropu). Podľa starovekej legendy sa syn kráľa vydal hľadať do ďalekej púšte tri plody rovnakého ovocia pre svojho milovaného otca. Po dlhom hľadaní našiel granátové jablká. Keď sa vrátil, krajina bola v úpadku a otec bol chorý. Mladík dal jeden kus ochutnať kráľovi, a ten sa ihneď uzdravil. Druhý zasadil v krajine a vytvoril granátové sady. Tretí kus venoval chlapec milovanej dievčine. Zrniečka z granátových jabĺk, ktoré boli v minulosti roztrúsené po Zemi, sa stali v tejto oblasti týmto vzácnym a krásnym kameňom. Podľa legendy, tento magický kameň aj v súčasnosti sľubuje úspech v podnikaní, majiteľovi prináša veľa šťastia a lásky. V Českej republike ľudia často obdarúvajú svoje partnerky, zamestnancov a tiež obchodných partnerov (ako prianie prosperity a úspechu v podnikaní) šperkami s týmto drahým kameňom. Tieto náušnice obsahujú elektrolytický ródiový povlak, ktorý dodáva materiálu hebkosť a spôsobuje, že strieborný šperk vyzerá ako z bieleho zlata. Povlak má hypoalergénne vlastnosti a zlepšuje odolnosť proti opotrebeniu povrchu, zabraňuje černeniu. Francúzsky uzáver je  jednoducho a ľahko ovládateľný. Náušnice s nízkou váhou nezaťažujú ušné laloky a zdobia uši akéhokoľvek tvaru.

České pyro náušnice - vlastnosti:

 Striebro 925;

Prírodný granátový kameň;

Nízka hmotnosť;

Francúzsky uzáver náušníc.

Nosenie a starostlivosť o výrobok

Počas skladovania je vhodné vyhnúť sa mechanickému namáhaniu, neskúšať meniť tvar náušníc pomocou mechanických nástrojov, opatrne používať tenký uzáver. Na čistenie stačí kovovú časť a kameň z času na čas utrieť alkoholovým roztokom a mäkkou handrou. Pri skladovaní sa vyhýbajte blízkosti kovových zliatin.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Šperky na Valentína

Darčeky na Valentína

Náušnice z granátu