Dámske strieborné náušnice v tvare oka s okrúhlymi granátmi
Kód: CS-107541734

Dámske strieborné náušnice v tvare oka s okrúhlymi granátmi

Kód: CS-107541734

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z granátu
Darčeky na Valentína
Šperky na Valentína
Anglický zámok
S kameňmi

Kategórie: NáušniceGarnet NáušniceEnglish Castle with Stones

Kameň: Unikátny český granát - Pyrope

Séria: granát

35 EUR
29 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Женские серебряные серьги в форме глаза с круглыми гранатами - pic 1Женские серебряные серьги в форме глаза с круглыми гранатами - pic 2Женские серебряные серьги в форме глаза с круглыми гранатами - pic 3Женские серебряные серьги в форме глаза с круглыми гранатами - pic 4
Podrobný popis 

Kúpte si náušnice s granátom - staňte sa majiteľom jedinečného českého kameňa

Antioxidant, ródium povlak. Striebro 925/1000. Elegantný a malé strieborné náušnice lákajú nádherné a neobvyklý dizajn s použitím vložiť - granát. Na výrobu výrobkov použitých pyrope. Samotný názov tohto druhu kameňa (pyrope) v gréčtine znamená "oheň oko" a symboliku mená sú prenášané cez produktu, prechádza sám legendy a povery spojené s kameňom. Náušnice sú vyrobené v podobe symbolického-očné kvapky, vložky, okrúhly rez pevne obkladyvayutsya tenké rámčeky strieborné zapínanie. Tieto náušnice predlžujú tvár. V obraze malé okrúhle kamene pridá kúzlo a hravosť. Tieto ľahké výrobky sú vhodné pre každodenné nosenie, ako veľmi mladé dievča a staršie ženy, ktoré uprednostňujú business štýle šaty pre denné nosenie. Náušnice v kombinácii s inými príslušenstvo od bižutérie, aby diamanty (hoci, aj napriek "mineralogické" okolie v ťažbe, sa neodporúča nosiť spolu s diamantmi). Podľa starovekej legendy, v láske s mladým mužom, odišiel do ďalekej púšti na tri plody rovnakého názvu ovocie – granát na účet svojho milovaného otca, vládca štátu. Keď sa vrátil, z mandátu, krajina bola v úpadku, a Guvernér sám chorý. On najprv rozdelil ovocie a dal chuť kráľ, a straightway bol uzdravený, rozbil a druhý v krajine kolo kvetovaný granát sadov, a tretí prezentované sám chlapca láska dievča. Rovnaké granát zrna rozhádzané na Zemi, sa stali oblasti krásny červený kameň. Podľa legendy, tento magický kameň a teraz sľubuje, že úspech v podnikaní, dáva veľa šťastia a šťastný vzájomnej lásky. V českej Republike nie je vyhýbať sa dáva šperky s týmito drahými kameňmi nielen, že jej milenec (ako uznanie a demonštrácie tajná vášeň), ale aj verejnosti, zamestnancov alebo obchodných partnerov (na želanie prosperity a úspechu v podnikaní). Ak chcete vyriešiť chemické účinky, typické strieborné kovové pokrytý tenkou elektrolyticky pokrývajú vrstvou ródium, dodáva hebkosť, vplyv studené "biele zlato". Povlak má hypoalergénne vlastnosti a zlepšuje odolnosť proti opotrebeniu povrchu výrobku, zabraňuje blackening. Francúzsky zámok, tvrdené oko-mount-jednoduchý, ľahko ovládateľný, nemá "vážiť" a "nadol" produkt, ako v skutočnosti, a vizuálne. Malé náušnice sa nemusíte ťahať earlobes a zdobia uši akýkoľvek tvar.

České pyro náušnice - vlastnosti:

 Striebro 925;

Vložky - prírodný granátový kameň;

Nízka hmotnosť;

Francúzsky hrad.

Nosenie a starostlivosť o výrobok

 Počas skladovania je vhodné vyhnúť sa mechanickému namáhaniu, neskúšať meniť tvar náušníc pomocou mechanických nástrojov, opatrne používať tenkú sponu. Na čistenie stačí kovovú časť a kameň z času na čas utrieť alkoholovým roztokom a mäkkou handrou. Pri skladovaní sa vyhýbajte blízkosti kovových zliatin.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Šperky na Valentína

Náušnice z granátu

Darčeky na Valentína