Dámske strieborné náušnice s bielymi perlami a zirkónmi
Kód: SP62E

Dámske strieborné náušnice s bielymi perlami a zirkónmi

Kód: SP62E

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice zirkónia
Perlové náušnice
Náušnice s gombíkmi
S kameňmi
Rozměry: 11 mm × 8 mm × 0 mm
Brand: 

Kategórie: Náušnice, Zirkóny, Náušnice s perlami, Náušnice, Karafiáty, Kamene

Kameň: Prírodné a Swarovski perly

Séria: Sladkovodné perly

Rozmery: 11 mm × 8 mm × 0 mm

Značka: 62

Dámske strieborné náušnice s bielou perlou

 Kód: SP62E

 Kov: 925/1000 striebro, zirkóny

Obal: Rhodium

Rozmer: 11x8 mm

Hmotnosť: 2,7 g

Váha: 2.7 gr
19 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Dámske strieborné náušnice s bielymi perlami a zirkónmi - pic 1Dámske strieborné náušnice s bielymi perlami a zirkónmi - pic 2Dámske strieborné náušnice s bielymi perlami a zirkónmi - pic 3Dámske strieborné náušnice s bielymi perlami a zirkónmi - pic 4Dámske strieborné náušnice s bielymi perlami a zirkónmi - pic 5Dámske strieborné náušnice s bielymi perlami a zirkónmi - pic 6Dámske strieborné náušnice s bielymi perlami a zirkónmi - pic 7Dámske strieborné náušnice s bielymi perlami a zirkónmi - pic 8Dámske strieborné náušnice s bielymi perlami a zirkónmi - pic 9Dámske strieborné náušnice s bielymi perlami a zirkónmi - pic 10
Podrobný popis 

Klasické perly orámované zirkónmi - klinčekové náušnice

 Šperky nie sú len šperky, ktoré sa používajú pri každej príležitosti. Pre skutočných znalcov je to spôsob, ako zdôrazniť ich charakter a dôležité aspekty ich vnútorného sveta. Niektoré výrobky (so všetkou ich krásou) môžu byť pre určitých jednotlivcov nevhodné. Ale niekedy existuje možnosť potešiť každého. A za to nemusíte minúť veľa peňazí.

 Čeští majstri šperkov vytvorili skutočné majstrovské dielo, ktoré ocenia aj tí najnáročnejší estetici. Jedná sa o štýlové strieborné náušnice s elegantným vzorom a zložitým tvarom. Výzdoba bude vyzerať príjemne v akomkoľvek prostredí - je ideálna pre elegantné večerné šaty aj pre bežné nosenie.

Navyše špeciálny povlak na rhodiovanom povrchu je schopný chrániť dekoráciu pred poškriabaním a dlhodobo si zachovať svoj magický lesk. Vynikajúce biele perly, vybrané ako dekorácia, zdôraznia zmyselnosť a čistotu vášho vnútorného sveta.

Kameň duchovnej čistoty

Biele perly v elegantnom striebornom ráme nielen dobre vyzerajú, ale priaznivo ovplyvňujú aj zdravotný stav. Od staroveku sa pomocou tohto kameňa liečili choroby uší a očí. To je veril, že biele perly pomáhajú zlepšovať videnie, ušetriť od šedého zákalu, a tiež pomáha pri obnove pamäte a nervového systému.

Biele perly majú okrem liečivých vlastností aj magické vlastnosti - jej rozjímanie priaznivo ovplyvňuje psychiku, pomáha nájsť pokoj mysle a vnútornú harmóniu. Verí sa, že tento kameň symbolizuje čistotu a nevinnosť vnútorného sveta a tiež chráni majiteľa pred nevyžiadanou láskou a zlým okom.

Výhody šperkov od českých majstrov

Existuje mnoho dôvodov, prečo chcete tieto náušnice:

 - Krása je vždy a všade. Harmonická kombinácia elegantného striebra so zložitými vzormi a elegantnými bielymi perlami vyhovuje takmer každej situácii. Všade a všade bude majiteľ šperku v centre pozornosti;

- správna voľba. Biele perly majú pozitívny vplyv na zdravie a tiež zdôrazňujú krásu a hĺbku vnútorného sveta;

 - dostupnosť a efektívnosť. Príjemne vás prekvapia náklady na strieborné náušnice a služba rýchleho doručenia zabezpečí, aby sa zásielka dostala k adresátovi za pár dní;

- dodatočná ochrana. Špeciálna ochrana strieborného povlaku poskytuje výrobku vynikajúci vzhľad aj po mnohých rokoch.

 Nech sa stane charakteristickým znakom strieborná a biela perla.

Ohlasy
5
Švagrinej som k narodeninám kúpil dva páry náušníc, obidve ich milovala! Predajca má vynikajúcu komunikáciu a veľmi rýchlo odpovedal na otázky.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Perlové náušnice

Náušnice s gombíkmi

Náušnice zirkónia