Dámský stříbrný prsten s perlami a zirkony
Kód: SP-SMP03R

Dámský stříbrný prsten s perlami a zirkony

Kód: SP-SMP03R

Stručný opis

Category: 
Prsteny
Zirkónové prsteň
Perlové prsteň
Geometriс
Rozměry: 12 mm × 14 mm × 0 mm
Brand: 

Kategórie: Prstene, Prstene so zirkónmi, Prstene s perlami, Geometrické

Kameň: prírodné perly a zirkón Swarovski

Séria: Sladkovodné perly

Rozmery: 12 mm × 14 mm × 0 mm

Značka: 03

Dámsky strieborný prsteň s perlami a zirkónmi

 Kód: 54

 Kov: 925/1000 striebra, zirkónia, prírodné perly (rieka)

Obal: Rhodium

Rozmer: 12x14 mm

Hmotnosť: 2,5 g

Váha: 2.4 gr
21 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
 Dámský stříbrný prsten s perlami a zirkony - pic 1 Dámský stříbrný prsten s perlami a zirkony - pic 2 Dámský stříbrný prsten s perlami a zirkony - pic 3 Dámský stříbrný prsten s perlami a zirkony - pic 4 Dámský stříbrný prsten s perlami a zirkony - pic 5 Dámský stříbrný prsten s perlami a zirkony - pic 6 Dámský stříbrný prsten s perlami a zirkony - pic 7 Dámský stříbrný prsten s perlami a zirkony - pic 8
Podrobný popis 

Dámsky strieborný prsteň so zirkónmi a perlovými šperkami

 Viete, ako skombinovať sofistikovanosť, eleganciu a pôvab? Nie? Potom vám českí majstri šperkov odpovedia - ženský strieborný prsteň so zirkónom a perlami je skutočným umeleckým dielom. Okrem toho môžu tieto šperky zdôrazniť hĺbku a zmyselnosť vašej prírody, ako aj prilákať pozornosť ostatných v každom prípade.

 Striebro z 925. testu je pokryté špeciálnou vrstvou ródia, ktorá chráni kov pred poškriabaním a stmavnutím. Aj po mnohých rokoch bude tento prsteň vyzerať rovnako veľkolepo ako prvýkrát. A čo je najdôležitejšie, elegantný strieborný rám s dvoma štýlovými šperkami je ideálny pre akékoľvek oblečenie a bude užitočný pri každej udalosti.

 Šperky, o ktorých môžete len snívať

Je to však viac ako len prsteň. Perly a zirkóny vybrané ako šperky nielen zdôraznia charakterové vlastnosti, ale budú mať priaznivý vplyv aj na telo. Perly symbolizujú čistotu a nevinnosť jednotlivca. Tento šperk má tiež magické vlastnosti - majiteľ takého prsteňa nepozná neopätovanú lásku a bude chránený pred zlým okom a zlým vplyvom. Okrem toho má pozitívny vplyv na zdravotný stav, upokojujúce nervy, zlepšuje videnie a sluch, ako aj normalizuje fungovanie pečeňových a nervových zakončení. Najlepšie sa hodí pre ľudí narodených pod označením Rakovina, Váhy, Ryby a Vodnár.

 Elegantný perlový kameň je dokonale kombinovaný so zirkónom alebo tzv. „Kameňom ranného úsvitu“. Od pradávna sa vedelo o magických vlastnostiach zirkónu - priaznivo ovplyvňuje štítnu žľazu, hypofýzu a gastrointestinálny trakt. Okrem toho priaznivo ovplyvňuje telo, chráni človeka pred nočnými morami a nabíja telo energicky. Jednoduchá kontemplácia kameňa prispieva k dosiahnutiu vnútornej harmónie a emočnej rovnováhy. Zirkón je zvlášť v harmónii s ľuďmi, ktorí sa narodili v znamení Barana, Kozorožca alebo Vodnára.

 Správna voľba v správnom obchode

V našom obchode si môžete objednať ženský strieborný prsteň so zirkónom a bude to správna voľba:

 · Pekná cena. Adekvátne náklady na dekoráciu potešia každého zákazníka a prevádzková služba prsteň doručí kamkoľvek za pár dní;

 · Trvanlivosť. Špeciálny ochranný povlak chráni produkt pred poškriabaním a zahmlievaním a tiež udržuje krásny vzhľad po dlhú dobu;

 · Krása. Elegantná dekorácia je ideálna pre každú udalosť alebo párty a vždy bude v centre pozornosti;

 · Benefit. Liečivé a magické vlastnosti perál a zirkónu vám umožňujú zlepšiť zdravie, normalizovať telo a dosiahnuť vnútornú rovnováhu.

 Precíťte čaro elegantného strieborného prsteňa.

Ohlasy
5
Švagrinej som k narodeninám kúpil dva páry náušníc, obidve ich milovala! Predajca má vynikajúcu komunikáciu a veľmi rýchlo odpovedal na otázky.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Perlové prsteň

Geometriс

Zirkónové prsteň