Set strieborných šperkov Afrodita s prírodnými vltavínmi
Kód: 20000054

Set strieborných šperkov Afrodita s prírodnými vltavínmi

Kód: 20000054

Stručný opis

Category: 
Nová kolekcia
Súpravy šperkov
Moldavitové súpravy
Séria: 

Materiál: šterlingové striebro: 925/1000
Veľkosť náušnice: 7x5 mm
Hmotnosť náušníc: 3,4 gramov
Rozmer prívesku: 9x4 mm
Hmotnosť prívesku: 2,3 gramu
Priemer: 4mm

230 EUR
209 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Set strieborných šperkov Afrodita s prírodnými vltavínmi - pic 1Set strieborných šperkov Afrodita s prírodnými vltavínmi - pic 2Set strieborných šperkov Afrodita s prírodnými vltavínmi - pic 3Set strieborných šperkov Afrodita s prírodnými vltavínmi - pic 4Set strieborných šperkov Afrodita s prírodnými vltavínmi - pic 5Set strieborných šperkov Afrodita s prírodnými vltavínmi - pic 6Set strieborných šperkov Afrodita s prírodnými vltavínmi - pic 7Set strieborných šperkov Afrodita s prírodnými vltavínmi - pic 8Set strieborných šperkov Afrodita s prírodnými vltavínmi - pic 9
Podrobný popis 

Šperky pre skutočnú bohyňu

Ladné krivky tohto setu šperkov urobia dojem na každého obdivovateľa módy. Originálne šperky s vltavínom sa stanú stredobodom Vášho celkového zovňajšku. Set sa skladá z náušníc so skrutkovým uzáverom a prívesku. Každý kúsok je zdobený dvoma kamienkami. Je to dokonalá rovnováha medzi spoľahlivosťou, silou a jemnosťou. Šperky je možné si kúpiť aj zvlášť. V našom obchode si tiež k tomuto setu môžete doobjednať retiazku k prívesku.

Váha náušníc: 3,4 g

Váha prívesku: 2,3 g

Bohyňa lásky

Nie je žiadnou náhodou, že sme tieto ohromujúce šperky pomenovali po Afrodite. Zvodné krivky a ich jemné spracovanie evokujú najkrajšiu bohyňu, aká kedy bola známa. Podľa legendy vyšla z morskej peny a vystúpila na Olymp, kde ju sprevádzali vtáky, ktoré ospevovali jej krásu. Na miestach, kde sa objavila, kvitli kvety, preto sa jej hovorí aj bohyňa plodnosti. Neexistoval žiaden človek, boh ani zviera, ktoré by krásna panna nedokázala svojou krásou okúzliť. Milovali ju smrteľníci, obyvatelia Olympu, vtáky a zvieratá.

Vltavín

Vltavín alebo českým meteorit, ako sa tomuto kameňu hovorí, je skutočnou pýchou krajiny. Amulety a šperky sú vyrobené z tohto kameňa. Remeselníci sa však snažia zachovať jedinečnosť tohto kameňa, preto ho silno nebrúsia. Vo vnútri minerálu sú drážky, nepravidelnosti a plynové bubliny. Vďaka týmto „nedokonalostiam“ viete zistiť, že je vltavín pravý. Pamätajte, že dokonale hladké vltavíny neexistujú. Ťažia sa len v Českej republike a veľkosť kameňa spravidla nepresahuje 30 mm.

Ako sa starať o šperky

Striebro je pokovované ródiom, takže kov je chránený pred oxidáciou. V priebehu rokov sa však jeho vrstva stenčuje. Aby si výrobok čo najdlhšie udržal biely lesk, musí sa pravidelne umývať v teplej tečúcej vode. Na čistenie nepoužívajte prášky, sódu ani tvrdé kefy. Ak je silne znečistený, kontaktujte klenotníka alebo použite špeciálny čistič striebra. Ak spozorujete, že šperky strácajú lesk, obnovte pomocou ródia klenotníckej vrstvy. Potom Vám výrobky budú slúžiť viac ako tucet rokov.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Moldavitové súpravy

Súpravy šperkov

Nová kolekcia