Strieborné náušnice v tvare kvetu s granátmi
Kód: CS-1712

Strieborné náušnice v tvare kvetu s granátmi

Kód: CS-1712

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z granátu
Anglický zámok
S kameňmi
Rozměry: 0 mm × 0 mm × 13 mm
Brand: 

Kategória: Servipronto sergianisme z samox kamene

Kameň: Unikátny český granát - Pyrope

Séria: granát kvet

Rozmery: 0 mm × 0 mm x 13 mm

Značka: CS-1712

šperky náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa (granát): červená

druh kameňa (granát): prírodný

Váha: 4.2 gr
85 EUR
79 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Strieborné náušnice v tvare kvetu s granátmi - pic 1Strieborné náušnice v tvare kvetu s granátmi - pic 2Strieborné náušnice v tvare kvetu s granátmi - pic 3Strieborné náušnice v tvare kvetu s granátmi - pic 4Strieborné náušnice v tvare kvetu s granátmi - pic 5Strieborné náušnice v tvare kvetu s granátmi - pic 6Strieborné náušnice v tvare kvetu s granátmi - pic 7Strieborné náušnice v tvare kvetu s granátmi - pic 8
Podrobný popis 

Kvalitné granátové náušnice - najlepšia cena

Náušnice s prírodnými granátmi, strieborné telo s povrchovou úpravou na báze ródia, nespôsobuje alergické reakcie. Strieborné náušnice s granátom majú priemer 13 mm.

Všeobecné pravidlo pre každodenné produkty – musí to byť buď šperk alebo polo-drahokamové kamene.

Malé kamene granátu nikdy nevyjdú z módy, a ich rozloženie v týchto náušniciach robí z nich obľúbený šperk na každodenné používanie, alebo pre rôzne spoločenské akcie.

Každá náušnica je zdobená 9 granátmi, ktoré sú vsadené do strieborného tela technikou granulovania kameňov používanou v českých dielňach. Český granát je špecifický svojou „šťavnatou“ a sviežou červenou farbou, ktorej odrazy denného a umelého svetla hrajú farbami v spektre od ohnivej červenej cez fialovú až po čiernu v závislosti od uhla svetla a odrazu. Tieto vlastnosti sú typické pre pravý Český granát.

Šperk obsahuje prírodný pyrop osadený v meste Turnov, z tohto dôvodu je zaručená kvalita českých remeselníkov. Veľkosť kameňov je 2 až 3 mm, všetky kamene majú oblý tvar v centrálnej časti šperku. Z každej strany sú kamene dokonale vyleštené a všetky sú pevne osadené v striebornom tele náušnice a potiahnuté povlakom na báze ródia.

Tzv. "biele striebro" zdôrazňuje kvet tvorený 9 kameňmi granátu, pripomínajúci rovnomenné ovocie. Symbolika produktu ostáva rovnaká: láska, vášeň, tajomstvo ohňa v duši ženy. Kameň je tiež považovaný za symbol šťastia, ušľachtilého srdca, osviežuje a prináša šťastie v láske. Obrovský počet drahokamov v týchto náušniciach to priam zaručuje! V Českej Republike môže byť tento pár náušníc krásnym a jednoduchým darčekom pre obchodnú partnerku alebo kolegyňu..

Vlastnosti produktu: 18 prírodných granátov;

925 striebro;

Klasický dizajn;

Vysoká kvalita a jednoduché zapínanie.

Vynikajúce pyropové náušnice sú skvelým darčekom na každú príležitosť

Náušnice vyzerajú výborne aj na väčších lalôčikoch, vizuálne zoštíhľujú spodnú časť ucha. Zdokonaľujú kontúry okrúhlej alebo oválnej tváre.

Môžu byť nádherne dopĺňané sadou: granátový náhrdelník alebo prívesok (s obsahom granátu), v kombinácii so smaragdovými šperkami.

Skvelý vzhľad s krátkymi vlasmi, alebo účesom bez prekrytia dolnej časti tváre. Starostlivosť o produkt: Nemali by ste nosiť náušnice na pláž, k bazénu alebo v kúpeľni – aj napriek odolnému pokovovaniu na báze ródia. Taktiež tepelné účinky môžu mať negatívny vplyv na šperk. Okrem toho, niektorí veria, že voda zmýva magické vlastnosti kameňa.

Na údržbu je potrebné používať alkoholické roztoky a mäkkú tkaninu, vyhnite sa agresívnemu mechanickému pôsobeniu na povrch kameňov.

Pravidelne kontrolujte produkt, kontrola stavu striebornej časti – v prípade problémov kontaktujte klenotníka na odstránenie problému.

Ohlasy
5
Tajomne trblietavé náušnice.Nádherné, perfektne spracované. Veľmi pekne zabalené a rýchlo odoslané. S radosťou znova. Ďakujem.
5
Krásne náušnice!! Kamene s krásnym svetlom! Rýchle a presné dodanie!! Ďakujem
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Náušnice z granátu

Anglický zámok

S kameňmi