Strieborné náušnice v tvare kvetu s granátmi
Kód: CS-1712

Strieborné náušnice v tvare kvetu s granátmi

Kód: CS-1712

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z granátu
Anglický zámok
S kameňmi
Rozměry: 0 mm × 0 mm × 13 mm
Brand: 

Kategória: Servipronto sergianisme z samox kamene

Kameň: Unikátny český granát - Pyrope

Séria: granát kvet

Rozmery: 0 mm × 0 mm x 13 mm

Značka: CS-1712

šperky náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa (granát): červená

druh kameňa (granát): prírodný

Váha: 4.2 gr
85 EUR
79 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Серебряные серьги в форме цветка с гранатами - pic 1Серебряные серьги в форме цветка с гранатами - pic 2Серебряные серьги в форме цветка с гранатами - pic 3Серебряные серьги в форме цветка с гранатами - pic 4Серебряные серьги в форме цветка с гранатами - pic 5Серебряные серьги в форме цветка с гранатами - pic 6Серебряные серьги в форме цветка с гранатами - pic 7
Podrobný popis 

Kvalitné granátové náušnice - najlepšia cena

Náušnice s prírodnými garnets, šperky, výška 13 mm, strieborná škvrny mať čisté ródium-á, nespôsobuje alergické reakcie. Strieborné náušnice s granát kamene s priemerom 13 mm. 

Všeobecné pravidlo pre každodenné produktov, pre denné nosenie – to musí byť buď šperky alebo pokorný semi-drahé kamene.

 Malé kamene granát nikdy nevyjdú z módy, a ich tesné výhry scatter v týchto náušnice bude ich obľúbené pôvodného produktu na každodenné používanie, alebo ktorí sa zúčastnia na koktail party. 

Každá náušnice je zdobená 9 klenoty, šperky technika výsadby granulované kameň používaný v českej umenie-priemyselné dielne. Český granát šťavnatá a svieža červená, ktorý dáva hrať farieb, z ohnivej červenej, fialovej-black v závislosti od uhla svetla, odraz, nezanecháva žiadne pochybnosti o jeho pravosti. 

Produkt používa prírodné pyrope vklady v meste Turnov, čo je to, čo urobil príslušné označenia na báze produktu. Veľkosť kameňov, 2 až 3 mm, všetky kamene sú okrúhly rez s veľkými Centrálnej oblasti na korunu produktu. Ako prednej a zadnej strane kamene dokonale vyleštený, všetky kamene pevne sedieť v šperky mount. Na spona základňu a rámu cast v 925 sterling silver a potiahnuté ródium zliatiny. 

Tzv. "white silver" zdôrazňuje jeho studenej kvet od 9 kamene granát, pripomínajúce ovocie rovnomenného ovocia. A symboliku ako produkt, ak ste ako darček zostáva rovnaký: láska, vášeň, tajomstvo oheň v duši ženy. Kameň je tiež považovaný za symbol šťastia, on ennobles srdca, osviežuje a prináša šťastie v láske. Obrovský počet drahokamov v týchto náušnice, to len zabezpečuje! V českej Republike granáty dať verejných činiteľov, tak táto dvojica môže byť krásny a jednoduchý darček pre obchodného partnera alebo kolegu. 

Vlastnosti produktu: 18 prírodné garnets; 

925 sterling silver; Klasický dizajn; 

Vysoká kvalita a jednoduchou sponou. 

Vynikajúce pyropové náušnice sú skvelým darčekom pre každú príležitosť

Náušnice vyzerať dobre aj na veľkej laloky, vizuálne chudnutie a zatváranie dolnej časti ucha, Zdokonalenie kontúr tváre okrúhle alebo oválne. 

Môžu sa nádherne dopĺňajú sada s granát náhrdelník alebo prívesok (s rovnakým malé náplň kamene), v kombinácii s emerald šperky. 

Skvelý vzhľad s vlasy, ktoré sa otvorí dolnej časti tváre alebo krátke vlasy. Ako nosiť a starostlivosť o produkte Nemali by ste nosiť náušnice na pláž, bazén alebo opotrebovania, v kúpeľni – napriek odolné ródium pokovovanie, tepelné účinky môžu mať negatívny vplyv na nich. Okrem toho, to je veril, voda zmýva magické vlastnosti kameňa.

 Pre údržbu, používať alkoholické roztokom a mäkkou tkaninou, vyhnúť sa agresívne mechanickým pôsobením na povrch kameňmi. 

Pravidelne kontrolujte produkt, kontrola stavu "nohy" montáž – v prípade problémov kontaktujte klenotník na odstránenie problému.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Náušnice z granátu

Anglický zámok

S kameňmi