Strieborné náušnice v tvare listu Swarovski
Kód: CS-2973

Strieborné náušnice v tvare listu Swarovski

Kód: CS-2973

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z krištáľu Swarovski
Séria: 
Rozměry: 0 mm × 16 mm × 45 mm

Kategórie: Náušnice, Náušnice Swarovski

Kameň: Crystal Swarovski

Séria: Nature

Rozmery: 0 mm x 16 mm x 45 mm

Šperky: Náušnice

Smer: pre ženy

farba kameňa (krištáľ): zelená

druh dekorácie: zips

druh kameňa (krištáľ): Swarovski

Váha: 7.5 gr
26 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Strieborné náušnice v tvare listu Swarovski - pic 1Strieborné náušnice v tvare listu Swarovski - pic 2Strieborné náušnice v tvare listu Swarovski - pic 3Strieborné náušnice v tvare listu Swarovski - pic 4Strieborné náušnice v tvare listu Swarovski - pic 5Strieborné náušnice v tvare listu Swarovski - pic 6
Podrobný popis 

Náušnice s letákmi - originálne šperky v internetovom obchode Zlatkaeu

Strieborné zelené náušnice s kryštálom Swarovski v tvare listu, veľkosť kryštálu Swarovski je 26 x 16 mm. Celková dĺžka náušnice je 45 mm. Náušnice sú zdobené čistým ródiom.

 Ľahký, vzdušný dizajn kryštálov povzbudí majiteľa týchto náušníc a dodá jej zvuku a zvuku nový zvuk. Koniec koncov, jej hlavnou koncepciou je pozitívna floristika, činy a životný štýl zameraný na ochranu planéty, jej bohatstva a prírodných zdrojov. Kvetinové a eko-motívy, ktoré teraz hrajú s novými farbami vo všetkých módnych kolekciách, neprešli a šperky navrhnuté na základe kryštálov Swarowski. Kryštály, ktorých zloženie je utajené a je know-how, sú podobné prírodnému chryzolitovému kameňu a hrajú sa v závislosti od osvetlenia rôznymi farbami. Vo svetle ranných lúčov je to svetlozelená, blikajúca farba. Poludňajšie slnko im dodá olivové a žlté odtiene. Večerné a umelé osvetlenie koreluje túto dekoráciu s farbou francúzskeho likéru Chartreuse. Preto sa tieto náušnice môžu stať univerzálnymi: môžete bezpečne ísť na obchodné stretnutie alebo štúdium, na prechádzku alebo na večierok, zamrznúť v očiach, starostlivo skúmať vás a vaše šperky, pohárom francúzskeho digestívu alebo kokteilu alebo len tráviť čas doma, pozerať sa na stotýkrát obľúbený „avatar“.

Náušnice s kryštálmi Swarovski - dôstojná dekorácia

 Náušnice sú vyrobené zo striebra 925 min. A sú pokryté tenkou vrstvou ródia. Ten chráni ušľachtilý kov, chemicky reaktívny na určité atmosférické nečistoty, pred stmavnutím. Na rozdiel od obyčajného striebra je povrch takýchto šperkov hladší, hypoalergénny, nezanecháva stopy na koži v miestach kontaktu a nie je vystavený stmavnutiu. Dekorácia si zachováva efekt dokonalého lesku po dlhú dobu a nevyžaduje ďalšie leštenie. Kryštály listov nie sú ploché, dostávajú objem vo forme žilových lúčov, ideálne dokonca geometrických plôch od stredu plechu po vrcholy plechovej platne. Perfektné brúsenie a leštenie kryštálu najlepšími českými remeselníkmi robí jeho povrch hladkým: nebojte sa, že takéto poškodenie zanechá škrabance alebo stopy. Kryštály sú nerozbitné a nerozbitné: je veľmi ťažké ich neúmyselne poškodiť. Náušnica dĺžka 45 mm. S výhodou predlžujú tvár, zdôrazňujú jej ovál, zjemňujú lícne kosti a pomáhajú demonštrovať krásu krku pomocou vysokého strihu alebo strihu.

 Túto kombináciu môžete kombinovať s ľahkými jarnými šatami, kvetinovými alebo bobuľovými motívmi, architektonickými potlačami a módnymi jemnými motívmi. Z šperkov bude vynikajúcim doplnkom prívesok s podobným príveskom vo forme listu.

 Funkcie produktu

 Malé listy v podobe príveskov;

Svetlá a jemná farba;

Kryštály Swarovski;

Kvetinový vzor

Strieborné ródium.

Starostlivosť o výrobky

Kryštály prakticky v priebehu času nezmiznú, sú odolné voči poveternostným vplyvom a slnečným lúčom. Čistenie by sa však malo vyhnúť použitiu čistiacich prostriedkov pre domácnosť, najmä alkalických. Stačí ich umyť tekutým mydlom alebo šampónom s kyslým pH a potom ich utrieť mäkkou handrou. Anglický hrad náušníc si vyžaduje starostlivé zaobchádzanie.

Ohlasy
5
Je to také jedinečné. Dokonale to zapadá do toho, kde som v živote.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Náušnice z krištáľu Swarovski

Náušnice