Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski
Kód: CS-2985

Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski

Kód: CS-2985

Stručný opis

Category: 
Prívesky
Crystal prívesky Swarovski
Séria: 
Rozměry: 0 mm × 16 mm × 40 mm

Kategórie: Prívesky, Prívesky s kryštálmi Swarovski

Kameň: kryštály Swarovski - perfektné fazety

Séria: Nature

Rozmery: 0 mm x 16 mm x 40 mm

Šperky: prívesok

Smer: pre ženy

farba kameňa (krištáľ): zelená

druh kameňa (krištáľ): Swarovski

Váha: 3.5 gr
16 EUR
Predávaný
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski - pic 1Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski - pic 2Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski - pic 3Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski - pic 4Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski - pic 5Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski - pic 6Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski - pic 7Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski - pic 8
Podrobný popis 

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski, v tvare listu. Veľkosť kryštálu je 26x16 mm. Celková dĺžka suspenzie je 40 mm.

 Strieborný prívesok s príveskom - krištáľ Swarovski, fazeta v tvare elegantného listu.

 Nie je to prvý rok, kedy kvetinové motívy v dizajne dobyli móly sveta - v odevoch aj šperkoch. Ľahké, originálne, iskriace nedotknutou krásou umožňujú ženám, aby sa cítili očarujúce, odvážne a bez straty prirodzenej sily. Súčasné trendy vylučujú nosenie drahých a polodrahokamov vo dne, takže táto beztiažová svetelná dekorácia nahradí niekoľko vašich obľúbených zelených kameňov (smaragd, demantoid, tsavorit, chryzoprasa, moldavit, jadeit). Vezmite prosím na vedomie, že v závislosti od osvetlenia a odtieňa pokožky sa môže samotný kryštál hrať v rôznych odtieňoch: je to príjemné „zelené“ jablko ráno a v horúcom slnečnom letnom dni olivovou farbou a sofistikovanou bylinkou blízko farby likéru „Jadeite“. »Za teplého letného večera pri sviečkach alebo pri slabom osvetlení.

 Prívesok a spojovacie uši prívesku sú vyrobené zo striebra 925 min. A sú potiahnuté galvanickým ródiom. Tento povlak nezmizne v priebehu času, nie je vystavený sčerneniu a korózii, je hypoalergénny a pri dlhodobom kontakte s reťazou alebo pokožkou sa neopotrebuje. Veľkosť samotného kryštálu je 26x16 mm a celková dĺžka prívesku je 40 mm. Dokonale sa hodí k retiazkam striebra, zlata alebo bieleho kovu s ródiom. Ľahkosť a jednoduchosť samotného prívesku zároveň ponecháva pri voľbe dĺžky retiazky a jej tkania mnoho stupňov voľnosti: môže byť jednoduchá pancierová, kotvová alebo šnúrová retiazka alebo zložité šperky s okrúhlym, oválnym alebo valcovým tvarom článkov. Úspešne sa kombinuje aj s umeleckými dielami využívajúcimi prírodné témy. Náušnice si môžete kúpiť s príveskami rovnakého tvaru ako súprava pre prívesok.

 S touto dekoráciou sa nemôžete báť opustiť svetlo, leto, lietanie. Prívesok je možné nosiť pomocou jednoduchých šiat s kvetinovými alebo bobuľovými motívmi, jednoduchého obyčajného oblečenia. Čistotu a ľahkosť obrazu s takými šperkami možno zdôrazniť pomocou ľahkých „letných“ vôní parfumov. Výzdoba je navyše úplne nenáročná na farby oblečenia: všetky pastelové a prírodné odtiene budú harmonicky doplnené iskrami prstencových listov prívesku a podobných náušníc.

 Vlastnosti produktu:

 Ľahké priehľadné odpruženie;

Apple farba kryštálu Swarovski;

Prírodné motívy;

Môže byť vybavený podobnými náušnicami;

Je kombinovaný s retiazkami všetkých druhov tkania.

Starostlivosť o výrobky

Kryštály Swarovski, ktorým čelia najlepší českí klenotníci, sú prakticky „nesmrteľní“. Keď sa nosí, tieto šperky nepoškodzujú pokožku, neinteragujú s kozmetikou ani parfumami. Zároveň by sa nemalo vynaložiť značné úsilie na testovanie jeho „sily“. Pri spracovaní je vhodné upustiť od alkalických výrobkov a nesnažte sa sami produkt vyleštiť pomocou improvizovaných brusív. Prívesok je celkom odolný proti mechanickému namáhaniu - šperky sa môžu nosiť ako každý deň po dlhú dobu.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Crystal prívesky Swarovski

Prívesky