Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski
Kód: CS-2985

Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski

Kód: CS-2985

Stručný opis

Category: 
Prívesky
Crystal prívesky Swarovski
Séria: 
Rozměry: 0 mm × 16 mm × 40 mm

Kategórie: Prívesky, Prívesky s kryštálmi Swarovski

Kameň: kryštály Swarovski - perfektné fazety

Séria: Nature

Rozmery: 0 mm x 16 mm x 40 mm

Šperky: prívesok

Smer: pre ženy

farba kameňa (krištáľ): zelená

druh kameňa (krištáľ): Swarovski

Váha: 3.5 gr
16 EUR
Predávaný
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski - pic 1Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski - pic 2Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski - pic 3Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski - pic 4Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski - pic 5Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski - pic 6Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski - pic 7Strieborný zelený prívesok v tvare listu s kryštálom Swarovski - pic 8
Podrobný popis 

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski, v tvare listu. Veľkosť kryštálu je 26x16 mm. Celková dĺžka suspenzie je 40 mm.

 Strieborný prívesok s príveskom - krištáľ Swarovski, fazeta v tvare elegantného listu.

 Nie je to prvý rok, kedy kvetinové motívy v dizajne dobyli móly sveta - v odevoch aj šperkoch. Ľahké, originálne, iskriace nedotknutou krásou umožňujú ženám, aby sa cítili očarujúce, odvážne a bez straty prirodzenej sily. Súčasné trendy vylučujú nosenie drahých a polodrahokamov vo dne, takže táto beztiažová svetelná dekorácia nahradí niekoľko vašich obľúbených zelených kameňov (smaragd, demantoid, tsavorit, chryzoprasa, moldavit, jadeit). Vezmite prosím na vedomie, že v závislosti od osvetlenia a odtieňa pokožky sa môže samotný kryštál hrať v rôznych odtieňoch: je to príjemné „zelené“ jablko ráno a v horúcom slnečnom letnom dni olivovou farbou a sofistikovanou bylinkou blízko farby likéru „Jadeite“. »Za teplého letného večera pri sviečkach alebo pri slabom osvetlení.

 Prívesok a spojovacie uši prívesku sú vyrobené zo striebra 925 min. A sú potiahnuté galvanickým ródiom. Tento povlak nezmizne v priebehu času, nie je vystavený sčerneniu a korózii, je hypoalergénny a pri dlhodobom kontakte s reťazou alebo pokožkou sa neopotrebuje. Veľkosť samotného kryštálu je 26x16 mm a celková dĺžka prívesku je 40 mm. Dokonale sa hodí k retiazkam striebra, zlata alebo bieleho kovu s ródiom. Ľahkosť a jednoduchosť samotného prívesku zároveň ponecháva pri voľbe dĺžky retiazky a jej tkania mnoho stupňov voľnosti: môže byť jednoduchá pancierová, kotvová alebo šnúrová retiazka alebo zložité šperky s okrúhlym, oválnym alebo valcovým tvarom článkov. Úspešne sa kombinuje aj s umeleckými dielami využívajúcimi prírodné témy. Náušnice si môžete kúpiť s príveskami rovnakého tvaru ako súprava pre prívesok.

 S touto dekoráciou sa nemôžete báť opustiť svetlo, leto, lietanie. Prívesok je možné nosiť pomocou jednoduchých šiat s kvetinovými alebo bobuľovými motívmi, jednoduchého obyčajného oblečenia. Čistotu a ľahkosť obrazu s takými šperkami možno zdôrazniť pomocou ľahkých „letných“ vôní parfumov. Výzdoba je navyše úplne nenáročná na farby oblečenia: všetky pastelové a prírodné odtiene budú harmonicky doplnené iskrami prstencových listov prívesku a podobných náušníc.

 Vlastnosti produktu:

 Ľahké priehľadné odpruženie;

Apple farba kryštálu Swarovski;

Prírodné motívy;

Môže byť vybavený podobnými náušnicami;

Je kombinovaný s retiazkami všetkých druhov tkania.

Starostlivosť o výrobky

Kryštály Swarovski, ktorým čelia najlepší českí klenotníci, sú prakticky „nesmrteľní“. Keď sa nosí, tieto šperky nepoškodzujú pokožku, neinteragujú s kozmetikou ani parfumami. Zároveň by sa nemalo vynaložiť značné úsilie na testovanie jeho „sily“. Pri spracovaní je vhodné upustiť od alkalických výrobkov a nesnažte sa sami produkt vyleštiť pomocou improvizovaných brusív. Prívesok je celkom odolný proti mechanickému namáhaniu - šperky sa môžu nosiť ako každý deň po dlhú dobu.

Ohlasy
5
Je to také jedinečné. Dokonale to zapadá do toho, kde som v živote.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Crystal prívesky Swarovski

Prívesky