Strieborný prsteň s vltavínom vo forme kvapky Zeleného lesa
Kód: jw-AGV3019

Strieborný prsteň s vltavínom vo forme kvapky Zeleného lesa

Kód: jw-AGV3019

Stručný opis

Category: 
Nová kolekcia
Prsteny
Moldavitové prsteny
Brand: 

Veľkosť kameňa: 8x6 mm
Materiál: striebro 925/1000, 22K
Produkcia: Česká republika

Váha: 2.2 gr
79 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
 Silver ring with moldavite, vltavin in a shape of a drop Green forest - pic 1 Silver ring with moldavite, vltavin in a shape of a drop Green forest - pic 2 Silver ring with moldavite, vltavin in a shape of a drop Green forest - pic 3 Silver ring with moldavite, vltavin in a shape of a drop Green forest - pic 4 Silver ring with moldavite, vltavin in a shape of a drop Green forest - pic 5 Silver ring with moldavite, vltavin in a shape of a drop Green forest - pic 6 Silver ring with moldavite, vltavin in a shape of a drop Green forest - pic 7 Silver ring with moldavite, vltavin in a shape of a drop Green forest - pic 8
Podrobný popis 

Prírodná krása prsteňa s vltavínom

Tento strieborný prsteň s prírodným českým vltavínom má klasický a zároveň originálny dizajn. Minerál v tvare kvapky dokonale odráža slnečné lúče a na slnku žiari. Tvar kvapky prispieva k rovnomernému rozptylu svetla, takže kamene tohto rezu vo svetle slnečných lúčov nádherne iskria. Ušľachtilú zelenú farbu vltavínu pekne zdôrazňuje strieborný rám. Hmotnosť šperku je 2,2 gramov. Prsteň je dostatočne pevný a spoľahlivý na to, aby sa dal nosiť každý deň. Doplňte ho náušnicami a príveskom zo série Zelený les. Táto sada šperkov bude dokonalým zdôraznením vášho neformálneho alebo slávnostného vzhľadu.

Zaujímavosti o vltavíne

Ložiská vltavínu sa nachádzajú iba na území súčasnej Českej republiky, kameň sa ťaží v blízkosti Vltavy.

V Českej republike existuje druh syrov nazývaný Vltavín, pomenovaný podľa minerálu.

Vedci dlho považovali vltavín za pozostatky starodávnych sklárskych dielní.

V dávnych dobách boli z tohto kameňa vyrábané amulety a ozdoby, roľníci považovali vltavín za symbol plodnosti a zakopávali ho na poli.

Kráľovná Alžbeta II. vlastní diadém s veľkými vltavínmi, perlami a diamantmi.

Winston Churchill držal pri dôležitých rozhodnutiach vltavín v ruke.

Vltavín podľa znamenia zverokruhu

Kameň má pokojnú energiu a má priaznivý vplyv na ľudí. Svojho majiteľa obdarúva múdrosťou a obozretnosťou. Astrológovia ho odporúčajú všetkým znameniam zverokruhu, výnimkou sú iba Ryby a Škorpión, kameň s nimi nie je kompatibilný. Vltavín pomôže Býkom a Baranom posilniť ich intuíciu, u Panny podnieti správne rozhodnutie. Váhy a Vodnár by mali nosiť tento kameň, ak chcú získať nové schopnosti. Levovi minerál pomôže ovplyvniť ľudí. Vltavín sa používa počas meditácií a duchovných stretnutí, pretože si udržal spojenie s kozmom.

Ohlasy
5
Kamenný rez je veľmi brilantný a dobre nastavený.
5
Krásne náušnice!
5
Čakal som, že s touto položkou príde reťaz, najmä to, aké drahé a dlho to trvalo, ale kvalita a pravosť mali prednosť. Dôveroval by som tomuto kupujúcemu a znova by som kúpil od tohto predajcu.
5
Veľmi krásna Som veľmi spokojná, že budem opäť obchodovať
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Moldavitové prsteny

Prsteny

Nová kolekcia