Sada strieborných šperkov poinsettie s českými granátmi a vltavínom
Kód: 20000050

Sada strieborných šperkov poinsettie s českými granátmi a vltavínom

Kód: 20000050

Stručný opis

Category: 
Nová kolekcia
Súpravy šperkov
Moldavitové súpravy
Granátové súpravy
Séria: 

Materiál: striebro 925/1000

Veľkosť kameňa: 3,5 mm

Hmotnosť prívesku: 0,8 gramu

Hmotnosť krúžku: 1,9 gramu

Hmotnosť náušníc: 1,6 gramu

Produkcia: Česká republika

135 EUR
119 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
 Set of silver poinsettia jewelry with Czech garnets and moldavite - pic 1 Set of silver poinsettia jewelry with Czech garnets and moldavite - pic 2 Set of silver poinsettia jewelry with Czech garnets and moldavite - pic 3 Set of silver poinsettia jewelry with Czech garnets and moldavite - pic 4 Set of silver poinsettia jewelry with Czech garnets and moldavite - pic 5 Set of silver poinsettia jewelry with Czech garnets and moldavite - pic 6 Set of silver poinsettia jewelry with Czech garnets and moldavite - pic 7 Set of silver poinsettia jewelry with Czech garnets and moldavite - pic 8 Set of silver poinsettia jewelry with Czech garnets and moldavite - pic 9 Set of silver poinsettia jewelry with Czech garnets and moldavite - pic 10 Set of silver poinsettia jewelry with Czech garnets and moldavite - pic 11
Podrobný popis 

Kúzlo kontrastov

Českí remeselníci vytvorili úžasnú súpravu šperkov, ktorá kombinuje krásu dvoch najdôležitejších kameňov v krajine – vltavínu a granátu. Originálny a prepracovaný dizajn umožňuje nosiť šperky každý deň. Prsteň, prívesok a náušnice vytvárajú harmonický a ucelený obraz, ktorý nevyžaduje ďalšie doplnky. Hlavný kameň s priemerom 3,5 mm je obklopený rozptýlením 8 granátov. Hmotnosť prsteňa je 1,9 gramu, náušníc 1,6 gramu, prívesku 0,8 gramu. V našom obchode si môžete objednať akýkoľvek rozmer prsteňa a kúpiť retiazku na prívesok. –Napichovacie náušnice majú skrutkový zámok. Toto je klasická verzia pre napichovacie náušnice.

Betlehemská hviezda

Vianočná hviezda je symbolom najjasnejších sviatkov v roku. Kvet poznali aj Aztékovia v Mexiku. Neskôr botanici prevzali tieto vedomosti ako základ pre popis rastliny. Do Európy ho priniesli v 18. storočí. V tomto období začali kvety zdobiť chrámy. Keďže to bol jediný kvet, ktorý mohol v decembri kvitnúť, stal sa symbolom Vianoc. Kvôli podobnosti rastliny s hviezdou ju prezývali „vianočná hviezda“. V Španielsku existuje krásna legenda o dvoch chudobných deťoch, ktoré chceli prísť do chrámu, ale nemali čo priniesť, aby ozdobili oltár. Potom chlapci vytrhli vetvičky rastúce pri ceste a priniesli ich do kostola. Tam zakvitli nádhernými kvetmi. Odvtedy vo vianočnom období kvitnú po svete červené kvety vianočnej hviezdy.

Starostlivosť o strieborné šperky

Ródiované striebro by malo byť chránené pred nárazmi a deformáciami. Šperky skladujte na suchom a tmavom mieste. V ideálnom prípade ich zabaľte do mäkkej látky a vložte do krabice.

Granát neznáša vysokú vlhkosť a dlhodobé vystavenie slnečnému žiareniu. Po príchode domov si šperky dajte dole a odložte ich na chladné a tmavé miesto.

Vltavín musí byť chránený pred nárazom a deformáciou. Kameň môže byť poškriabaný.

Nenoste šperky k bazénu, na pláž, do posilňovne alebo sauny.

Umyte v teplej mydlovej vode. Na odolné nečistoty použite špeciálny roztok na čistenie šperkov.

Doprava a platba

  • Ponúkame rýchle a bezpečné doručenie zákazníkom po celom svete.
  • Všetky produkty sa nachádzajú v našom sklade, nemusíte čakať na dostupnosť.
  • Možná je platba vopred a na dobierku.
  • Náklady na doručenie od 2 do 9 eur.
  • Spôsob platby: PayPal alebo kreditná karta.

Ohlasy
5
Krásny šperk.
5
Náhrdelník je krásny, určite si odtiaľto kúpite ďalšie šperky.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Granátové súpravy

Moldavitové súpravy

Súpravy šperkov