Vianočná hviezda strieborný prívesok s českými granátmi a vltavínom
Kód: jw-AGVG1071

Vianočná hviezda strieborný prívesok s českými granátmi a vltavínom

Kód: jw-AGVG1071

Stručný opis

Category: 
Prívesky
Moldavitové prívesky
Nová kolekcia
Prívesky z granátu
Séria: 

Veľkosť kameňa: 3,5 mm

Materiál: striebro 925/1000

Produkcia: Česká republika

Váha: 0.8 gr
29 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Silver poinsettia pendant with Czech garnets and moldavite - pic 1Silver poinsettia pendant with Czech garnets and moldavite - pic 2Silver poinsettia pendant with Czech garnets and moldavite - pic 3Silver poinsettia pendant with Czech garnets and moldavite - pic 4Silver poinsettia pendant with Czech garnets and moldavite - pic 5Silver poinsettia pendant with Czech garnets and moldavite - pic 6Silver poinsettia pendant with Czech garnets and moldavite - pic 7Silver poinsettia pendant with Czech garnets and moldavite - pic 8
Podrobný popis 

Harmónia kontrastov

Prívesok je považovaný za jeden z najzvodnejších šperkov. Aj to najskromnejšie prevedenie priťahuje mužský pohľad. S týmto originálnym príveskom vyrobeným z prírodných českých kameňov určite nezostanete bez povšimnutia. Zelený vltavín o priemere 3,5 mm je zdobený rozptylom ôsmich červených granátov. Hmotnosť prívesku je 0,8 gramu. Vyrobené z vysoko kvalitného striebra 925/1000. Ródiovaný kov dodáva prívesku ušľachtilý biely lesk, chráni ho pred škvrnami a oxidáciou. Pri kontakte s pokožkou nespôsobuje začervenanie a alergické reakcie. Toto striebro môžu nosiť ľudia aj s citlivou pokožkou a deti.

Poinsettia – vianočná hviezda

Jeden z najneobvyklejších kvetov – vianočná hviezda – je všeobecne známy svojou podobnosťou s hviezdou a zimným obdobím kvitnutia. Rastlina zdobí takmer každý dom, kanceláriu, kostol a obchod. Len v USA sa mesačne predá viac ako šesťdesiat miliónov vianočných hviezd rôznych odrôd. Názov das kvetu americký senátor Joel Roberto Poinsett. Počas svojej návštevy Mexika si politik a amatérsky botanik všimol neobvyklú kvetinu a vzal si ju so sebou, aby ju mohol pestovať na svojich plantážach. Senátor si nikdy nemyslel, že by po ňom bola táto rastlina pomenovaná. Dnes sa vianočná hviezda nazýva aj „poinsettia“ a považuje sa za symbol najjasnejšieho sviatku roka.

Kto by mal nosiť šperky s granátom a vltavínom

Granát je kameň so silnou energiou, vyberajú si ho herci, umelci a hudobníci, aby získali inšpiráciu. Pre bezpečné cestovanie sa odporúča nosiť ľuďom, ktorých práca súvisí s pracovnými cestami. Dodáva sebavedomie, dodáva energiu a vitalitu. Perfektný pre bystrých, cieľavedomých jednotlivcov, ktorí vedia, čo od života chcú. Granát sa prenáša z generácie na generáciu, pretože jeho energia sa rokmi zvyšuje. Vltavín je kameň múdrosti a harmónie. Poskytuje majiteľovi pokoj, rozvíja intuíciu a paranormálne schopnosti. Minerál je možné držať v ruke počas prejavu na verejnosti, nabíja dôverou a pomáha ovplyvňovať ľudí.

Ohlasy
5
Krásny šperk.
5
Náhrdelník je krásny, určite si odtiaľto kúpite ďalšie šperky.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Prívesky z granátu

Moldavitové prívesky

Prívesky