Sada strieborných šperkov s rozptylom prírodného českého granátu
Kód: 20000051

Sada strieborných šperkov s rozptylom prírodného českého granátu

Kód: 20000051

Stručný opis

Category: 
Nová kolekcia
Súpravy šperkov
Granátové súpravy

 

Materiál: striebro 925/1000

Veľkosť kameňa: 3,5 mm

Hmotnosť prívesku: 0,8 gramu

Hmotnosť krúžku: 1,9 gramu

Hmotnosť náušníc: 1,6 gramu

Produkcia: Česká republika

110 EUR
89 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
A set of silver jewelry with a scattering of natural Czech garnet - pic 1A set of silver jewelry with a scattering of natural Czech garnet - pic 2A set of silver jewelry with a scattering of natural Czech garnet - pic 3A set of silver jewelry with a scattering of natural Czech garnet - pic 4A set of silver jewelry with a scattering of natural Czech garnet - pic 5A set of silver jewelry with a scattering of natural Czech garnet - pic 6
Podrobný popis 

Rafinovaná sada prírodného granátu

Sada šperkov je vyrobená z vysoko kvalitného 22-karátového striebra 925 . Kov je ródiovaný, čo chráni šperky pred vplyvmi prostredia a výrazne predlžuje ich životnosť. Ródiové striebro môžu nosiť ľudia aj s alergiami a citlivou pokožkou. Výrobky sú zdobené prírodným českým granátom – pyropom. Priemer veľkého kameňa je 3,5 mm, je obklopený rozptýlením ôsmich menších minerálov. Sada sa skladá z prívesku s hmotnosťou 0,8 gramu, náušníc s hmotnosťou 1,6 gramu a prsteňa 1,9 gramu. Všetky položky je možné dokúpiť zvlášť. V našom obchode si môžete tiež vyzdvihnúť retiazku z ródiového striebra, ktorá zodpovedá prívesku.

História českého granátu

Ľudia si už na začiatku cenili krásu granátu. Jeho organizovaná ťažba sa začala už v 6. storočí. Počas stredoveku sa granáty používali na zdobenie strieborných doplnkov kostola. Kameň bol cenený tiež pre svoje liečivé vlastnosti. V tých časoch sa verilo, že sú granáty schopné liečiť choroby žalúdka a srdca a priaznivo pôsobia na ženský reprodukčný systém. Ako šperk sa začal granát používať v 16. storočí. V tejto ére začal úsvit ťažby pyropu. Kráľ Rudolf II. poskytol štátnu podporu klenotníkom a sám mal právo nakupovať najväčšie a najcennejšie kamene. To prispelo k rastúcej popularite kameňa. Začali po ňom túžiť všetci predstavitelia šľachty. Došlo k aktívnemu vývozu do zahraničia. Dvorné dámy si objednávali jedinečné šperky, z ktorých každý obsahoval 400 malých zrniečok granátu. Niektoré z týchto predmetov dnes nájdete v českých múzeách.

Sila Firestone

Granát je kameňom výnimočnej krásy. Jeho neobvyklá krvavočervená farba a hra na slnečnom svetle dali vzniknúť mnohým legendám. Predpokladá sa, že kameň nabíja svojho majiteľa silnou energiou. Obsahuje „pamäť“ svojho majiteľa, preto sa neodporúča kupovať šperky, ktorých pôvodom si nie ste istý. Nielenže si človek musí na granát zvyknúť, ale aj kameň si „zvykne“ na človeka. Najmocnejšie sú tie, ktoré nosia členovia tej istej rodiny niekoľko generácií. Ale ukradnutý kameň, naopak, prinesie nešťastie. Vplyv granátu vydržia iba otvorení a sebavedomí ľudia. Kameň im dodá silu, pomôže im správne sa rozhodnúť a dá im schopnosť ovplyvňovať ľudí.

Ohlasy
5
Remeslo bolo vynikajúce! Náušnice som mala mamine a mala som 60 rokov. Bol som nadšený, keď som našiel zodpovedajúci prsteň a prívesok. Podľa mňa sa krásne hodia k maminým náušniciam!
5
Toto je veľmi krásny prsteň. Nie je príliš veľký a ani príliš malý. Je to ideálna veľkosť pre môj prst. Je tiež krásne vyrobený.
5
Objednal som si 3 sady náušníc a príveskov k sebe. Všetko granátové. Boli úplne nádherné a dorazili v primeranom čase. S predajcom sa výborne jednalo, produkty prišli s certifikátmi pravosti a vynikajúcej kvality. Päť hviezdičiek .. by určite pp
5
Tento krásny prsteň prišiel podľa plánu a zahŕňal užitočný certifikát pravosti. Zodpovedá popisu a vyzerá veľmi dobre. Využijem znova, ak potrebujem zohnať šperky z pravého českého granátu. Tento prsteň má zvláštnu sentimentálnu hodnotu, keďže mám rodinu, ktorá má pôvod z Česka.
5
Krásne náušnice. Granat trblietavý ako diamanty. IT je plne červenej farby. Pekná a pekná práca. Veľmi sa mi to páči . A Pedant je teraz moje šťastné kúzlo. Ďakujem
5
Úplne nádherné! Bola som taká šťastná, že som ich videla prichádzať. Vyzerajú presne ako na obrázkoch. Tmavočervené granáty a geometrické kvetinové zasadenie sú dokonalou rovnováhou medzi dramatickým a jemným. Veľmi radi sa cítia ako „ja“. V posledných rokoch som si cez Etsy kúpil veľa krásnych šperkov, ale tieto budú patriť medzi niekoľko najobľúbenejších. Celý týždeň som ich nevytiahol. Ani raz som sa na ne nepozrel a povedal: "Nie som si istý, či dnes fungujú." Push-back je štýl, ktorý som nikdy predtým nevidel, ale zdá sa mi veľmi bezpečný. Zásielka zo zámoria bola taká, ako som očakával – s malým oneskorením na colnici USA, pravdepodobne kvôli nedostatku personálu spôsobenému COVID, ale dorazili bezpečne.
5
Tieto náušnice som si kúpila znova, pretože moja dcéra sa do nich zamilovala, keď uvidela moje: sú potešením. Veľmi šikovný a milý predávajúci. Ďakujem veľmi pekne.
5
Príjemná komunikácia, dobré rady. Veľmi pekne spracované. Perfektne sedí.
5
Veľmi pekné a kvalitné. Rýchle doručenie
5
Bol som spokojný ako s článkom, tak aj s poskytnutými službami
5
Krásne šperky, ktoré mi boli doručené v krátkom čase. Ďakujem!
5
Milujem ich! Dúfam, že aj moja neter. Ďakujem!!!
5
Krásne šperky, ktoré mi boli doručené v krátkom čase. Ďakujem!
5
Die Ohrringe sind gut angekommen und sehen sehr schön aus.
5
Malé kvapky granátového svetla. Nádherné. Rýchla donáška. Vďaka
5
Nádherný prívesok - vynikajúca kvalita, som s týmto nákupom veľmi spokojná!
5
Kríž je nádherný! Boli to vianočné darčeky a ich prijímanie trvalo dlhšie, ako som si myslel, ale dostal som ich 15. januára. Znova skontrolujem váš web.
5
Krásny darček, dobrej veľkosti, priateľka ich miluje!
5
Prijaté 10.4.21. Oplatí sa čakať.
5
Nádherný český granátový prsteň. Dodávané so sledovaním. Ďakujem.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Granátové súpravy

Súpravy šperkov

Nová kolekcia