Strieborné náušnice s rozptylom českého granátu
Kód: jw-AGG2071-2

Strieborné náušnice s rozptylom českého granátu

Kód: jw-AGG2071-2

Stručný opis

Category: 
Náušnice
Náušnice z granátu
Nová kolekcia
S kameňmi

Materiál: striebro 925/1000

Produkcia: Česká republika

Váha: 1.6 gr
39 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
 Silver earrings with a scattering of Czech garnet - pic 1 Silver earrings with a scattering of Czech garnet - pic 2 Silver earrings with a scattering of Czech garnet - pic 3 Silver earrings with a scattering of Czech garnet - pic 4 Silver earrings with a scattering of Czech garnet - pic 5 Silver earrings with a scattering of Czech garnet - pic 6 Silver earrings with a scattering of Czech garnet - pic 7
Podrobný popis 

Pyrop je národnou pýchou Českej republiky

Náušnice sú vyrobené z 925 rýdzeho striebra a sú pokovované ródiom. Zdobí ich rozptyl prírodného českého granátu – pyropu. Jeden veľký kameň obklopený ôsmimi minerálmi vytvára kvetinový tvar. Výzdobu vyrobili českí remeselníci v jednej z najstarších dielní v krajine. Kvalita je zaistená vyskúšaním výrobku a mechanickým tlačením. Náušnice je možné doplniť prsteňom a príveskom rovnakej sady.

Ako nosiť granát

Pyrop je veľmi jasný a atraktívny kameň, ktorý priťahuje pozornosť. Spravidla si šperky s granátom vyberajú silné, ambiciózne ženy, ktoré rady vyniknú a neboja sa prilákať pohľady ostatných. Náušnice s granátom, na rozdiel od prsteňov a príveskov, sú umiestnené na ušnom lalôčiku a dostávajú tak viac slnečného žiarenia ako iné šperky. Kamene iskria aj pod vlasmi. Napichovacie náušnice pomáhajú korigovať podobu tváre a nemajú prísne štýlové obmedzenia. Počas dňa a pri ležérnom štýle sú šperky kombinované s outfitmi v čiernej, hnedej a béžovej farbe. Pri špeciálnej príležitosti dokonale ozdobia náušnice s granátom outfit s čipkou alebo hlbokým výstrihom. Doplňte šperkovú súpravu príveskom a prsteňom a nie sú potrebné žiadne ďalšie doplnky.

Granátová záhada

V Amerike sa nachádza miesto ležiace na hranici štyroch štátov. Toto miesto je všeobecne známe nielen pre tri metre vysoké mraveniská, ktoré sa tam nachádzajú, ale aj pre istý jedinečný úkaz. Po silnom daždi, ku ktorému tam dochádza len zriedka, navštevuje toto miesto veľké množstvo ľudí. Na mraveniskách sa totiž objavujú malé červené kamene, ktoré pripomínajú kvapky krvi. Tieto kamene sú najvzácnejšou odrodou granátu, tzv. Anthill Garnet. Jeho jedinečnosť spočíva v tom, že tento minerál má absolútne červený sklovitý lesk bez prímesí hnedých odtieňov. Nie je známe, či sa mravce podieľajú na tvorbe granátu alebo či si svoje mraveniská budovali na ložiskách minerálov. Niektorým šťastlivcom sa ale malý kamienok z najvzácnejšieho granátu na svete podarí doniesť si domov .

Ohlasy
5
Malé kvapky granátového svetla. Nádherné. Rýchla donáška. Vďaka
5
Nádherný prívesok - vynikajúca kvalita, som s týmto nákupom veľmi spokojná!
5
Kríž je nádherný! Boli to vianočné darčeky a ich prijímanie trvalo dlhšie, ako som si myslel, ale dostal som ich 15. januára. Znova skontrolujem váš web.
5
Krásny darček, dobrej veľkosti, priateľka ich miluje!
5
Prijaté 10.4.21. Oplatí sa čakať.
5
Nádherný český granátový prsteň. Dodávané so sledovaním. Ďakujem.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Náušnice z granátu

S kameňmi

Náušnice