Strieborný prsteň s rozptylom prírodného českého granátu
Kód: jw-AGG3071

Strieborný prsteň s rozptylom prírodného českého granátu

Kód: jw-AGG3071

Stručný opis

Category: 
Prsteny
Granátové prsteň
Nová kolekcia

Materiál: striebro 925/1000

Produkcia: Česká republika

Váha: 1.9 gr
33 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Серебряное кольцо с россыпью натурального чешского граната - pic 1Серебряное кольцо с россыпью натурального чешского граната - pic 2Серебряное кольцо с россыпью натурального чешского граната - pic 3Серебряное кольцо с россыпью натурального чешского граната - pic 4Серебряное кольцо с россыпью натурального чешского граната - pic 5Серебряное кольцо с россыпью натурального чешского граната - pic 6Серебряное кольцо с россыпью натурального чешского граната - pic 7
Podrobný popis 

Kráľovský luxus Firestone

Granát alebo pyrop, ako sa doma v Česku nazýva, je skutočnou pýchou a národným pokladom krajiny. Červený kameň si získal obľubu ďaleko za hranicami svojej domoviny. Šperky z granátu žiaria na medzinárodných výstavách a všetci turisti sa usilujú priniesť si šperky s vytúženým kameňom z Prahy. Granát má jedinečný lesk. Meno získal vďaka podobnosti so zrniečkami granátového jablka. Prírodné pyropy zriedka presahujú veľkosť semena granátového jablka. Najobľúbenejším kovom pre šperky s týmto minerálom je striebro. Zlato vyzerá v kombinácii s ohnivým kameňom príliš domýšľavo a extravagantne, len veľmi odvážna žena sa rozhodne nosiť takýto ornament. Striebro vytvára dokonalú rovnováhu a zdôrazňuje lesk granátu bez toho, aby mu konkurovalo.

Ozdoba prírodným granátom

Tento strieborný prsteň s rozptylom prírodného českého granátu bude vynikajúcim darčekom pre vašu milovanú. Pyropy sú častým darčekom pri druhom výročí svadby. V dávnych dobách mladík obdaroval svoju milovanú červeným granátom ako symbolom lásky a vernosti. Kameň tiež symbolizuje priateľstvo. Na východe boli granáty dávané na znak vysokého postavenia a posilnenia priateľských vzťahov. Studený lesk striebra priaznivo ovplyvňuje ohnivú farbu kameňa. Tento šperk je možné nosiť každý deň alebo si ho rezervovať na špeciálnu príležitosť. Pyrop býva kombinovaný s outfitmi červených, bielych, čiernych a hnedých odtieňov. Doplňte prsteň náušnicami a príveskom, aby ste vytvorili oslnivú súpravu šperkov.

História firmy Firestone

Granát je výsledkom dlhého procesu skamenenia sopečnej lávy. V staroveku sa tomu hovorilo „zamrznutá krv ohňa“. Výroba granátov sa začala v 8. storočí a svetovú slávu si získal v 18. storočí. Všetci členovia šľachty a hodnostári sa usilovali získať šperk s granátom, ktorý sa stal symbolom moci. V stredoveku križiaci brali granáty svoje výpravy, aby ich chránili pred náhodnou smrťou. Existuje legenda, že granát osvetľoval Noemovu archu počas potopy. Granát je dnes symbolom Českej republiky a jeho sláva sa rozšírila ďaleko za hranice krajiny.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Granátové prsteň

Prsteny

Nová kolekcia