Strieborný prsteň s rozptylom prírodného českého granátu
Kód: jw-AGG3071

Strieborný prsteň s rozptylom prírodného českého granátu

Kód: jw-AGG3071

Stručný opis

Category: 
Prsteny
Granátové prsteň
Nová kolekcia

Materiál: striebro 925/1000

Produkcia: Česká republika

Váha: 1.9 gr
39 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Silver ring with a scattering of natural Czech garnet - pic 1Silver ring with a scattering of natural Czech garnet - pic 2Silver ring with a scattering of natural Czech garnet - pic 3Silver ring with a scattering of natural Czech garnet - pic 4Silver ring with a scattering of natural Czech garnet - pic 5Silver ring with a scattering of natural Czech garnet - pic 6Silver ring with a scattering of natural Czech garnet - pic 7
Podrobný popis 

Kráľovský luxus Firestone

Granát alebo pyrop, ako sa doma v Česku nazýva, je skutočnou pýchou a národným pokladom krajiny. Červený kameň si získal obľubu ďaleko za hranicami svojej domoviny. Šperky z granátu žiaria na medzinárodných výstavách a všetci turisti sa usilujú priniesť si šperky s vytúženým kameňom z Prahy. Granát má jedinečný lesk. Meno získal vďaka podobnosti so zrniečkami granátového jablka. Prírodné pyropy zriedka presahujú veľkosť semena granátového jablka. Najobľúbenejším kovom pre šperky s týmto minerálom je striebro. Zlato vyzerá v kombinácii s ohnivým kameňom príliš domýšľavo a extravagantne, len veľmi odvážna žena sa rozhodne nosiť takýto ornament. Striebro vytvára dokonalú rovnováhu a zdôrazňuje lesk granátu bez toho, aby mu konkurovalo.

Ozdoba prírodným granátom

Tento strieborný prsteň s rozptylom prírodného českého granátu bude vynikajúcim darčekom pre vašu milovanú. Pyropy sú častým darčekom pri druhom výročí svadby. V dávnych dobách mladík obdaroval svoju milovanú červeným granátom ako symbolom lásky a vernosti. Kameň tiež symbolizuje priateľstvo. Na východe boli granáty dávané na znak vysokého postavenia a posilnenia priateľských vzťahov. Studený lesk striebra priaznivo ovplyvňuje ohnivú farbu kameňa. Tento šperk je možné nosiť každý deň alebo si ho rezervovať na špeciálnu príležitosť. Pyrop býva kombinovaný s outfitmi červených, bielych, čiernych a hnedých odtieňov. Doplňte prsteň náušnicami a príveskom, aby ste vytvorili oslnivú súpravu šperkov.

História firmy Firestone

Granát je výsledkom dlhého procesu skamenenia sopečnej lávy. V staroveku sa tomu hovorilo „zamrznutá krv ohňa“. Výroba granátov sa začala v 8. storočí a svetovú slávu si získal v 18. storočí. Všetci členovia šľachty a hodnostári sa usilovali získať šperk s granátom, ktorý sa stal symbolom moci. V stredoveku križiaci brali granáty svoje výpravy, aby ich chránili pred náhodnou smrťou. Existuje legenda, že granát osvetľoval Noemovu archu počas potopy. Granát je dnes symbolom Českej republiky a jeho sláva sa rozšírila ďaleko za hranice krajiny.

Ohlasy
5
Tieto náušnice som si kúpila znova, pretože moja dcéra sa do nich zamilovala, keď uvidela moje: sú potešením. Veľmi šikovný a milý predávajúci. Ďakujem veľmi pekne.
5
Príjemná komunikácia, dobré rady. Veľmi pekne spracované. Perfektne sedí.
5
Veľmi pekné a kvalitné. Rýchle doručenie
5
Bol som spokojný ako s článkom, tak aj s poskytnutými službami
5
Krásne šperky, ktoré mi boli doručené v krátkom čase. Ďakujem!
5
Milujem ich! Dúfam, že aj moja neter. Ďakujem!!!
5
Krásne šperky, ktoré mi boli doručené v krátkom čase. Ďakujem!
5
Die Ohrringe sind gut angekommen und sehen sehr schön aus.
5
Malé kvapky granátového svetla. Nádherné. Rýchla donáška. Vďaka
5
Nádherný prívesok - vynikajúca kvalita, som s týmto nákupom veľmi spokojná!
5
Kríž je nádherný! Boli to vianočné darčeky a ich prijímanie trvalo dlhšie, ako som si myslel, ale dostal som ich 15. januára. Znova skontrolujem váš web.
5
Krásny darček, dobrej veľkosti, priateľka ich miluje!
5
Prijaté 10.4.21. Oplatí sa čakať.
5
Nádherný český granátový prsteň. Dodávané so sledovaním. Ďakujem.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Granátové prsteň

Prsteny

Nová kolekcia