Strieborný kríž s rozptylom prírodného českého granátu
Kód: jw-AGG1026

Strieborný kríž s rozptylom prírodného českého granátu

Kód: jw-AGG1026

Stručný opis

Category: 
Prívesky
Prívesky z granátu
Nová kolekcia

Materiál: striebro 925/1000

Produkcia: Česká republika

Váha: 1.4 gr
24 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
 Silver cross with a scattering of natural Czech garnet - pic 1 Silver cross with a scattering of natural Czech garnet - pic 2 Silver cross with a scattering of natural Czech garnet - pic 3 Silver cross with a scattering of natural Czech garnet - pic 4 Silver cross with a scattering of natural Czech garnet - pic 5 Silver cross with a scattering of natural Czech garnet - pic 6 Silver cross with a scattering of natural Czech garnet - pic 7
Podrobný popis 

Kríž s prírodným českým granátom je štýlovým a svetlým doplnkom. Môže mať symbolický význam a slúžiť ako talizman alebo ako doplnok. Granát je kameňom výnimočnej krásy, preto nemá zmysel dávať krížu zložitý a zdobený tvar. To by odvrátilo pozornosť od jedinečných brúsených a vnútorných faziet krištáľu. Zdržanlivá lakonická forma je najlepšou voľbou pre kameň so silnou energiou a pútavou krásou. Kríž sa najlepšie nosí na striebornej retiazke. Okrem toho by ste si mali zvoliť jednoduché ohnivká, ktoré zvýraznia krásu prívesku. Hmotnosť kríža je 1,4 gramu. Je potrebné brať to do úvahy pri výbere retiazky, aby sa články nezlomili.

Ako sa starať o kríž z granátu

Granát alebo pyrop, ako ho vo svojej domovine, Českej republike, nazávajú, je pomerne silný minerál. Jeho sila na Mohsovej stupnici je 7,5. Najtrvanlivejší diamantový kameň má 9 bodov. Preto sa nebojte, že sa granát poškriabe alebo ináč poškodí. Stojí však za to chrániť ho pred náhlymi zmenami teploty. Nenoste pyropové šperky na pláž, do sauny alebo do telocvične. Po dlhodobom vystavení slnku zabaľte kríž do mäkkej látky a umiestnite na tmavé miesto. To pomôže zachovať žiarivú farbu a lesk kameňa. Umývajte svoje šperky pod teplou tečúcou vodou. Neotierajte ho tvrdou žinkou alebo kefou. To kameň nepoškodí, ale môže to poškodiť šperk. Kríž je vyrobený z vysoko kvalitného striebra 925. Ródium poskytuje spoľahlivú ochranu pred oxidáciou a stmavnutím kovu. Pri správnej starostlivosti vám prívesok s krížom bude slúžiť roky.

Legenda o granáte

Gruzínsky vládca sa raz rozhodol vydať svoju dcéru. Predtým však musel ženích prejsť náročnou skúškou. V ďalekej púšti sa nachádzal čarovný strom, ktorý prinášal iba tri plody ročne. Strážili ho zlí duchovia. Jednému mladíkovi sa ich podarilo získať, ale keď sa vrátil, v zemi zavládol hrozný hladomor a kráľ ťažko ochorel. Potom mladík rozlomil prvé čarovné ovocie a kráľ sa okamžite vzchopil. Keď rozlomil druhé ovocie, po celej krajine rozkvitli bujné sady, ktoré hladných nakŕmili. Keď mladík rozlomil tretie ovocie, vysypali sa z neho nádherné kamene ako semená granátového jablka a roztrúsili sa po celom svete. Odvtedy prinášajú šťastie tým, ktorí ich nájdu.

Ohlasy
5
Remeslo bolo vynikajúce! Náušnice som mala mamine a mala som 60 rokov. Bol som nadšený, keď som našiel zodpovedajúci prsteň a prívesok. Podľa mňa sa krásne hodia k maminým náušniciam!
5
Toto je veľmi krásny prsteň. Nie je príliš veľký a ani príliš malý. Je to ideálna veľkosť pre môj prst. Je tiež krásne vyrobený.
5
Objednal som si 3 sady náušníc a príveskov k sebe. Všetko granátové. Boli úplne nádherné a dorazili v primeranom čase. S predajcom sa výborne jednalo, produkty prišli s certifikátmi pravosti a vynikajúcej kvality. Päť hviezdičiek .. by určite pp
5
Tento krásny prsteň prišiel podľa plánu a zahŕňal užitočný certifikát pravosti. Zodpovedá popisu a vyzerá veľmi dobre. Využijem znova, ak potrebujem zohnať šperky z pravého českého granátu. Tento prsteň má zvláštnu sentimentálnu hodnotu, keďže mám rodinu, ktorá má pôvod z Česka.
5
Krásne náušnice. Granat trblietavý ako diamanty. IT je plne červenej farby. Pekná a pekná práca. Veľmi sa mi to páči . A Pedant je teraz moje šťastné kúzlo. Ďakujem
5
Úplne nádherné! Bola som taká šťastná, že som ich videla prichádzať. Vyzerajú presne ako na obrázkoch. Tmavočervené granáty a geometrické kvetinové zasadenie sú dokonalou rovnováhou medzi dramatickým a jemným. Veľmi radi sa cítia ako „ja“. V posledných rokoch som si cez Etsy kúpil veľa krásnych šperkov, ale tieto budú patriť medzi niekoľko najobľúbenejších. Celý týždeň som ich nevytiahol. Ani raz som sa na ne nepozrel a povedal: "Nie som si istý, či dnes fungujú." Push-back je štýl, ktorý som nikdy predtým nevidel, ale zdá sa mi veľmi bezpečný. Zásielka zo zámoria bola taká, ako som očakával – s malým oneskorením na colnici USA, pravdepodobne kvôli nedostatku personálu spôsobenému COVID, ale dorazili bezpečne.
5
Tieto náušnice som si kúpila znova, pretože moja dcéra sa do nich zamilovala, keď uvidela moje: sú potešením. Veľmi šikovný a milý predávajúci. Ďakujem veľmi pekne.
5
Príjemná komunikácia, dobré rady. Veľmi pekne spracované. Perfektne sedí.
5
Veľmi pekné a kvalitné. Rýchle doručenie
5
Bol som spokojný ako s článkom, tak aj s poskytnutými službami
5
Krásne šperky, ktoré mi boli doručené v krátkom čase. Ďakujem!
5
Milujem ich! Dúfam, že aj moja neter. Ďakujem!!!
5
Krásne šperky, ktoré mi boli doručené v krátkom čase. Ďakujem!
5
Die Ohrringe sind gut angekommen und sehen sehr schön aus.
5
Malé kvapky granátového svetla. Nádherné. Rýchla donáška. Vďaka
5
Nádherný prívesok - vynikajúca kvalita, som s týmto nákupom veľmi spokojná!
5
Kríž je nádherný! Boli to vianočné darčeky a ich prijímanie trvalo dlhšie, ako som si myslel, ale dostal som ich 15. januára. Znova skontrolujem váš web.
5
Krásny darček, dobrej veľkosti, priateľka ich miluje!
5
Prijaté 10.4.21. Oplatí sa čakať.
5
Nádherný český granátový prsteň. Dodávané so sledovaním. Ďakujem.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Prívesky z granátu

Prívesky

Nová kolekcia