Set strieborných šperkov Kráľovná s vltavínom a zirkónmi
Kód: 20000056

Set strieborných šperkov Kráľovná s vltavínom a zirkónmi

Kód: 20000056

Stručný opis

Category: 
Nová kolekcia
Súpravy šperkov
Zirkónové súpravy
Moldavitové súpravy
Séria: 

Materiál: striebro 925/1000
Veľkosť kameňa: 6x4 mm
Hmotnosť prívesku: 1,9 gramu
Hmotnosť krúžku: 3 gramy
Hmotnosť náušníc: 5,6 gramov
Produkcia: Česká republika

279 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Set strieborných šperkov Kráľovná s vltavínom a zirkónmi - pic 1Set strieborných šperkov Kráľovná s vltavínom a zirkónmi - pic 2Set strieborných šperkov Kráľovná s vltavínom a zirkónmi - pic 3Set strieborných šperkov Kráľovná s vltavínom a zirkónmi - pic 4Set strieborných šperkov Kráľovná s vltavínom a zirkónmi - pic 5Set strieborných šperkov Kráľovná s vltavínom a zirkónmi - pic 6Set strieborných šperkov Kráľovná s vltavínom a zirkónmi - pic 7Set strieborných šperkov Kráľovná s vltavínom a zirkónmi - pic 8Set strieborných šperkov Kráľovná s vltavínom a zirkónmi - pic 9Set strieborných šperkov Kráľovná s vltavínom a zirkónmi - pic 10Set strieborných šperkov Kráľovná s vltavínom a zirkónmi - pic 11
Podrobný popis 

Kráľovský luxus

Tento set šperkov vás ohromí. Stojí za to, aby vás zdobil počas Vašich najzvláštnejších príležitostí. Sýtozelená farba vltavínu, obklopená žiarou kubického zirkónu, pritiahne obdivné pohľady ostatných a doslova ich zhypnotizuje. Českým remeselníkom sa podarilo vytvoriť úžasnú rovnováhu medzi luxusom a eleganciou. Časti setu môžete nosiť jednotlivo v ležérnom štýle alebo ako set pre očarujúci večerný vzhľad. Set tvoria podlhovasté náušnice so zapínaním na anglický zámok. Ústrednou dekoráciou je český vltavín v tvare kvapky s priemerom 6x4 mm, obklopený kubickým zirkónom. Všetky časti setu je možné kúpiť i zvlášť. V našom obchode si môžete tiež zvoliť k prívesku retiazku a objednať si akúkoľvek veľkosť prsteňa.

Váha náušníc: 5,6 g

Váha prívesku: 1,9 g

Váha prsteňa: 3 g

Vlastnosti kráľovského setu

Naše šperky oplývajú nielen luxusnou krásou, ale vzťahuje sa na ne aj neobvyklá história. Zelený vltavín sa nazýva aj českým meteoritom, pretože vznikol v dôsledku pádu vesmírneho telesa na Zem ešte pred vznikom civilizácie. Tomuto minerálu sa pripisuje mnoho magických vlastností. Predpokladá sa, že nestratil žiaden kontakt s vesmírom a je schopný dodať svojmu majiteľovi múdrosť a nadhľad. V kombinácii so striebrom sa stáva silným amuletom. Vltavín je zelený kameň s jedinečným prírodným výzorom. Klenotníci ho totiž zriedka spracovávajú, aby mu uchovali jeho unikátnosť. Každý vltavín má rôznu štruktúru, popretkávanú plynovými bublinami a nepravidelnosťami, čo aj svedčí o jeho pravosti.

Ako sa starať o šperky

Šperky chráňte pred tlakom a silnými nárazmi, aby sa predišlo poškodeniu kameňov. Nenoste ich do posilňovne, sauny a bazéna. Uchovávajte mimo dosahu lakov, parfumov a iných výrobkov obsahujúcich alkohol. Je lepšie, ak si set dáte skôr, ako idete von, po nanesení telového mlieka, nastriekaní parfumu a laku na vlasy. Po príchode si šperky zložte a vložte do škatuľky. Čistite ich iba špeciálnym čistiacim prostriedkom na striebro. Pretože je kov pokovovaný ródiom, vyžaduje si osobitú starostlivosť. Nemali by sa čistiť práškami, sódou bikarbónou alebo tvrdými kefami. Je lepšie ich opláchnuť tečúcou vodou a v prípade vážneho poškodenia je potrebné kontaktovať špecialistu.

Ohlasy
5
Nádherný prsteň! Prišiel spolu s veľmi pekným darčekom. Veľmi šikovný a milý predávajúci. Ďakujem veľmi pekne.
Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Zirkónové súpravy

Moldavitové súpravy

Súpravy šperkov