Strieborný prívesok kráľovná s vltavínom a zirkónom
Kód: jw-AGVZ1046

Strieborný prívesok kráľovná s vltavínom a zirkónom

Kód: jw-AGVZ1046

Stručný opis

Category: 
Nová kolekcia
Prívesky
Zirkónové prívesky
Moldavitové prívesky
Séria: 

Materiál: striebro 925/1000

Produkcia: Česká republika

Váha: 1.9 gr
49 EUR
Skladem
Doručenie
  • dodanie do 1-3 pracovných dní
  • Doručenie na Slovensko a v Českej republike 2 Euro predplatené a 3 Euro na dobierku Celosvetovo 4-9 Euro
Silver pendant queen with moldavite and zircon - pic 1Silver pendant queen with moldavite and zircon - pic 2Silver pendant queen with moldavite and zircon - pic 3Silver pendant queen with moldavite and zircon - pic 4Silver pendant queen with moldavite and zircon - pic 5Silver pendant queen with moldavite and zircon - pic 6Silver pendant queen with moldavite and zircon - pic 7Silver pendant queen with moldavite and zircon - pic 8Silver pendant queen with moldavite and zircon - pic 9
Podrobný popis 

Prívesok s vltavínom – kráľovský šperk

Luxusný strieborný prívesok s vltavínom obklopený priehľadnými zirkónmi – kúsok hodný kráľovnej. Prívesok kombinuje ušľachtilý luxus kozmického meteoritu a mierny lesk striebra, ktorý podtrhuje krásu kameňa. Hmotnosť šperkov je 1,9 gramu. Je to dokonalá rovnováha elegancie a spoľahlivosti. Šperk sa počas nosenia nedeformuje a elegantný dizajn zdôrazňuje pružnú krivku vášho krku. Pre vyššiu ochranu je potiahnutý ródiom. Takéto striebro zodpovedá štandardu 925, neoxiduje a vydrží oveľa dlhšie ako bežné striebro. Prívesok je jedným z najzvodnejších šperkov. Zvyčajne sa nosí preto, aby sa zdôraznil elegantný výstrih. Muži pripúšťajú, že sú to práve prívesky, ktoré pútajú ich pozornosť častejšie ako iné doplnky.

Ako nosiť prívesok s vltavínom

Ozdoba bude skvelým zvýraznením večerného vzhľadu. Dá sa kombinovať s outfitmi v zelených, hnedých, žltých a béžových odtieňoch. Pokojne si vyberte šaty s hlbokým výstrihom, otvorenými ramenami, zdobené čipkou, zamatom alebo hodvábom. Nebojte sa na seba upozorniť, ale nezabudnite, že dôraz by sa mal klásť na jednu vec – výstrih alebo nohy. Vyvarujte sa výberu mini šiat s výstrihom. Prívesok môžete nosiť tiež v rámci ležérneho štýlu, kombinovať ho s klasickými outfitmi. V takom prípade by mal byť prívesok vašou jedinou dekoráciou. Pre slávnostnú príležitosť môžete sadu doplniť náušnicami a prsteňom zo sérieKráľovná, aby ste tak vytvorili kráľovsky luxusný vzhľad.

Ako odlíšiť originál od falošného kameňa

Vltavín sa nazýva „kameň vo fľaši“ kvôli svojej podobnosti s fľaškovým sklom. Minerál má sýtu zelenú farbu a sklovitý lesk, tu sa podobnosť končí. Ak máte pred sebou dokonale hladký a priehľadný kameň, určite ide o falošný minerál. Každý vltavín je jedinečný a klenotníci sa snažia zachovať jeho vlastnosti. Obzvlášť zanietení obdivovatelia si vyberajú šperky vyrobené z neošetreného vltavínu v presvedčení, že si takýto kameň zachováva viac kozmickej energie. Leštený kameň má stále nepravidelnosti a ryhy. Tí, ktorí majú obzvlášť šťastie, môžu vo svojej ozdobe nájsť škvrny plynových bublín. Ďalším dôležitým bodom je krajina pôvodu. Prírodný vltavín sa ťaží iba v Českej republike. V iných regiónoch jednoducho neexistujú ložiská týchto nerastov. A preto ak vám ponúknu kameň z inej krajiny, buďte si istí, že je falošný.

Podobné výrobky
Môže vás zaujímať
Odporučiť
People who are interested in this product also bought
Odporučiť
Podobné

Zirkónové prívesky

Moldavitové prívesky

Prívesky